top of page

MART'22 AYLIK BURÇ YORUMLARI...

Sevgili Arkadaşlarım,


Mart ayının ikinci gününde, Balık Burcu’nun 12 derecesinde, Jüpiter gezegenin de etkilerinin yansıyacağı Yeni ay bize bolluk ve bereketi yansıtabilir. Bu enerjinin bilinci ile farkı bir döngüye niyet ederek giriş yapabiliriz.


Zodyak kuşağının son burcunun (Balık) modern ve klasik yöneticileri olan Jüpiter ve Neptün gezegenlerinin yanı sıra, an haritasında Uranüs ile yapacağı uyumlu enerjileri gözlemlemekteyiz… Bu durum kolektif ve toplumsal alanda da niyetlenmemizi ve içinde bulunduğumuz bu zorlu süreçler için irade göstermemiz gerektiğini yansıtmakta…

Birlik bilinci ile niyetlenmek fayda sağlayabilir…


Doğal afetlerin de tetikleneceği bu süreçte, dikkatli ve temkinli davranmak, farkındalığımıza yönelik bir tedbiri yansıtıyor olabilir. Aşırılık ve abartılı tavırlar sergilediğimizi hissettiğimizde, doğayla uyumlanmak ve akışta kalmak hayatımızda birçok konuyu hızla değişebilecek enerjileri de beraberinde getirebilir.


Özellikle 2-5 Mart arası, iki malefik gezegen Plüton, Mars ve iyicil olarak adlandırdığımız Venüs, Oğlak Burcu’nda etkileşim içerisine giriyor olacak. Ki bu görünüme dikkat çektiğimizde, yaşam alanlarımızdaki yıkım etkisine, terör saldırılarına, toplu ölümlere ve üzücü gündemlere tanıklık etmemize neden olabilir.

  • Dünya liderlerinin suikast haberlerine de şahit olabiliriz.

  • Bu görünümün, para piyasasına olan etkilerine de değinecek olursak, dar boğazların içinden çıkılması zor hale gelebileceğinden, ekonomik anlamda da bir çöküş yaşanabileceğinden bahsedebiliriz.

  • Merkür’ün, Satürn ile yapacağı etkileşimde de iletişim konularında susmak, içsel anlamda sabırlı olmak ve fanatik duygulara, düşüncelere sürüklenmemek gereken az da olsa zorlayıcı bir süreci de beraberinde önümüze getirebilir.

7 Mart’ta, Mars gezegeni toprak elementinden çıkıp hava elementi olan Kova Burcu’na geçiş yapacak. Mücadele ettiğimiz konularda hareke enerjimizin yönünün değiştiğinin habercisidir. Daha bireysel mücadeleler içerisine yerleşebiliriz.


10 Mart’ta iletişimin gezegeni Merkür ise hava elementinden çıkıp, su elementine Balık Burcu’na geçiş yapıyor olacak.

  • Fikir ve düşüncelerimiz daha analitik, stratejik ve akışta kalmayı tercih ettirebilir. Önümüzdeki bir aylık süreçte kendimize yabancılaşırken, fikir ve düşüncelerimizin esiri olabiliriz. Bu süreci fırsat bilmek ve zihnimizde yeni ufuklara, tamamlanma enerjisine yelken açabiliriz.

18 Mart’ta, 27 derece Başak Burcu’nda Dolunay gerçekleşecek. Aynı zamanda Güneş’in de Balık Burcu’nda olması, Neptün ve Ay ile etkileşimi, odaklandığımız konularda varsayımlara ve ruhsal anlamda iniş çıkışlara vesile olabilir.

  • Yaklaşık 14-15 günlük süreçte, Dünyayı yöneten liderler, halka yönelik büyük güç gösterileri ile zorlayıcı gündemler içerisine sürükleyebilir.

  • Bu enerji, yaşam standartlarımızda beklentiyi yüksek tutmamaya, geçim zorlukları ile karşılamaya zihinsel ve ruhsal sıkıntılara sokabilir.

  • Enerjimizin şekli değişirken, fikir ve düşünce ayrılıklarının bizi sarsabileceği bir zamanı da deneyimleyebiliriz.

  • Güneş, Neptün etkileşimi, içimizdeki yaratıcı ışığı ortaya çıkarmamıza ve hayallerimize kavuşmamıza olanak da sağlayabilir.

  • Mücadeleden uzaklaşmak ve kaçmak davranış biçimimiz haline gelebilir. Teslim olmakla ve iktidarı bırakmak arasındaki dengeyi oturtmaya çalışmak faydalı olabilir.

  • Gereğinden fazla kendimizi yormak ya da kendimiz dışında başkalarını düşünmek konusunda fazla ısrarcı davranışlardan uzak duralım.

20 Mart’ta 18.33’te benliğimizin ruhumuzun enerjisi, Güneş artık Koç Burcu’na geçiş yapıyor olacak.


İyi Ki Doğdunuz Sevgili Koç Burçları…


Astrolojik olarak baharın tamamen başladığı bu döngüde, hayatlarımıza huzurlu günleri ve pandeminin bitiş sürecini de kalıcı olarak getirmesini temenni ederim.


27 Mart’ta, Merkür Koç Burcu’na geçiş yapıyor olacak. Seri ve hızlı kararlar almak gündemimizde olabilir. Rekabet içikli ve çocukça düşünceler bu süreç içinde bazı zamanlarda başımıza dert açabilir. Bilinçli bir şekilde, gerektiği yerde gerektiği gibi konuşmak ve fikirleri paylaşmak, acele etmemek iyi faydalı olabilir.


Yeni ayla birlikte, Dolunay ve bolca gezegen geçişleri niyetlerimizde ve ön plana çıkma sürecinde bize değişim enerjisini deneyimlememize vesile olabilir.


Mart Ay’ı boyunca, ruhsal ve zihinsel şifa içeren faaliyetlere yönelmek, bol sıvı tüketmek, kişisel gelişim eğitimlerine katılmak, sahil kenarlarında uzun yürüyüşler yapmak, sosyal medyada daha az fotoğraf ve içerik paylaşımı yapmak ve etrafımızda olan biteni izleyerek enerjimizi doğru yönde dengelemeyi deneyimleyebiliriz.


Hepimiz adına kolaylıklarla tamamlayabileceğimiz bahar gibi bir mart ayı döngüsü olması dileğiyle...Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Mart ay’ının yenilenme içeren enerjileriyle ruhsal ve zihinsel farkındalıklarımız artabilir ve ilk haftalarda kendimizi kalabalıklar içinde izole etmek ve yalnız kalmak isteyebiliriz. 14 günlük süreç içinde uykuya dalmakta zorlanabilir, sezgilerimiz güçlenebilir ve yoğun enerjiler içinde haberci nitelikte rüyalar görebiliriz. Evrenin bizi duyduğuna inancımız artabilir ve önemli eş zamanlılıklar deneyimleyebiliriz. İçimizdeki yaratıcı gücü ortaya çıkarabilir ve kendimiz adına bereketli olabilecek bir kazanç kapısı oluşturabiliriz. Kariyer alanlarımızda toplum önü statümüzde değişim ve dönüşüm içeren günleri deneyimleyebilir, iş ve sektör değişikliği yapmayı planlıyorsak şanslı fırsatlarla da karşılaşabiliriz. Üstlerimizle ve çalışma arkadaşlarımızla gergin olabilecek ve içsel olarak bizi kısıtlayabilecek kontrolümüz dışında olan gelişmelere karşı tedbirli davranmalı ve sakin kalarak gereksiz krizlere sürüklenmemeliyiz. Uzun süredir devam eden ilişkilerini bekar olan Koçlar evliliğe taşıma kararı alırken bazı Koç burçları da sorunlu giden ilişkilerinde yollarını ayırma kararı alabilirler. Hedeflerimizin ve geleceğe yönelik planlarımızın peşinden vazgeçmeden gitmek isteyebileceğimiz bu süreç içinde zihinsel olarak yorgunluk yaşayabiliriz. Ay ortasından itibaren dikkat dağınıklığından kaynaklı olabilecek kazalara açık bir enerji üzerimizde hâkim olabilir. Günlük rutinlerimizi bir kâğıda not etmek iyi bir fikir olabilir. 18 Mart tarihinde dolunay enerji ile sağlığımızla ilgili uzun süredir devam eden gündemlerimiz var ise beklediğimiz yönde olumlu bir tamamlanma yaşayabiliriz. Kariyer alanlarımızda beklediğimiz hak edişlerle ve üstlerimizden olumlu yönde desteklerle karşılaşabiliriz. Madde aleminden daha çok mana alemine huzurlu bir yolculuk yapmayı önemseyebileceğimiz ay genelinde ruhsal şifa içeren çalışmalara yönelerek, bol sıvı tüketerek daha çok soft renkli kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, deniz kıyısı yerlerde uzun yürüyüşler yaparak enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.
Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Mart Ay’ının yenilenme enerjileriyle sosyal çevremiz tarafından önemsendiğimizi hissedebilir ve güzel gelişmelerle yeni bir döngüye başlangıç yapabiliriz. +14 günlük süreç içinde daha çok kariyer alanlarımıza odaklanabilir ve yeni fırsatlarla karşılaşabiliriz. Önümüze çıkabilecek yeni fırsatları doğru değerlendirmeye özen gösterelim. İçimizdeki üretken enerjiyi rahatlıkla ortaya çıkarabilir ve yaşamımızda belki de özlemini duyduğumuz dengeyi ve huzuru yakalayabilir daha çok ilişkilerimizde çözüm odaklı olabiliriz.Ay ortasından itibaren beklemediğimiz yönde düşmanlıklarla karşılaşabileceğimiz bir enerji üzerimizde hâkim olabilir.Olgunlaşmamış projelerimizi arkadaş çevremizle paylaşmamak iyi bir fikir olabilir. Alma verme döngümüze hassas yaklaşmalı ve ruhsal enerjimizi aşağıya çekebilecek gündemlere karşı hazırlıklı olmalıyız. Finansal gelirlerimizde artış yaşayabiliriz. Ticari faaliyetlerimizde şanslı bir zamanı deneyimleyebilir ve uzak yerlere seyahat programları içinde yer alabiliriz. Vize, pasaport ya da yurt dışında okumak için yapmamız gereken baş vurularımız var ise rahatlıkla ayın ikinci yarısını değerlendirebiliriz. Sosyal medya üzerinden bir iş ya da tanıtım yapıyorsak şanslı etkileşimleri de huzurla deneyimleyebiliriz. 18 Mart dolunay enerjisiyle hayatın keyifli ve eğlenceli yanlarına çekilebilir ve çocuklarımızla ilgili gündemler içinde olabiliriz. Var olan bir özel ilişkimizde kadersel bir tamamlanma yaşayabilir ve hayatımıza yeni bir yön verebiliriz. Kadersel yeniliklere açık ay genelinde sosyal yardımlaşma derneklerinde gönüllü olarak yer alarak, hayvan barınaklarına bağış yaparak, kafein alımını azaltarak, mavi ve lacivert tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, açık hava yürüyüşleri yaparak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.
İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Mart Ay’ının yenilenme enerjileriyle geçmiş aylarda yarım bıraktığımız projelerimize yönelebilir ve hızlı bir şekilde ilerlemeyle birlikte var olan umutlarımız adına şanslı fırsatlar yakalayabileceğimiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. +14 günlük süreç içinde yaşamımızda daha çok denge ve güven arayışı içinde olurken yüksek frekansta olabilecek ruhsal şifa enerjilerini huzurla deneyimleyebiliriz. Kariyer alanlarımızda ve toplum önü statümüzde değiş yaşayabilir ve bereketi bir döngüye giriş yapabiliriz. Düşüncemizle dönüştürebilme gücümüzün yüksek frekansta olabileceği bereketli bir zamanı deneyimleyebiliriz. Finansal anlamda geçmişten ödemeyi unuttuğumuz bir borç ile karşılaşma ihtimalimizin yüksek olabileceği bu süreç içinde gereksiz harcamalarımıza karşıda tedbirli davranmak iyi bir fikir olabilir. Var olan bir borcumuzda yeniden yapılandırma yapmak istiyorsan ayın ortasından sonra ki zamanları rahatlıkla değerlendirebiliriz.18 Mart dolunay enerjisiyle yer değişikliği gibi gündemler içine olurken kariyerimiz ve aile yaşantımız arasında dengeyi bulmakta zorluk yaşayabiliriz. Ailevi yaşantımızı tehlikeye atmadan kariyer alanlarımızda yakalayabileceğimiz yükseliş fırsatlarını kontrollü bir şekilde yürütmek bizler için daha iyi olabilir. İş değişikliği gündemimize gelebilir. Alabileceğimiz radikal karar ile yeni başlangıçlara açık olabilecek bir ayı deneyimleyebiliriz. Hayallerimizin peşinden gitmek isteyebileceğimiz ay genelinde sabırlı olarak, karşımızdaki kişilerden beklentilerimizi yüksek tutmayarak, ihtiyacımız var ise bir danışmanlık alarak, bolca suyla temas ederek, kırmızı tonlarda kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek enerjimizi dengelemeyi deneyebiliriz.
Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Mart Ay’ının yenilenme enerjileriyle beklettiğimiz ailevi konularımıza odaklanmak isteyebilir ve onların sağlıkları ilgili gündemleriyle meşgul olarak başlangıç yapabiliriz. +14 günlük süreç içinde seyahat planlarımızda artış yaşayabilir uzun zamandır arkadaşlarımızla birlikte beklettiğimiz bir tatile çıkma kararı verebiliriz. Hayata bakış açımızın ve görüşlerimizin değişime uğrayabileceği bir zamanı deneyimleyebiliriz. Yakın çevre ilişkilerimizde ay ortasında üzerimizde gergin bir enerji hâkim olabilir. Sevdiklerimize karşı empati duygumuzu kaybetmemiz gereken bu döngüde dürtüsel davranışlar sergilemekten uzak durmak faydalı olabilir. Aktif ve çabuk dağılan bir zihinsel enerjiye geçiş yaparken dikkat kaynaklı olabilecek kazalara karşıda temkinli olmayı ihmal etmeyelim.18 Mart Dolunay enerjisiyle yakın çevremizle ilgili konularda bir tamamlanma yaşayabilir ve çevremizde radikal kararla değişimler yapmak isteyebiliriz. Yurt dışı eğitim hukuksal konular da ve yurt dışı bağlantılı işlerimiz adına şanslı bir döngüde olurken beklettiğimiz başvurularımız içinde rahatlıkla değerlendirebiliriz. Kadersel karşılaşmalarla yaşamımızda yeni deneyimlerimize açık ay genelinde kırmızı tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, toprağın ve suyun şifasından faydalanarak, tabiat anaya ufak bir tohum hediye ederek, yabancı ve farklı kültürlere ait filmler izleyerek enerjimizi olumlu yönde dengeleyebiliriz.
Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Mart Ay’ının yenilenme enerjileriyle duygusal olarak kararsızlık yaşayabileceğimiz ve zaman zaman enerjimizin düştüğünü hissedebileceğimiz bir enerji ile başlangıç yapabiliriz. Fakat + 14 günlük süreç içinde empati yeteneğimiz yükselebilir ve yaşamımız adına beklettiğimiz kararlarımızda çok daha cesur başlangıçlar yapmak isteyebiliriz. Bu süreç içinde kendimize ekstra bir kazanç kapısı oluşturabilir ve finansal olarak rahat bir nefes alabiliriz. Ay ortasında kariyer alanlarımızda bizi biraz şok edebilecek türden hızlı bir yükseliş yaşayabiliriz. Hızlı kararlar almadan önce iyice düşünmemiz gereken bir süreç içinde olurken ayrıca sağlığımıza da ekstra önem göstermeyi ihmal etmemeliyiz. 18 Mart dolunay enerjisi ile çalışma arkadaşlarımızla aramızda gerginlik içeren durumlar söz konusu olabilir. Bu enerjinin farkında olarak gereksiz olabilecek krizlerden uzak durmayı denemeliyiz. İşimizde olabilecek bir değişim isteğini ve yaşamımızda hızlı gelişmeleri deneyimleyebiliriz. İkili ilişkilerimizde daha çok önemsenmek isteyebileceğimiz ay genelinde dürtüsel davranışlardan uzak durarak, kahve ve lacivert tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, bol sıvı tüketerek, toprakla temas ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.
başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Mart Ay’ının yenilenme enerjileriyle ikili ilişkilerimizde şanslı deneyimler yaşayabileceğimiz ve iş sorumluluklarımızın artabileceği bir enerji ile başlangıç yapabiliriz. +14 günlük süreç için de biraz yorucu olabilecek gündemler içinde yer alırken bedensel enerjimizin yüksekliğinden kaynaklı olabilecek zihinsel gerginlikler yaşayabiliriz. Uzaklardan beklediğimiz haberleri alabilir ve kadersel yol arkadaşlarımızla ilgili yeni farkındalıklar yaşayabiliriz. Ay ortasında yeni olabilecek bir iş ortaklığı teklifi alabiliriz. İkili ilişkilerimizde fazla iyimser olmaktan kaynaklı hayal kırıklıkları yaşayabiliriz ve bazı gerçekleri görmekte zorlanabiliriz. Yakın çevremize fikirlerimizle ve sevginin gücüyle yardımlaşmayı deneyimleyebiliriz. Akademik olan çalışmalarımız, sosyal medya duyurularımız ve reklamlarımız için oldukça destekleyici bir enerji içinde olabiliriz. Gelir ve giderlerimiz arasındaki dengeyi korumamız gerekende bir süreç içinde olabiliriz, riskli yatırımlara girmeden önce detaylı düşünmek iyi bir fikir olabilir.18 Mart dolunay enerjisi ile dış görünüşümüzde ufak değişimler yapmak isteyebilir ve yeni olabilecek aydınlanmalarla yakın çevre ilişkilerimizde tamamlanmalar yaşayabiliriz. Miras, nafaka prim, borçlarımızı yeniden yapılandırma gibi beklentilerimizde var olan bir sorunumuz ay sonunda çözüme kavuşabilir ve rahat bir nefes alabiliriz. Spriltüel konulara odaklanmak ve astroloji eğitime başlamak içinde oldukça ideal bir zaman olabilir. Bekar olan sevgili Başak burçlarının kapısını yeni bir aşk çalabilir. Bereketli ve şanslı fırsatlarla karşılaşabileceğimiz ay boyunca toprakla bolca temas ederek, bol sıvı tüketerek, deniz kenarı yerlerde yürüyüşler yaparak, mavi ve kırmızı tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Mart Ay’ının yenilenme enerjileriyle gündelik işlerimizde tempomuz yoğunlaşırken sağlığımız ile ilgili gündemlerimizin olabileceği bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. +14 günlük süreç içinde beklettiğimiz bir cerrahi operasyonumuzu gerçekleştirme kararı alabilir ve beklettiğimiz sağlık kontrollerimize yönelebiliriz. Partnerimiz ve çocuklarımızla aramızdaki dengeyi kurmakta zorlanabilir ve zaman zaman agresif bir tutum sergileyebiliriz. Sevdiklerimiz ile aramızda kontrolümüz dışında gelebilecek kazalara açık bu enerjinin farkında olarak aramızdaki dengeyi korumaya özen gösterelim. Yeni bir beslenme şekline geçmek ve spora başlamak içinde ideal bir zaman içinde olabiliriz.Ay ortasından sonra geçmişte değerlendirmediğimiz bir iş teklifi tekrar önümüze gelebilir. Farklı olabilecek ikinci bir iş fırsatı yakalayabilir ve finansal olarak bir istikrar içinde olabiliriz. Artan iş yükümüz ve sorumluluklarımız sağlığımız adına tehdit oluşturabilir bu enerjinin farkında olarak bağışıklık sistemimizi korumaya özen gösterelim. 18 Mart dolunay enerjisi ile ikili ilişkilerimizde tamamlanma yaşayabilir ve uzun süredir devam eden birlikteliğimizi evlilikle taçlandırmaya karar verebiliriz. Gayrimenkul alım satım fırsatları ile karşılaşabilir, beklemediğimiz bir miras haberini alabilir ve beklettiğimiz bir kredi başvurumuz ya da var olan borçlarımızı yapılandırmak adına şanslı bir ayı deneyimleyebiliriz. Yoğun gündemleri içinde olabileceğimiz ay genelinde krem ve kırmızı tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, bol sıvı tüketerek, kafein alımını azaltarak, bağışıklığımızı yüksek tutarak, nefes, yoga ve meditasyon gibi çalışmalara yönelerek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.
Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Mart Ayının yenilenme enerjileriyle hayatın keyif veren neşeli alanlarına çekilmek isteyebileceğimiz bir enerji ile başlangıç yapabiliriz. +14 günlük süreç içinde ebeveyn olmayı planlayan Akrep burçları için gökyüzü olumlu yönde destekleyici bir enerji içinde olabilir. Beklediğiniz bir evlilik teklifini alabilirsiniz. Ev içi küçük kazalara ve ailemizle olan iletişimimizde yanlış anlaşılmalara açık bir enerji içinde olabiliriz. Empati duygumuzu yüksek tutmamız gereken bir süreç içinde olabiliriz. Beklettiğimiz bir ev içi tadilatı içinde oldukça destekleyici bir zamanda olabiliriz. Ay ortasından itibaren çocuklarımızla ya da partnerimizle aradığımız dengeli ve huzurlu iletişimi yakalayabilir ve aramızdaki duygusal bağı güçlendirebiliriz.18 Mart dolunay enerjisi ile kimin dost kimin düşman olduğunu fark edebilir ve arkadaşlık ilişkilerimizi mercek altına alarak bazı tamamlanmalar yaşayabiliriz. Cesaretimizin yüksek olabileceği ay genelinde şehir değişikliği ya da bir anlık kararla taşınmaya karar alabilir ve ufak yatırımlarımızdan finansal olarak kazanç elde edebileceğimiz bir ayı deneyimleyebiliriz. Değişim enerjileri içeren ay genelinde kırmızı renkli gıdalar tüketerek, kontrolümüz dışında gelişen olaylara teslimiyet göstererek, değişime direnmeyerek, akışta kalarak, kırmız ve pembe tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Mart Ay’ının yenilenme enerjileriyle kariyer yaşamımız vesilesi ile yeni bir yere taşınmaya karar verebilir ve ailemizin sağlığı ile ilgili gündemler içinde olabileceğimiz bir enerji ile başlangıç yapabiliriz. + 14 günlük süreç içinde finansal olarak risk içeren yatırımlarımızda ve kontrolsüz olabilecek harcamalarımıza karşı tedbirli olmayı ihmal etmeyelim.Kısa seyahatlerimizde yoğunlaşma yaşarken trafik kurallarına uymayı ve araç bakımlarımızı zamanında yaptırmaya özen gösterelim. Daha rahat ve ailemiz için şartlarının daha iyi olabileceği bir mekâna taşınmaya karar verebiliriz. Ay ortasından sonraki süreçte kariyer alanlarımızda hayal kırıklığı yaşayabilir ve hak etmediğimizi düşündüğümüz durumlarla karşılaşabilir ve bu sebep ile iş değişikliğine karar verebileceğimiz gündemler içinde olabiliriz. Çalışma arkadaşlarımızla aramızda beklemediğimiz yönde krizlere açık bu enerjiyi göz ardı etmeden tedbirli ve temkinli davranmak iyi bir fikir olabilir. 18 Mart dolunay enerjisi ile iş ve ailemiz arasındaki dengeyi kurabilir ve kariyer alanlarımızda beklediğimiz hak edişlerimizle birlikte tamamlanmalar yaşayabiliriz. İş gelirlerimizde artış yaşayabileceğimiz şanslı fırsatlarda önümüze gelebilir. Yaşamımızda yeniye yer açmak bize hizmet etmeyen eski duygularımızdan arınmak ve cesaretimizle gelecek hayallerimize ulaşabilmek içinde oldukça destekleyici bir enerji frekansı içinde olabiliriz. Psikolojik sağlığımıza özen göstermemiz gereken ay genelinde suyun şifasından faydalanarak, sauna, hamam, havuz gibi ortamlarda kendimizi dinlendirerek, manevi şifa içeren çalışmalara yönelerek, yeni beslenme alışkanlıklarını tercih ederek, krem, toprak rengi ve kırmızı tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek enerjimizi olumlu yönde dengeleyebiliriz.
Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Mart Ay’ının yenilenme enerjileriyle yakın çevre ilişkilerimizde iletişim trafiğimizin artabileceği ve sosyal çevremizin genişleyebileceği yeni arkadaşlıklara hayatımızda yer vermek isteyebileceğimiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. +14 günlük süreç içinde yeni bir teknolojik alet almak planlıyorsak rahatlıkla ilk iki haftayı tercih edebiliriz. Çocuklarımızla aramızda dengeli bir ilişki kurarken onların artan ihtiyaçları belki de eğitim hayatları için ekstra finansal harcamalarla karşılaşabiliriz. Ay ortasından sonraki süreç içinde bedensel ve zihinsel enerjimizi doğru kullanmak bizler için önem kazanabilir. İsyankâr düşünceler içeren bir zihne sahip olabiliriz. Yeni iş sözleşmeleri gündemimizde yerini alırken hayatımızda sürpriz deneyimlere vesile olabilecek uzak yerlere seyahate çıkma fırsatı yakalayabiliriz. Sosyal medyada yeni bir sayfa açmayı planlıyorsak, internet üzerinden bir iş yapıyorsak ya da reklam yapmayı planlıyorsak oldukça şanslı bir zaman içinde olduğumuzu söyleyebiliriz. 18 Mart dolunay enerjisi ile cesaret içeren kararlar alabilir ve kendi işimizin patronu olmak isteyebiliriz. İş ve kariyer alanlarımızda dengesiz durumlar ve söylemlerle karşılaşabiliriz bu enerjide ruhsal olarak yara almamaya özen göstererek akışta kalmayı ihmal etmeyelim. Aile içi kırgınlıklarımızı sonlandırmak adına da oldukça şanslı ve dengeli bir zaman içinde olabiliriz. Hayatımızda büyüme ve ilerleme kaydedebileceğimiz ay genelinde kırmızı, pembe ve mavi tonlarında kıyafet aksesuarlar tercih ederek, deniz kenarlarında yürüyüşler yaparak, kafein alımını azaltıp bol sıvı tüketerek, nefes çalışmalarını tercih ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.
Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Mart Ay’ının yenilenme enerjileriyle yeni finansal gelir fırsatları yakalayabileceğimiz ve aynı zamanda sevdiklerimizin de desteğini huzurla hissedebileceğimiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. +14 günlük süreç içinde duygusal iniş ve çıkışları zaman zamanda ruhsal kısıtlanmaları deneyimleyebiliriz. Kalabalıklar içinde çok yoğun gündemler içinde olmak yerine içsel huzurumuzu koruyabileceğimiz ortamlarda olmak daha iyi bir fikir olabilir. Yalnız kalarak üretmek ve geleceğimize odaklanarak ilerlemek isteyebileceğimiz bir zaman içinde olabiliriz. Kontrolümüz dışında gelişebilecek olaylara karşı susmayı tercih etmek ve teslimiyet göstermek ruhsal olarak olaylara daha kolay adapte olmamıza olanak sağlayabilir. Ay ortasında zihinsel enerjimiz çok yükselebilir, sorumluluklarımız artabilir ve finansal anlamda bereketli olabilecek fırsatlarla karşılaşabiliriz. 18 Mart dolunay enerjisiyle birlikte gelir ve giderlerimize yönelebiliriz. Radikal fikirlerimizle kariyer alanlarımızda iş yerlerimizde olumlu sonuçlarla tamamlanmalar yaşayabiliriz. Zihinsel enerjimizin artabileceği şanslı fırsatlarla karşılaşabileceğimiz ay genelinde kırmızı renkli gıdalar tüketerek, mavi, lacivert ve kırmızı tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, bol sıvı tüketerek, zihinsel enerjimizi rahat akışta kullanabileceğimiz aktivitelere yönelerek, yabancı bir parayı cüzdanımızda saklayarak enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.
Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Mart Ay’ının yenilenme enerjileri üzerine burcumuzda gerçekleşen yeniay hayatımızda sürprizlerle dolu olabilecek huzurlu bir enerjiyle başlangıç yapmamıza olanak sağlayabilir. +14 günlük süreç içinde bedensel enerjimiz çok yüksek olabilir ve adeta girdiğimiz ortamlarda güneş gibi parlayabiliriz. Hayatımızda anlamlı, bereketli ve huzurlu bir enerjiyi deneyimleyebiliriz. Dış görünüşümüzde değişim yapmak isteyebiliriz. Fikirlerimizi ve kendimizi daha net ifade edebileceğimiz bu süreç içinde yakın çevre ilişkilerimizde beklemediğimiz yönde fikir ayrılıkları yaşayabiliriz. Ay ortasından itibaren düşüncelerimiz çok hızlanabilir ve sık sık karar değiştirebileceğimiz gelişmeler yaşayabilir ilerleyen zamanda ani verebileceğimiz kararlarımızdan pişmanlık duyabileceğimiz bir döngüye adım atabiliriz. 18 Mart dolunay enerjisi ile ikili ilişkilerimizde kadersel olabilecek tamamlanmalar yaşayabiliriz. Bu enerjinin farkında olarak yaşamımıza değişim getirebilecek kararlarımızı son bir kez daha gözden geçirmeyi ihmal etmeyelim. Bireysel olarak yanılma payımız yüksek olurken aynı zamanda karşımızdaki kişiler üzerinde de hayal kırıklığı oluşturabiliriz. Kadersel tamamlanmalara açık ay genelinde krem, kahve, mavi ve kırmızı tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, suyun şifasına yönelerek, deniz kenarı yerlerde yürüyüşler yaparak, kalabalıklar içinde kendimizi biraz inzivaya çekerek, kafein tüketimini azaltarak enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.

Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88


Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page