top of page

22 NİSAN'24 HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ
22 NİSAN 2024 Haftalık Burç Yorumları


Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR


Bu hafta, İlişkilerde partnerinizle, yakın çevrenizle iletişim problemleri ve anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. İçsel gerilimleri dengelemek amacıyla meditasyon veya yoga gibi rahatlama tekniklerine başvurabilirsiniz. Dolunay'ın etkisiyle, gelir-gider dengesini sağlamak konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz. Finansal konuları gözden geçirerek daha sağlam bir mali temel oluşturmak için adımlar atmanız gerekebilir.
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR


Bu hafta zihinsel karışıklıklar sizleri yorabilir; bu durumu hafifletmek adına meditasyon yapmak veya yalnızlık kalmak, içsel denge ve huzur bulmanıza yardımcı olabilir. Dolunay'ın etkisi altında, kendi istekleriniz ile çevrenizden gelen beklentiler arasında denge kurmada zorlanabilirsiniz. Duygusal tepkilerinizi kontrol ve karşınızdakini anlamak için çaba sarf etmek, iletişimdeki uyumu artırabilir.
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER


Bu hafta, arkadaşlarınızla iletişim kurarken bazı zorluklar veya anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Hayatınızdan çıkması gereken kişileri tutmak yerine çıkarabilirsiniz. Sorumlu ilişkilere tahammülünüz olmayabilir. Dolunay'ın etkisiyle kontrolcü bir yapı gösterebilirsiniz, bu nedenle günlük hayatınızda size yardımcı olan kişileri boğabilir birtakım sorunlar çıkabilir. Sağlığınızla alakalı takıntılar geliştirebilirsiniz.
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER


Bu hafta günlük rutinlerinizi yapma zorunluluğu sizleri zorlayabilir. Sorumluluklarınızın yerine getirmek yerine, başka şeylere yönelmeniz artan işlerin yükü ile sizleri baş başa bırakabilir. Dolunay'ın etkisiyle, aşk hayatınızda ani kopuşlar söz konusu olabilir. Hayatınızda önem verdiğiniz kişilerle geçirdiğiniz mutlu anıların yok oluşu sizleri üzebilir. Riskli yatırımlara yönelimlerinize dikkat etmelisiniz.
ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR


Bu hafta yaratıcılığınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Çıkan projeler göz doldurabilir. Hak ettiğiniz değeri almak isteyebilir. Acele kararlar vererek risk alabilirsiniz. Ancak güç mücadeleleri veya beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Risk almaya karar vermeden önce planlarınızı dikkatlice gözden geçirmelisiniz. Dolunay'ın etkisiyle, ev aile yuva konularında birtakım sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Gerginlikleriniz artabilir. Bilinçaltınızın derinlerinde yatan birçok sıkıntı gün yüzüne çıkabilir. Özelikle baba ile ilgili ilişki sorunlarınız sizi zorlayabilir.
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR


Bu hafta harcamalarınızın kontrolünüzün dışına çıktığını gözlemleyebilirsiniz. Dengesiz harcamalarınız sizi zorlayabilir. Hafta sonu ise haftanın zorluklarını evinizin huzur veren ortamında geçirmek isteyebilirsiniz. Ev içinde eşyaların yerlerini değiştirebilirsiniz. Dolunay'ın etkisiyle, iletişim ve yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde gerginlikler yaşayabilirsiniz. Seyahat ederken kazalara açık olabilirsiniz.

Dolu dolu bir hafta bizleri bekliyor. Bilgiye doyacağız! Şimdiden yerinizi ayırtın! Tanıtım kitapçığınızı istemeyi unutmayın!

Bilgi ve kayıt için Eğitim Asistanımız Whatsapp’tan size 7/24 hizmet veriyor.
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER


Bu hafta hayat motivasyonunuzu artıran etkinlikler yapmak isteyebilirsiniz. Görselliğinizi güzelleştirecek konulara para harcayabilirsiniz. Yakın çevrenizle birlikte bir şeyler yapma ihtiyacınız artabilir. Onlarla seyahat planları yapabilirsiniz. Dolunay’ın etkisiyle maddi konularda krizli gündemler söz konusu olabilir. Harcamaları kontrol altında tutmak ve gelir-gider dengesini sağlamak isteyebilirsiniz. Değer yargılarınızı tekrar gözden geçirebilirsiniz.
AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER


Haftaya başlarken, ikili ilişkilerde yaşadığınız anlaşmazlıkların nedenini sorgulayabilirsiniz. Size haksızlık eden kişilerin affetmekte zorlanabilirsiniz. Bilmediğiniz yerlere gitme ile ilgili isteğiniz artabilir. Dolunay'ın etkisiyle, kendi ihtiyaçlarınızı ön plana alacak ve kimsenin sizi yönlendirmesine izin vermeyeceksiniz. Bu zamana kadar biriktirdiğiniz tüm öfkenizi kusabilirsiniz. Yıkıcı dönülmez davranışlara dikkat!
YAY VE YÜKSELEN YAYLAR


Bu hafta arkadaşlarınızla olan iletişiminizde zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Sizleri yanlış anlamaları üzüntüye sebep olabilir. Dolunay'ın etkisiyle gergin sinirli ve her şeyden şüphe eder bir hal içinde olabilirsiniz. Yalnızlaşma isteğiniz artabilir. Rüyalarda artış ama bazen kâbus görebilirsiniz. Meditasyon ve benzeri şifa yöntemlerine yönelebilirsiniz.
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR


Bu hafta sizden yaşça büyük kişilerin fikirlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Onlarla birlikte çalışmak tecrübelerinden faydalanmak hayatınıza yeni deneyimler katabilir. Bilmediğiniz alanlarda ve ortamlarda gerginlik yaşamak yerine düşü esnemeyi hoşgörüyü hayatına katabilirsiniz. Dolunay'ın etkisiyle, sosyal ortamlarda kendinizi rahat hissetmeyebilir, gizlenmek ve yalnız kalmak ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Akranlarınızla krizli durumlara dikkat!KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR


Bu hafta, iletişimde bazı zorluklar yaşayabilirsiniz. Neyi neden yaptığınızı net bir şekilde çevrenize anlatmalısınız böylece yanlış anlaşılmaların önüne geçebilirsiniz. Dolunay'ın etkisiyle göz önünde bulunduğunuz alan ile ailevi sorumluluklar arasında denge sağlamak zorunda kalabilirsiniz. Takdir edilmemenizin verdiği değersizlik hissi sizi öfkelendirebilir. Otorite figürleri ile krizli durumlar yaşayabilirsiniz.
BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR


Bu hafta isteklerinizi gerçekleştirmek adına kendinizden emin adımlar atacak, verdiğiniz kararların sorumluluğunu alacaksınız. Değersizlik hissi sizleri zorlarken, maddi alanda oluşan harcamalar köşeye sıkışmışlık hissi yaratabilir. Dolunay'ın etkisiyle iletişim veya seyahat planlarında aksamalar olabilir, hayatta her şeyin olabileceğini bilerek hareket etmelisiniz. Hukuksal alanda krizli durumlar söz konusu olabilir.
Mutlu haftalar diliyorum.Hepimize Şifa Olsun...

Kenan Yasin BÖLÜKBAŞI


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88
Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page