top of page

İLİŞKİLERDE ESNİYORUZ!

Aşkın, ilişkilerin, yaratıcılığın ve artistik yeteneklerin göstergesi Venüs ikizler Burcu’na geçti ve buradaki transiti 3 Temmuz’a kadar devam edecek.

İlişkinize YENİLİKLER getirin.
Hiç çalmadığınız bir enstrümanı onun için çalın…
Uzaktan yürüttüğünüz ilişki varsa haber trafiği daha çok önemli olacak, Dikkat!
Duygularınızı yazarak ifade edebilir, ellerinizi kullanarak yaptığınız bir hediyeyi ona armağan edebilirsiniz.
Merak duygusu bu dönem daha aktif, onu merakta bırakmamaya önem gösterebilirsiniz.

Aşka, ilişkilere, beş duyu organımıza hitap eden zevklere ve renklere karşı ilgimiz artık ikizler doğasında seyrine devam edecek.Venüs’ün geçtiğimiz transit seyri Boğa Burcu’nda olduğu için ilişkilerde daha çok keyfi konforu ve huzuru arıyorduk. İlişkilerimize daha çok sakin sadık ve sabırlı olmaya özen gösteriyorduk. Güzellik ve estetik duygunuz gelişmişti fakat lükslere karşı ilgimiz daha fazlaydı.


Aşk ilişkilerinde tek bir kişiye bağlı kalmaya çalışıyorduk. Aşk ve zevkler konusunda, artistik yetenekler ve ilgili meselelere karşı daha eğilim gösteriyorduk. Şimdi ilişkilerimizde daha hareketli ve esnek olma zamanı geldi.


Venüs İkizler transitinin etkileri daha çok ikizler, kova, terazi ve yay burçlarını ilişkilerde olumlu yönde etkileyecek. Koç ve aslan burçlarına da ilişkilerde destek verecek.


İkizler doğası daha çok sosyal ilişkilere odaklanmamıza vesile olacak. Özellikle ilişkilerde özgürlükçü, hareketli ve değişken bir yapı ortaya koyabiliriz. İlişkilerimizde daha çok sosyal ve esnek olacağız. Çabuk iletişim kurmaya, bilgiler edinmeye, kendinizi yeni tanıdığınız kişilerden bir şeyler öğrenmeye adapte edebiliriz.

Fizikten ziyade daha çok entelektüelite ve akılcı zekâya hitap eden bir yapı içerisinde olacağız. Aşkta bağımsızlık arzusu içerisinde olabiliriz, biraz daha şıpsevdi olabiliriz ve ilişkilerimiz de daha çok eğlence ve neşenin ön plana çıkmasını arzulayabiliriz.


Bu dönem sosyal ilişkilerimizde nasıl eğleneceğimizi, kendimizi nasıl eğlendireceğimizi, yeni maceralar içerisinde nasıl hareket edeceğimizi öngöreceğimiz bir zaman dilimi olacak.


Venüs ikizlerde, Maceracı ve yakın ilişkiler kurmak istemeyebilir, ruhani bir ilişki içerisinde olabilir, yakın ilişki içerisinde olmayabilir. Kendi kültüründen yabancı kişilerle deneyim elde etmeye odaklı ve paylaşmaya odaklı bir etki verecektir.


Yakın ve iletişimi yoğun ilişkiler içerisinde olmak bu dönem bizi daha çok mutlu edecektir. İlişkilerimizdeki beklentilerimiz partnerlerimizle daha günlük hayatın içinde, iletişim ve yakın temas kurarak bir beraberliği paylaşmak üzerine olacak.


Bağlılıkla ilgili sıkıntı ve sorunlar gündeme gelebilir. Çok fazla kişiyle görüşmek, iletişimin çoğalmasına vesile olacağı gibi daha fazla kişiyle paylaşım içerisinde olan beraberliklere de maruz kalabiliriz.

Derin ilişkiler içerisinde olamayabilir ve uzun soluklu ilişkiler içerisindeki önemli sorumlulukları alamayabiliriz. Sorumluluk duygusundan kaçabilir ve ya daha fazla sahiplenilmekten hoşlanmayabiliriz.

Pek tabi bu durumları bize hissettiren ya da yaşayan kişilerle birliktelik paylaşabiliriz fakat ilişkilerimizde esneme olacağı için başkalarının yaptıkları hataları görmezden gelebiliriz.


İlişkilerimize daha çok merak duygusunu tatmin etmek için uğraşabiliriz çünkü Venüs ikizler’de iken merak duygusu ön plandadır ve bu yüzden ilişkilerde biraz yüzeysel davranabiliriz çünkü çabuk sıkılabiliriz fakat sıkılmamak için farklı kişilerle, farklı insanlarla, daha fazla yüz göz olup daha fazla buluşup daha fazla konuşabiliriz.


Doğru bilginin yayılacağı, doğru iletişimin kurulacağı, ben dilini seçerek, özenle kelimelerimizi kullanmayı bu dönem daha fazla tavsiye ediyor gökyüzü.

Venüs İkizler'de videomu izlemek için youtube kanal linkimi bırakıyorum; https://youtu.be/tcs-kh_Xorg


İletişim temasının ilişkilerinize güzellik getirmesi ve yeni kapılar açması dileklerimle…


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. MAPAI, OPA Member

Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Commentaires


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page