top of page

Güneş Yay'da

Sevgili Arkadaşlarım,

Güneş bizim yıldızımızdır. Diğer uzaktaki yıldızlardan önce bizim ışığımız, yıldızımız, Güneş’imiz önce bizi düşünür, bizim yolumuzu aydınlatır.


Bugünlerde yürümek için istekli olduğunuz yollar yeni kapılara açılıyorsa yıldızımız Güneş size ışık tutacak, yolunuzu parlatacak. Odaklanacağımız konuların yenilik, keşif, macera, ahlak ve vicdan muhakemeleri olmasını istiyor.


Güneş Yay Burcu’nda seyrine bu yönü ile devam ederken yaklaşık 1 ay boyunca odaklandığımız alanları da belirliyor. Öncelikle ateş burçlarına destek verecek. Koç, Aslan ve Yay burçları 1 ay boyunca cesaretlenebilir, yenilenmek için bekledikleri hassasiyeti, enerjiyi bulabilirler.

Hava burçlarımız İkizler, Terazi ve Yay Burç’ları da bu süreçte desteklenecekler. Özellikle ikili ilişkilerinde ılıman, iyicil ve naif etkiler alabilirler.


Toprak Burçları; Boğa, Başak ve Oğlaklar maddi düzenlerini sağlamakta zorlanabilirler. Harcamaları fazlalaşabilir. Değişmesi gereken ve uzun süredir müdahale etmedikleri alanlarla ilgili değişimlere açık olmalılar.


Ve Su burçları; Balık, Akrep ve Yengeçler bu süreci daha karmik yaşayabilirler. Beklenmeyeni bekleyecekleri 1 ay geçirebilirler. Evren daha cesaretli ve güçlü güdüler üzerinde parıldarken su burçları kendilerini olduğundan farklı göstermek, güçlü görünmek zorunda hissetmek gibi durumlarla mücadele edebilirler.


Çözüm gezegenlerde değil, sizde! Önce idrak, tüm bunları neden yaşıyorum? Diyebilmek.

Sorunu keşfetmek için enerjinizin %95’ini harcamalısınız. Geri kalan %5’lik kısım zaten hızlıca sizi çözüme ulaştıracak alan…
"Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."


Astroloji rehberiniz olsun,Şifa Olsun…
KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page