top of page
ay-boslukta.jpg

Ay Boşlukta

ay-boslukta.jpg

#ayboşlukta Ne demek❓


🔆Bir gezegen, özellikle Ay, içinde bulunduğu burçta önünde başka açısı kalmamışsa, yani bir sonraki burca geçene kadar o gezegen boşlukta demektir.


🔆Astrolojide günlük modumuzu en çok ve en hızlı etkileyen ve duygularımızı yöneten Ay'dır. Ay'ın hareketi diğer gezegenlere nazaran oldukça hızlıdır ve bir burcu yaklaşık 2 buçuk günde geçer. O nedenle günlük yorumlarda Ay'ın bulunduğu konumu daha fazla önemseriz.


🔆Ay sürekli değişen ruh halimizi ve günlük modumuzu sembolize ettiğinden gün içindeki enerji dengemizi, sezgilerimizi, iç sesimizi, kontrol edemeden verdiğimiz tepkileri ve dürtülerimizi yansıtır.


🔆Bu nedenle Ay, herhangi bir açı kurmazsa üzerinde taşıdığı etkiyi aktaramaz yani asıl yıldız olan Güneş'ten aldığı ışığı yansıtamaz ya da yansıtacak, aktaracak bir yer bulamaz.


🔆Ay boşlukta iken dünyevi anlamda yaptığımız işler, günlük rutinler boşlukta kalabilir ve kendimizi boşlukta hissedebiliriz. Başladığımız işler yarım kalabilir, tamamlanamayabilir.


🔆Giriştiğimiz işler askıda ya da havada kalabilir ve bir şeyin sonuçsuz kalması, tamamlanmaması Ay'ın gökyüzü konumunda ışığını yansıtacak bir alan bulamamasıyla alakalıdır.

 

🔆Bu zamanlarda organize olmak zorlaşır. Dikkatimizi toplamakta zorluk çekeriz. Elimizdeki işleri ertelemekte fayda vardır. Program ve planlar yapmak için uygun olmayan bir zaman dilimidir. İç gözlem yapmak, ruhsal çalışmalar ile ilgilenmek ve içe dönmek için uygun zamanlardır.
✨✨✨


Yine de önemli işlerimiz ve süreçlerimiz bu zamana denk geliyorsa elbetteki yapacağız demektir. Fakat işlerimiz aksarsa en azından bu zamana denk geldiğini görürüz❗️


🔆Bu farkındalık bile kendimize kızmamıza ya da kaderimize küsmemize engel olur.


🔆Gökyüzünün bize yapmak istediği de işte tam budur‼️

 

Gökyüzünün rehberliğinden faydalanın.🌟💫📚🔭🌠🌎🌍🌏
#kenanyasin #deneyselastrolog

handmade_preg.jpg

Ay Boşlukta Zamanları

kenan-yasin-astroloji.png

✔️Online danışmanlıklar için:

astroyasam@gmail.com

✔️Whatsapp'a mesaj bırakın:

☎ 0533 816 56 88 ☎

Whatsapp-Icon.png
bottom of page