top of page

KARİYER/ FİNANS DANIŞMANLIĞI

danışmanlık.png

Tecrübe ettiğim ve inandığım konu şu ki; evrende bilmediğimiz bir döngü var. O paranın gideceği bir yer ya da geleceği bir kapı var. Fakat bildiğim şey şu ki; yaşamdaki bu döngü al-ver yasası ile ilerliyor.

 

Evrende kazanç sağlayacağımız bir alan, bir parsel bizim için açık durumda. O alanı kullanır, doğru hamlelerle yaşam yolculuğumuzu idame ettirebilirsek başarı her daim bizimle birlikte geliyor…

 

Bu bölümü ikiye ayırıyorum. Meslek ve Finans göstergeleri olarak. Hatta çok ilginç bir haritayı da inceledim ve makalem şu an OPA Magazine’de yayınlanıyor. “Bir meslek seçimi olarak Taşıyıcı Annelik” Danışanım bir meslek olarak taşıyıcı anneliği tercih etmişti. İlginizi çekerse OPA’nın resmi sitesinde okuyabilirsiniz.

Bir meslek göstergemiz var bir de mesleğimiz harici hangi alanlardan gelir elde edebileceğimizi gösteren finans göstergemiz.

 

İş yaşamınız, meslek seçiminiz, iş yeri açılışı, iş değişimi, terfi, yükseliş, kazanç zamanları, borç – alacak- davalar, satışlar, birikim ve yatırım zamanlarını inceliyoruz.

 

Ya da en basitinden doğru mesleği mi yapıyorsunuz? Mesleğinizin gelişebileceği zamanlar, sıkıntılı tarihler, fırsatların hangi alanlarda oluğu ve diğer bir konu finans göstergeleriniz yani mesleğiniz haricinde hangi alanlardan gelir elde edebileceğinizi önemli teknikler ve matematiksel hesaplamalar yaparak çıkarıyorum.

 

Bu analizde ayrıca iş yeri konumunuz için ikamet astrolojisi ve maddi tüm süreçler için finansal astroloji bilgilerimi tekniklerle kullanıyorum.

Whatsapp-Icon.png
bottom of page