top of page

SORU-HORARY DANIŞMANLIĞI

Hayretler içerisindeyim...

İki defa kayıp köpek bulduk.

Nasıl oldu bu?

Çok sevdiğim bir astrolog arkadaşımla köpeği, can dostu kaybolan bir arkadaşımızın o an bize sorduğu “Köpeğim nerede?” sorusuna istinaden an haritasını açtık.

 

  • Köpeğin sağlığının iyi durumda olduğu

  • Su kenarında çocukların oynadığı bir yerde olabileceği

  • 7 gün içerisinde bulunacağı görülüyordu.

Bu ön görüleri sunduk ve o 7 gün derin bir bekleyişte kaldık.

 

Sonuç ise kayıp dostumuz Hera sahibi ile buluşmuştu…

 

Horary – An astrolojisi tekniği muazzam çalışmakta. O anın önemini anlatan bir soru ile açtığımız harita, o konudaki aklımızı kurcalayan diğer tüm sorulara da yanıt vermekte.

8.png

Soruyu sorduğunuz anın kalitesine ve an haritasına dayanılarak yorumlamaktayım.

Doğru soruları sormak bu işin püf noktası, tercih edebileceğimiz soruları soramayız. Örneğin; Evlenecek miyim? bu sorunun cevabı siz isterseniz evettir. Örneğin; Taşınacak mıyım? bu sorunun cevabı yine sizdedir, taşınmak isterseniz taşınırsınız. 

Fakat ben evlenmeyi istiyorum, bunun tercihini yaptım ama nikah tarihi alabilecek miyim? Evlilik prosedürleri istediğim zamanda tamamlanacak mı? bu soru doğru bir sorudur. 

Ya da taşınacak mıyım? yerine ben taşınma kararını aldım, fakat bu konuyla ilgili beklediğim bir para var gelecek mi? bu da doğru bir sorudur.

Evlenebilecek miyim, bir sevgilim olacak mı, çocuğum sınavı geçecek mi, bebeğim olacak mı, hangi işi yapmalıyım, hangi şehre taşınmalıyım gibi sorular uygun değildir. 

 

Nedenleri: 

- Evlenecek miyim? bu sorunun tercihi sizin elinizdedir. Eğer tercihi yaptınız fakat ailevi problemler ya da nikah prosedürleri ile ilgili zorluklar varsa sorabiliriz.

- Sevgilim olacak mı? bu sorunun cevabı siz isterseniz olacaktır. Fakat bunun önündeki engeller için ilişki danışmanlığı daha doğru olur.

- Çocuğum sınavı geçecek mi? Horary bu soruyu cevaplar fakat ben etik olarak doğru bulmuyorum. Çocuğunuz çalışmışsa sınavı geçer, bu onun elindedir. Fakat soru şöyle olsaydı, sınav tarihi değişecek mi? ben sınava yetişebilecek miyim? sağlık problemlerim nedeniyle sınava girebilecek miyim? gibi hayati sorular uygun olur.

- Bebeğim olacak mı? bu sizin tercihinizdir, çocuk isterseniz olur. fakat herhangi bir kısırlık tedavisi ya da tüp bebek yöntemi içerisindeyseniz çok doğru bir sorudur. Harita çalışacaktır.

- Hangi şehre taşınmalıyım ya da hangi işi yapmalıyım gibi genel sorular Horary için uygun değildir. Horary'de siz kendi kararınızı vermelisiniz, gezegenlerin sizin yerinize karar vermesini beklememelisiniz. bu sorular için kariyer danışmanlığı daha uygun olacaktır.

Whatsapp-Icon.png
bottom of page