top of page
1.png
kenan-yasin-astroloji.png

✔️Online danışmanlıklar için:

astroyasam@gmail.com
✔️Whatsapp'a mesaj bırakın:

☎ 0533 816 56 88 ☎

  • whatsapp
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

Lütfen Dikkatle OKUYUN!

Profesyonel Astroloji Danışmanlık hizmeti veriyorum. Bu konuda uzun yıllardır eğitimler almış, tamamlamış ve hala uzmanlık alanlarında kendimi geliştirmeye devam ediyorum. 2013 yılından beridir biriktirdiğim deneyim ve tecrübelerimle haritanızı yorumluyorum. Sorularınız ve danışmanlık talebiniz için haritalarınıza minimum 3 gün boyunca çalışıyor ve titizlikle dataları çıkarıyor, inceliyorum.

 

"Etik ve Ahlaki Kurallar"a uygun olarak seanslarımızı gerçekleştiriyorum. Öngörü ve tahminler için belirlediğimiz tarihler için sadece transit etkilerine bakıp geçmiyorum. Özel teknikler uyguluyorum. (Solar arc, solar&lunar return, firdaria, daşalar/vedik, progress, profeksiyon, dragonik, vital vb.) 

ISAR kapsamında verilen, Astrological Consulting Skills Course ve Astrological Ethics Awareness Course Programlarını tamamladım ve bu konuya hassasiyetle önem veriyorum. Sizler bana hayatınızı emanet ediyorsunuz. Bunu aynı kutsallığı ile koruyor ve o şekilde yaklaşıyorum. Yaşamlarımız özel ve aynı kutsallıkta korunmalı.

Tek Soru Danışmanlığı alacaksanız DİKKAT!

Tek Soru Danışmanlığı bir fal türü değildir ve bu şekilde kullanmamanızı ÖNEMLE RİCA EDERİM. 

Soracağınız soru o anınızı anlatan önemli bir soru olmalı. Aklımıza estiği gibi hadi genel etkilerim nasıl? , Hayatım nasıl olacak? gibi kullanamayız. Ki bu şekilde kullanıldığında harita çalışmıyor. Haritanın geçerli olup olmadığını üç ayrı şekilde kontrol ediyorum. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsam talebi iade ediyorum.

DANIŞMANLIK SONRASI

Seans bitiminde ödevler veriyorum. Danışmanlık sonrası alınan ekran&ses kayıtlarını sakin kafayla yeniden dinlediğinizde ve verdiğim ödevleri inceleyip araştırdığınızda farkındalık sürecimiz hızlanıyor.

 

Aynı doktor/hasta ilişkisi gibi kontrol için 2 aylık sürecin geri dönüşleri astroyasam@gmail.com mail adresime yazılı olarak talep ediyorum.

 

2 Ay önemli bir süreç.. Seansların netlik kazanması için 45 günlük bir sürecin geçmesi gerekiyor.

 

45 gün sonunda (varsa) aklınıza takılanlar, farkındalık kazandığınız süreçler ve geri bildirimler sizden ricam olacak.

 

Mail yoluyla iletişime geçebiliriz... Teşekkür ediyorum...

 

Bu şekilde verimlilik oranımız artıyor ve seans süresince konuştuklarımızı uygulama oranımız da artıyor.

Whatsapp-Icon.png
bottom of page