top of page

Venüs Yay Burcunda...


Sevgili Arkadaşlarım,

Venüs, su (Akrep Burcu) elementinden, ateş (Yay Burcu) elementine geçiş yapıyor. 15 Aralık 2020 itibariyle Yay Burcuna geçecek ve 8 Ocak 2021 Tarihine kadar seyrine devam edecek.


Yükselen burcunuza göre Yay Burcunun hangi evinize denk geldiğini gözlemlemeniz adına oluşturduğum tabloya göz gezdirebilirsiniz.Kişisel haritalarınızdaki bu tarz konulara yönelik tıkanıklıklarla ilgili kullanabileceğiniz basitçe semboliklerin var olduğunu biliyor muydunuz? Sizler için derlediğim “Astrolojiyle Haritanın Üzerine Çıkmak” kitabımızı temin ederek tıkanıklıklarınızı giderebilirsiniz.Venüs Akrep Burcunda seyrederken sezgisellik ön plana çıkmış olabilir. İkili ilişkilerde kök sorunlara çözüm getirmek istemiş olabiliriz. Arka planda ve içte yaşanan sıkıntılarınızı gün yüzüne çıkarmakla ilgili zorluklar yaşamış olabilirsiniz. Yüzleşmenin farz olduğu cümlelerin ve eylemlerin netleştiği süreçlerden geçmiş olabilirsiniz. Kök problemi çözülmemiş ilişkiler son bulmuş olabilir.


Yay Burcunun doğasına değinecek olursak; Yay Burcunun simgesi yarı at, yarı insan olan bir okçu figürüdür. Yay burcu insanı yüce amaçlar uğruna okunu hedefe kilitleyip nişan alan bir savaşçıdır. Savaş esnasında atın hızlı hareket etmesiyle kafası mümkün olduğunca öne eğilir, uzaktan sadece atın bacakları ve üzerinde savaşan er görünür. “Amaca giden her yol mubahtır” ilkesini güdebiliriz.


Sizler için hazırladığım tüm yazılarıma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.Sizler için hazırladığım tüm videolarıma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz."Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."


Ateş elementine sahip olan Yay Burcu aynı zamanda değişken niteliktedir. Akrep Burcunda duyguları o kadar derin yaşadınız ve çözüme ulaştırmak istediniz ki şimdi Yay Burcu ile birlikte yaşama birlikte tutunmak, var olmak ve çaba göstermek isteyebilirsiniz. Ancak bu sefer gurur devreye girebilir. En ufak hatada çabuk öfkelenebiliriz. Flörtleşmeye, sevgiye ve değerli hissetmeye ihtiyaç duyabiliriz. Karar almak, eyleme geçmek ve aceleci tutumlar sergileyebilirsiniz.


Venüs Yay Burcunda yer aldığında aşkı bir serüven gibi görebiliriz. Aşk sağlam temellere oturtmaya çalışmak pekte doğru olmayabilir.


İkili ilişkilerde birlikte ehlileşmek öncelik olarak alınabilir.


Hayatınıza dahil olan yeni bir ilişki ise bu dönem neden bu ilişkiye çekildiğinizi gözlemlemeniz gerekebilir. Çünkü bir amaç uğruna hayatınıza dahil olmuş olabilir. Bugüne kadar farkına varmadığınız bir özelliğinizi keşfetmenize vesile olabilir. İkili ilişkilerinizdeki tutumunuzdan tutun da bireysel anlamda kendi öz değerinizi de ne şekilde nitelendirdiğinize dair semboller ve enerjiler çalıştırmanıza vesile olabilir. Mümkün olduğunca büyük resmi görmeye çalışmalı ve bu yeni enerjinin size katacaklarını saygıyla selamlamalısınız. Bildiğiniz ve o inandığınız doğrular evirilebilir ve ehlileşebilir.


Yaşayacağınız yeni ilişkinizde, bir önceki sınavınızı ve tecrübenizi ne şekilde değerlendirdiğinizi siz farkında olmadan tekrardan deneyimlendirebilir…


Abartılı duygular yaşanacağı gibi, mutluluktan hedefleriniz şaşabilir. İlişkiyi yeni şeyler keşfetmek ve heyecan noktasında tutmak isteyebilirsiniz. Sürekli jestler ve sürprizler gelebilir. Uzun zamandır bu şekilde bir aşk yaşamadığınızı düşünebilir ve düşündürtebilirsiniz. Bir konuya dikkat çekmek isterim!.. Unutmayın ki savaş alanındaki bir atın, hedefine giderken başının sürekli aşağıda olduğu olmalı. Ve zihinlerde şu bakış açısı uyanmalı!.. Psikolojide hediye vermek suçluluk duygusunu azaltmak için kullanılır... Ve sorgulanmalı!... Bu armağan ne için…


  • Görev ve sorumluluk içermeyen aşklar

  • Özgürleşmek

  • Yeni bir şey keşfetmek

  • Heves etmek

  • Birlikte seyahat etmek

  • Yeni kültürler ve yeni zevkler edinmek

  • Birlikte spor yapmak


Gibi konular ilişkilerde yaşanacak durumlar olabilir.


Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Kommentarer


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page