top of page
4.png
kenan-yasin-astroloji.png

KURUMSAL ASTROLOJİ

DANIŞMANLIĞI

Ne kadar mutluyum ki 2013 yılından beri profesyonel anlamda verdiğim danışmanlıklarda birçok küçük, büyük işletme sahibi dostlarım, arkadaşlarım, danışanlarım oldu.

 

Bir AVM de dondurmacım, lokasyonunu belirlediğimiz önemli muhitte bir çorbacım, gayet lüks Etiler’de 4 katlı kuaför salonumuz ve gayet mütevazı Ege sahil kasabalarından birinde ise bir handmade ürün satan dükkânım var şimdi :)

 

Büyük firmaların çalışanlarına "Astroloji Eğitimleri" de verdim. Ya da yine ünlü giyim markalarının işletme sahipleri, CEO’ları ile kurumsal danışmanlıklarım oldu. Astroloji her konuda verim sağlayabileceğimiz bir ilim.

 

İş yeriniz büyük ya da küçük bir işletme olsun fark etmez. Kuruluş anı itibariyle onun da bir doğum haritası var ve bu haritanın taahhütleri işletmenizin kaderini belirliyor.

 

İşletmenizin konumu, gelir ve giderleri, müşteri potansiyelleri, fırsatlar, tehditler, kayıplar, finans alanları, işletmeniz için önemli tarihler, şirket içi koordinasyon, ast-üst arasındaki denge, çalışanların verimi vb. gibi birçok alanda haritalar çalışır…

 

Yaşam kalitenizi kariyeriniz üzerinde arttırmak için bu deneyimden faydalanabilirsiniz.

✔️Online danışmanlıklar için:

astroyasam@gmail.com
✔️Whatsapp'a mesaj bırakın:

☎ 0533 816 56 88  ☎

  • whatsapp
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
Whatsapp-Icon.png
bottom of page