top of page
3.png

ELECTIONAL SEÇİMSEL ASTROLOJİ
DANIŞMANLIĞI

(EN İYİ BAŞLANGICI SEÇİN!)

Bir an düşünün. O an yaptığınız eylem diğer tüm eylemleriniz için başlangıç temelini atıyor.

 

Önemli bir görüşme, önemli bir yatırım, taşınma, seyahat, yeni bir işyeri açma, evlilik, boşanma, mahkeme, dava, önemli bir ameliyat, doğum gibi önemli bir an seçmeyi hedefliyor ve anın kalitesini önemsiyorsanız astrolojinin bu türü fazlasıyla verim sağlayacaktır.

 

Önemli bir karar aldınız, bu kararı eyleme dökebilmek için bir tarih belirlemek istiyorsunuz. Sizin için en uygun tarihin, en uygun anın kestirilebilmesi aslında oldukça önemli...

Hani derler ya eşref ya da eşek saati diye. İşte o eşref saatleri zamanın kalitesinin hangi enerjiler üzerinde uygun olduğunu bizlere sunuyor. Özellikle saatlerin gezegen yöneticiliklerinin üzerinde durduğum bu danışmanlıkta sadece güne değil, saat ve dakikalara da önem gösteriyorum.

 

Örneğin yeni bir iş kuracaksınız. Bu işin hangi konumda kurulması, hangi sektöre ve kitleye hitap edeceği, gelir ve giderlerinin nasıl olacağı, çalışanlar arasındaki etkileşimin neler olabileceği ya da tehdit ve fırsatların tayini hususunda bu işin kurulma anı, imzayı atma anı oldukça önem taşıyor…

 

Aynı bir çocuk doğurmak gibidir. Seçimsel Astroloji Açılış-Kapanış tarihleri, iş değişimi, evlilik tarihleri, boşanma zaman seçimleri vb. konularda faydalanabileceğiniz bir analizdir.

Whatsapp-Icon.png
bottom of page