top of page
7.png

BEBEK - ÇOCUK
EBEVEYN DANIŞMANLIĞI

Bebek için en uygun tarihler, bebek işlemleri (tüp, aşılama vb. fertilizasyon süreçleri) Medikal astroloji bilgilerimle en uygun zaman ve tarihleri saptıyorum. Ay döngülerini kullanarak infertilite tedavisi için aynı uygulamayı kullanan medikal astrolog ve doktor olan Dünya genelindeki astrologların tecrübe ettikleri makaleleri her daim incelemekteyim.

 

Bu konuda yine tecrübe ettiğim taşıyıcı anne haritası ile çalışmalarım mevcut. Konuyla ilgili makalem OPA Magazine’de yayınlandı. Resmi sayfasından okuyabilirsiniz.

Sadece bebek süreci değil çocuklarımızla iletişim ve onların geleceğinin sorumluluğunu üstlenen ebeveynleri ile de görüşmeler sağlıyorum.


Özellikle bizim toplumumuza özgü bir tarz olan "çocukları aile ekseninde büyütme" kavramı ebeveynlere büyük misyonlar yüklüyor...

 

Çocuklarımızın geleceği, seçimleri ve onları yönlendirebilmemiz hususunda önemli ipuçları yakalayabilmek adına astrolojiden faydalanıyoruz.

 

Aile yapısı, çocuğunuz ya da çocuklarınız ile aranızdaki iletişim, çocuğunuzun kardeşleriyle iletişimi, ergenlik süreci ya da bebeğinizin sağlığı, çocuğunuzun geleceği, potansiyelleri, ergenliği, sınavları, başarıları, okul ve kariyer yaşamı, nereye yönelmesi gerektiği, kazanımları, sizinle psikolojik, ruhsal ve fiziksel bağları gibi konuları ayrıntılarıyla inceliyoruz.

 

Bu konuda sadece tradisyonel astrolojiyi değil, modern astroloji tekniklerini de kullanıyorum. Globalleşen bu çağda yeni jenerasyonun getirdiği sıra dışı mesleklere, becerilere yetişmek için modern teknikleri öncelik olarak ele alıyorum.

 

Savunduğum olgu multipl, çok yönlü yetişme tarzı. Çocuğumuzun yeteneklerine göre ona sunacağımız dünyaları kendi dünyası ile harmanlaması ve ülkemize, dünyaya, topluma faydalı bir birey olarak yetişmesi önceliğim…

Whatsapp-Icon.png
bottom of page