top of page
4.jpg

KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

 

info@kenanyasin.com

+90 533 816 56 88

 

Kenan Yasin Bölükbaşı 1989 yılı, İstanbul doğumludur. Yabancı dil ağırlıklı lise okumuş ardından İstanbul Kültür Üniversitesi, Moleküler Biyoloji ve Genetik Lisans Bölümü ile eğitimine devam etmiştir. Fakat mesleğini yapmamış ve büyük bir kararla mikro dünyadan makro dünyaya adım atmıştır. 2013 yılından beri profesyonel astrolog olarak danışmanlık yapmaktadır.

  • whatsapp
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

ISAR Danışmanlık Becerileri Eğitimi, ISAR Etik Farkındalık Eğitimi ve yine uluslararası platformda ISAR Yetkinlik Sınavı’nı başarılı olarak tamamlayarak uluslararası astrolog unvanı olan ISAR Cap. unvanını almıştır. (International Society for Astrological Resarch)

Uzmanlık alanları arasında;

Ortaçağ Astrolojisi, Tradisyonel Astroloji, Klasik Batı Astrolojisi, Vedik (Doğu) Astrolojisi, Dünya Astrolojisi, Horary Astroloji, Seçimsel Astroloji, Finansal Astroloji, İlişkiler Astrolojisi, Lokasyonel Astroloji, Hermetik Astroloji ve Ezoterik Astroloji teknikleri bulunmaktadır.

Kariyerine "deneysel astrolog" ünvanı ile devam etmektedir. Astrolojiyi herkesin kullanabileceği pratik fayda ve yarar sağlayan bir mecraya dönüştürmeyi hedefi haline getirmiştir. Bu doğrultuda birçok deneysel astrolog yetiştirerek astrolojiyi merak eden herkesi sorgulamaya, denemeye ve kadim astroloji bilgilerini günlük yaşamlarında kullanmaya teşvik eden yayınlar hazırlamakta, makaleler yazmakta, seminer ve eğitimler vermektedir.

en iyi.JPG
Whatsapp-Icon.png
bottom of page