top of page

YILIN SON ÇEYREĞİ NELER GETİRECEK?Astrolojide ingress dediğimiz giriş anı haritalarını Güneş girişi ile hesaplayarak ekinoks haritaları çıkarırız. Bu harita önümüzdeki üç ayın nasıl olacağını bize göstermektedir.


23 Eylül 2022 itibariyle Güneş sıfır derece Terazi Burcu'na girecek. Koordinatları Greenwich olarak belirliyoruz ve ev sistemini de sıfır derece Koç noktası olarak alıyoruz.Yeni dönem liderler ve yöneticilerin etkisi üzerinde gelişecek. (Güneş ve retro Merkür ufkun altından üstüne çıkıyor.) Çok politik bir hava var. Söylemler ne yazıkki lider ve yöneticilerin emri, baskısı altında ezilecek. (Merkür Güneş ışınları altında)


Neyin doğru, neyin yanlış olduğunun kararına varmada zorluk yaşayacağız. Ayrıt etmede güçlük bizi bekliyor. Ayrıca finansal konularda büyük ve önemli krizler de bu dönem bizlerle olacak. (Güneş dispzitörü Venüs yoksun bir durumda ve Neptün ile karşıt)


Bitişler yaşayacağız. Yönetim ve liderler konusunda bitişler, yer değiştirmeler baş gösterecek. Devrin bittiği ve kapandığı zamanlar. Çoğu iş yerleri de bu süreçte kapanacak. Üst yönetim istifaları, kapanmalar beraberinde halkın isyanlarını tetikleyecek. (Ay balsamik fazda)


Düzen ve uyum için çaba göstereceğiz. Çıkan düzensizlikler liderlerin ve politikacıların işine yarayacak. İsyanların bastırılması hükümet tarafından faydalı bir imaja çevrilecek. (Satürn Mars üçgeni VS. Satürn Uranüs karesi)


Verilen krediler, ödenekler iki misli ile toplanabilir. Harcama ve yatırımlar döner sermayede tıkanıklıklara neden olabilir. Ekonominin tüm dünyada hastalıklı bir süreç içine gireceği malum. (Jüpiter, Satün Uranüs karesinin 45’liğinde)


Ekonomide yeniden başlamak, taslak planlar hazırlamak çözüm gözükecek fakat daha önceden yapılması gerekenler yapılmadığı için kısa dönem kar getirecek iyileştirmeler yerine uzun dönemde çözüm vadeden uygulamalar ne yazıkki bu süreci daha da zorlaştıracak. (Jüpiter Koç, retro ve Güneş’e karşıt)
Kartografide bu dönemde güç kazanacak ülkeler Mars’ın geçtiği hat üzerinde. Arap Emirlikleri, İran, Özbekistan, Türkmenistan ve Rusya! Disiplin ve yönetim gücünün monarşiye kayacağı, liderlerin sadece kendi emirleri üzerine istekli olacakları dönemi bekliyorlar.


Türkiye ve İstanbul hattından ise direkt Uranüs geçiyor. Bu dönem maddi konularda (2.ev) en çok zorlanacak ülke biziz. Sonra Ukrayna, Belçika ve Romanya olarak devam edecek. Devlet hazinesi ve beklenen finansal desteklerde önemli açıklar, siber saldırılar ve banka faizleri ile ilgili büyük yaptırımlar bizi bekliyor.


. . .

👉 www.kenanyasin.com

👉 www.deneyselastroloji.com

. . .

Comentarios


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page