top of page

Bedeniniz sizinle konuşmak istiyor! Merkür Cazimi Kova Burcu (Rx)

Sevgili Arkadaşlarım,

8 Şubat 2021 saat 08.52’de başlayan Merkür Cazimi (Kova Burcu Rx), ertesi gün saat 00.39'a kadar sürecek. Kalp geçiş sürecini kaçırmayın…


Güneş ve Merkür Kova Burcu’nda. Haritalarınızdaki Güneş’iniz hangi evde ise odağınız o ev konularında olacak ve aydınlanmalar, ilerlemeler, gelişmeleri beraberinde getirecek diyebiliriz. Ancak bu sefer odağınız tehdit altında olabilir. Çünkü Güneş Kova Burcu’nda zararda çalışır. Diğer yandan iletişimi temsil eden gezegenimiz ise yine iletişimi temsil eden son hava grubu burcunun hakimiyetindedir ve 22 Şubat’a kadar Retro (geri hareket) seyrindedir.


Kova Burcu dediğimizde, unutması en zor burçlardan biridir ve çok eski olayları bile hatırlayabilir diyebiliriz. O yüzdendir ki bu süreçte gerekli gereksiz her konuyu hatırlayabilirsiniz. En derinde bir yerlerde yatan tüm problemleriniz gün yüzüne çıkabilir. Fiziksel aktiflikten çok zihinsel aktiflik yorucudur. Hani deriz ya hep “beden yorgunluğu değil bendeki zihin yorgunluğu”.


Ünlü düşünürün de dediği gibi Düşüncenin Ağırlığı – Thomas Lerooy en zor olanıdır. Bu zihinsel birikim psikolojik hastalıklara karşı hassasiyet yaratabilir. Sağlık açısından ise dolaşım bozukluğu olarak nüksedebilir. Zihninizde oluşan ve takıntı geliştirdiğiniz ne varsa bırakmak ve arınmak için uygun saatleri değerlendirmelisiniz. Duygusal tepkimeler, bırakamama ve aşırı bağlılıklar yine sağlık açısından kabızlık olarak nüksedebilir. Bedeniniz sizinle konuşuyor! Kulak vermeyi ihmal etmemelisiniz. Bu sebepledir ki bakış açısı geliştirip zararda çalışan odağınızın yönünü değiştirmeli ve madalyonun arka yüzünü görebilmeyi deneyimlemelisiniz. Akabinde gelecek olan değişim, ilerleme ve aydınlanmaya siz bile inanamayacaksınız. Krizler yoluyla dönüşüme şahitlik edecek ve yenilenebileceksiniz.Haftanın genelinin bir diğer önemli gezegen hareketi;


· 11 Şubat 2021 saat 22.05’de Kova Burcu’nun 23 derecesinde bir Yeni Ay yaşayacağız.


Gezegen transitleri ve etkileşimleri ile ilgili detaylı bilgilendirmeyi farklı bir yazımda aktaracağım. Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page