top of page

Güneş İkizler Burcunda...
Sevgili Arkadaşlarım,


Güneş, 20 Mayıs 2021’de saat 22:37 itibariyle 21 Haziran’a kadar İkizler Burcu’nda ilerlemeye başlıyor. Gökyüzünde Merkür ve Venüs’ten sonra Güneş’in de ikizler Burcu’na geçişi ile, iletişim temalarının hız kazanacağı bir sürece giriyoruz.


 • Hareket, enerji ve dışa dönüklük.

 • Alternatiflerle karşılaşma.

 • Yeni çözümler üretme gibi kavramların yaşamımızın içinde yer bulacağı.

 • Daha aktif olacağımız.

 • Konulara daha hızlı çözümler üretebileceğiz.

 • Merakımız artabilir, kim nerede ne yapıyor daha fazla ilgilenebiliriz.

 • Yakın çevremize daha fazla zaman ayırabilir, bol sohbetli ortamlara çekilebiliriz.

 • Birden çok konuyla bir arada ilgilenme durumları gündeme gelebilir.

 • Çeşitli alternatifleri değerlendirmeye ve farklı bakış açıları geliştirmeye açık olacağımız bir süreç geçirebiliriz.


İkizler Dönemi başlıyor!
 • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

 • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.


Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Yakın çevremizle olan iletişimimiz artabilir. Birlikte daha fazla zaman geçirerek ilişkilerimizi güzelleştirebiliriz. Düşüncelerimizi daha rahat, rasyonel bir biçimde ortaya koyabileceğimiz bir süreç geçirebiliriz. Yeni projeler içine girmek, maddi kazançlarımızı arttırabileceğimiz yeni ticari anlaşmalar yapmak için olumlu değerlendirebiliriz.


Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Maddi konularımız, finansal koşullarımızın ön planda olduğu bir süreç geçirebiliriz. İletişimimizin kuvvetli olduğu bu dönemi değerlendirerek, kazanç sağlayacağımız alternatif yönler belirleyebiliriz. Ticari anlaşmalar gündemimize gelebilir. Öz değer duygumuzu yükselten keyifli gelişmelerle karşılaşabiliriz.


İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Bizim dönemimiz! Kendimizi daha net ortaya koyabileceğimiz, fiziksel olarak çekici hissedeceğimiz, auramızın güçleneceği bir süreç geçirebiliriz. Hayatımızı şekillendireceğimiz önemli bir süreç bizleri bekliyor. Bu dönemde alacağımız kararlar, atacağımız adımlar kadersel yolumuzda oldukça önem taşıyor olabilir.


Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Yaşamımızı ilgilendiren konularla ilgili biraz geriye çekilmeye, ne istediğimizi anlamak için kendimizle baş başa kalmaya ve değerlendirmeler yapmaya ihtiyaç duyabiliriz. Bu dönemde yaşayacağımız bazı farkındalıklar geleceğimiz için önem taşıyabilir. Arkamızdan çevrilen bazı durumlar ortaya çıkabilir. Sağlığımıza dikkat!


Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Sosyal çevre ilişkilerimizin ön planda olacağı, yeni arkadaşlıklar edinebileceğimiz, kendimizi keyifli ve mutlu hissettiren kişilerle bir arada vakit geçireceğimiz bir süreç olabilir. Hedeflerimiz ve amaçlarımız doğrultusunda alternatif yeni yönler belirleyebiliriz.


başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Kariyerimizi ilgilendiren temalar ön planda olabilir. Yeni bir iş imkanı, yeni görüşmeler, anlaşmalar gündemimize gelebilir. Geleceğimizi ilgilendiren konulara odaklanabiliriz Toplumsal statümüzü ilgilendiren değişimler, evlilik, boşanma gibi konular söz konusu olabilir.


Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Hayatımıza karşı bakış açımızı değiştirebileceğimiz, daha umut dolu yaklaşabileceğimiz bir süreç geçirebiliriz. Eğitim, seyahat, hukuk, ticaret gibi konuları ilgilendiren yeni gelişmeler gündemimize gelebilir.

Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Finansal kaynaklarımız, gelirlerimiz ön plana çıkabilir. Borçlar, krediler, yatırımlar, ödemeler gibi maddi konulara enerjimizi daha fazla sarf edeceğimiz bir dönem geçirebiliriz. Duygusal derinliğimiz artabilir, fikirlerimiz ve düşüncelerimizde önemli dönüşümler yaşayabiliriz.


Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

İkili ilişkiler, evlilikler, ortaklıklar gündemimizde. İlişkilerimizle duygusal paylaşımlarımızın artacağı, iletişimimizin güçleneceği, birlikte daha keyifli vakit geçirebileceğimiz bir zaman dilimi içinde olabiliriz. Yeni bir ortaklık, yeni iş bağlantıları karşımıza çıkabilir. Bu dönemde atacağımız adımlar kadersel bir etki taşıyabilir.Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

İş hayatımızı çalışma ortamımızı ve bedensel sağlığımızı ilgilendiren konular plana çıkabilir. Sağlığımıza daha fazla özen gösterebiliriz. Yeni iş bağlantıları kurabilir, yeni kazanç alanları belirleyebiliriz. Günlük rutinlerimizde yenilikler yapabiliriz. Koşuşturmamız yoğunlaşabilir. İş hayatımızla ilgili yeni kadersel kararlar alabiliriz.


Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Aşk hayatımız, ilişkilerimiz, yeteneklerimizi ortaya koyma gibi konuların daha ön planda olacağı bir zaman dilimi olabilir.Bu alanlarda birden fazla alternatifler karşımıza çıkabilir, şanslı ve olumlu bir süreç geçirebiliriz. Keyifli, eğlenceli, güzel bir ilişki başlangıcı içine girebiliriz.


Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Ev, aile, yuva temalarımızı ilgilendiren durumlar ön plana çıkabilir. Ev almak, satmak, yer değişimi veya evimizi güzelleştirmek gibi konular gündemimizde olabilir. Ailemize daha fazla zaman ayırmak, birlikte keyifli vakit geçirmek isteyebiliriz. Bu dönemde alacağımız ev, aileyi ilgilendiren kararlar kadersel etkide olabilir.
Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page