top of page

ÖNGÖRÜ VE RAPORLAMA

danışmanlık-2.png

Eskiler gökyüzüne bakmışlar. Bir parlayan cisim 2 yıl aynı düzlemde ilerliyormuş. Ama 2 yıl bitiminde belli bir dönem düzlemin gerisine doğru hareket ediyormuş. Bu hareket esnasında ise kabilelerine saldırı olmuş. Bilgiyi not etmişler.

 

Hesapları sonucu yine geri gideceği zamana kadar kabilelerini bir saldırı anına karşı hazırlamışlar ve bilginin gücüyle kendilerini korumuşlar… Ve bu parlayan cismin adına Mars demişler, savaş tanrısı, Ares…

 

Astroloji ilk insanın var oluşuna kadar dayanır fakat elimizdeki mevcut veriler 4bin yıllık bir geçmişi, bilgi birikimini önümüze seriyor.

 

Bu matematiksel sistem ile eşzamanlılık ilkesi birleşince öngörü ve tahminlerimiz geleceğimize de ışık tutuyor. Yaşam kalitemizi arttırmak adına, önümüzü, yolumuzu görmek adına gelecek öngörülerinden faydalanabiliyoruz.

Bu danışmanlığı daha çok doğum tarihinize yakın dönemlerde almanızı, doğum gününüze yakın 3 ay evvelden almanızı tavsiye edebilirim.

 

6- 8 Aylık ya da 1 yıllık öngörüleri kişisel haritanız ve kendi yaşamınız üzerinden detaylıca inceliyoruz. Elimizde gelecek ile ilgili yaşayabileceğiniz ya da etki altında kalabileceğiniz gök enerjilerinin bulunması imkânını sağlıyorsunuz.

 

Bu enerjilerin hangi hayat alanınızdan ve hangi temalar üzerinden geleceğini, dolunaylar, yeniaylar, tutulmalar, gezegen dönüşleri, firdarialar, dahsalar (Vedik Doğu Astrolojisi), ilerletim teknikleri bilgilerimle hazırlıyorum.

 

Hem uzun dönem hedeflerimizi hem de yakın gelecek üzerindeki planlarımızı birlikte hazırlıyoruz.

Whatsapp-Icon.png
bottom of page