top of page
IAC-kapak.png
iac-24_kpr.png

Dünyanın dört bir yanından alanında saygın astrologlar, İstanbul Astroloji Konferansları'nda 1, 2 ve 3 Haziran’da bir araya geliyor! Doğu ile Batı'nın kesiştiği noktada yer alan, eşsiz tarihi güzelliğiyle şehirlerin kraliçesi İstanbul, C*I*A ve Deneysel Astroloji Akademi işbirliği ile olağanüstü bir astroloji buluşmasına sahne oluyor!

Deneysel Astroloji Akademi, astrolojide doğu ve batı geleneklerini bir araya getirerek uluslararası astrologlara ev sahipliği yapacak! İstanbul Astroloji Konferansları’nda, ekonomi ve finans konularına odaklanarak astrolojideki tahmin tekniklerini derinlemesine inceleyeceğiz!

  • Tarih: 1, 2 ve 3 Haziran 2024

  • Yer: Volley Hotel

              Konferans Salonu

  • Üsküdar / İstanbul / TÜRKİYE

Kişisel haritalarımızdaki önemli döngüleri finansal açıdan incelerken, göstergelerin konumlarına göre şirketlerin ve kurumların döngülerini de analiz edeceğiz.

Astroloji tekniklerinin önümüzdeki günlerde ekonomik koşulların geleceğini nasıl ortaya çıkarabileceğini keşfedeceğiz. Önemli astrolojik döngüler aracılığıyla finansın dünya çapındaki evrimine tanık olacağız. Kişisel bütçemizi nasıl koruyacağımızı, yatırım fırsatlarımızı nasıl takip edeceğimizi ve finansal gelir göstergelerini nasıl değerlendireceğimizi öğreneceğiz.

Bilgi ve Kayıt:

Astrolojik bilgeliğin finansal stratejilerle kesiştiği bu aydınlatıcı buluşmanın bir parçası olmak için İstanbul’da bir araya geliyoruz!

Öngörü tekniklerinin astroloji tutkunlarıyla buluştuğu IAC 2024 Konferansları'nda yerinizi ayırın! Yıldızların bizi geleceğe yönlendirmesine izin verin!

seritt.png
4.png
6.png
5.png
7.png
seritt.png
Whatsapp-Icon.png
bottom of page