top of page

İKAMET ASTROLOJİSİ VE MEKAN DANIŞMANLIĞI

danışmanlık-4.png

Uzak doğuya yolculuk yaptık birkaç yıl evvel. Grubumuzda retro Mars gezegeni 12. Evinde olan bir arkadaşımız vardı. Thailand koordinatlarıyla çıkardığım relokasyon haritasında ise retro Mars’ı 10. Evine denk gelmişti.

 

Yolculuk boyunca başına gelmeyen kalmadı. Telefonu çalındı, şapkası uçtu, ayağı tahtaların arasına sıkıştı, parası kayboldu.

 

12. evindeki Mars’ın ikamet değişikliğinden sonra yaşamında bir anda aktif olduğunu gözlemledim. (Mars; enerji, savaş, yara, yırtmak, parçalamak, kapkaç vb. etkiler verir.)

Görünen o ki bizler sadece doğum tarihimize ve zamana, doğum saatlerimize odaklanıyoruz fakat yaşadığımız alan, ülkemiz, evimizin odaları hatta evimizdeki eşyaların doğru yerdeki konumu dahi fazlaca önem arz ediyor.

 

Kuzenim 7 yıldır Bilgi Üniversitesi’nde okuyor. Henüz mezun olmasına birkaç yıl daha var. Üniversite kampüsünün yerleşkesine baktığımda Satürn gezegen hattının o konumdan geçtiğini gördüm. Satürn ağır planet ve yavaşlatıcı, engel, set koyucu etkiler veriyor.

 

Taşınmalar, şehir değişimleri, seyahatler, hangi ülkenin, şehrin ya da yerin sizin için uygun olup olmadığı, çocuğunuzun hangi okulda okuması ya da hangi ülkede eğitim alması gerektiğini inceliyorum.

Ev dekorasyonda ve eşya, renk, obje seçimleriniz ve yerleşim yerlerinde dikkat edilmesi gerekenler, yeni başlangıçlar, iş yerinizin ya da dükkânınızın konumu, potansiyeli, bereket ve kazancı gibi konuları büyük bir titizlikle inceliyorum.

Whatsapp-Icon.png
bottom of page