top of page

Venüs Oğlak Burcu'nda...

Sevgili Arkadaşlarım,


Dünyevi hazlarımızın, tercihlerimizin, estetik, görsellik, sunum ve sanatın gezegeni Venüs,

5 Kasım günü saat 13.43’de Oğlak Burcuna geçiş yaparak 6 Mart saat 09.29 ‘a kadar uzunca bir süre bizlerin yaşamına geleneksel bir bakış açısı katabilir.


Bu süreç içinde,

Yaşamda var olan keskin, net tavırlarımızdan ödün vermek isteyebilir ve geleneksel olanları benimseme şekline geçiş yapabiliriz.


Aşk hayatlarımızda alma verme döngüsünü rahatlıkla öğrenebiliriz,

Gerçekçi, ayakları yere basan bir yaklaşımımla kendi adımıza olumlu sonuçlarla karşılaşabiliriz.

İkili ve sosyal ilişkilerimizde hakkımızı savunmak kolaylaşabilir ve hakkımız olanı almak isteyebiliriz. Vadesi dolmuş ilişkilerimizi akıl süzgecinden detaylı bir şekilde geçirip yollarımızı ayırma kararı da alabiliriz.


İkili ilişkilerimizdeki sorunları çözmek için aynı zamanda kolları sıvayabiliriz.

Kendi doğrularımızı bizim istediğimiz şekilde karşımızdaki kişilere yaptırma, kabul ettirme çabası içinde de olabiliriz.


Bu atmosferin farkında olmak yaşamlarımıza krizler yerine huzur getirebilir, bunu göz ardı etmemeliyiz.


Gökyüzünde 2. İyicil, olarak adlandırılan Venüs ün yaşamlarımıza doğru kullandığımız taktirde şans ve bolluk getirmesi dileğiyle…


  • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

  • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.


Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Venüs Oğlak Burcu seyrine devam ederken olumlu yönde iş ve kariyer yaşamlarımızda güzel gelişmeler yaşayabiliriz. Aynı zamanda yoğunluktan ruhen zorlanabileceğimiz bir süreç olurken de gerçekçi olmak bizlerin önüne yeni iş fırsatlarda getirebilir. Beklediğimiz bir terfi haberini yani hak edişlerimizi alabiliriz. Görev sebebimiz ile şehir ya da yer değişikliği gündemimizde olabilir.


Dilerseniz bu transit süresince işimizde sadelik ve tasarrufu tercih ederek, iş yerimize görsel zevklerimize hitap eden bir tablo yerleştirerek, patronumuz ya sevdiğimiz büyüklerimizle sosyal aktiviteler içinde olarak basitçe Venüs semboliğini doğru kullanmayı deneyebiliriz.

Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Venüs Oğlak Burcu seyrine devam ederken yeni deneyimler yaşayabileceğimiz seyahat ve eğitimler gündemimizde bolca yerini alabilir. Farklı uzak kültürlerden bir aşk kapımızı çalabilir. Uzun zamandır devam eden hukuksal bir konumuzun da çözüme kavuşma sürecini istediğimiz yönde yaşayabiliriz. Zorlu zamanlarımızı geri bırakacağımız huzurlu bir sürecin başlangıç dönemin ayak sesleri olabilir.


Dilerseniz bu transit süresince partnerinizle sanatsal aktivitelere katılabilir, hiç gitmediğimiz ve merak ettiğimiz bir kültüre seyahat edebilir ve hiç tatmadığımız bir yemeği deneyimleyerek basitçe Venüs semboliğini çalıştırabiliriz.
İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Venüs Oğlak burcu seyrine devam ederken ortak gelirler alanımızda sürpriz gelişmeler ve artışlara şahit olabiliriz. Bu dönem ikili ilişkilerimizde benim dediğim olacak demek yerine biz demeyi tercih etmek bize daha fazla huzur verebilir. Finansal olarak rahat bir nefes alabilir ve yeni bir iş ortaklığı gündemimizde olabilir. Gelir ve gider hesabımızı da doğru yönetmemiz gerekende bir süreç olabilir. Kaslarımızda hassasiyet oluşabilir ağır bir spor yapıyorsak bu süreç içinde ekstra ağrılara ve fiziksel yaralanmalara karşıda tedbirli davranmayı ihmal etmeyelim.


Dilerseniz bu süreç içinde güzel bir kartlık kullanabilir. Kredi kartınız için ayrı bir kartlık tercih edebilir ve giderlerinizi gelirlerinizden ayırabilirsiniz. Ayrıca evinizde banyo lavabo ve tuvalette çiçek ya da vazo gibi Venüs semboliklerini kullanarak, bu transitin enerjisini iyi yönde kullanmayı deneyimleyebilirsiniz.
Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Venüs Oğlak Burcu seyrine devam ederken iş ve kadersel hayat ortaklarımızdan yana şanslı bir dönemi yaşayabiliriz. Topluma açıldığımız alanlarda olumlu yönde değişimler bizleri bekliyor olabilir. Bekar olan Yengeçler bu süreçte uzun süredir devam eden bir ilişkilerini evlilikle taçlandırmak isteyebilir. Aşk, iş ve evlilikten yana şans kapımızı çalabilir. Finansal olarak karşımıza çıkan fırsatlarda gerçekçi kararlar almak ve ayakları yere sağlam basan bir duruş sergilemek bize fayda sağlayabilir ve kalıcı bir yatırımın başlangıcına imza atabiliriz.


Dilerseniz bu süreçte herhangi bir aktiviteye tek başınıza değil sevdiğiniz bir yakınınızla katılabilir ve yine evlilik sözleşmesi, ortak atılacak imzalarda kuralları baştan koyarak bu transit altındaki enerjileri doğru çalıştırmayı deneyimleyebilirsiniz.
Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Venüs Oğlak Burcu seyrine devam ederken günlük rutin işlerimizde, çalışma alanlarımızda bedensel enerjimizi daha yoğun kullanabilir ve bazı sorunları kalıcı olarak çözüme kavuşturabiliriz. Ailemizin sağlığı ile ilgilenmek zorunda kalabiliriz. Beklemediğimiz ani bir iş seyahatine katılabiliriz. Sağlığımıza özen göstermemiz gereken bir süreç içinde olabiliriz.


Dilerseniz bu süreç içinde çalışma ortamlarımızda minik biblolar, heykeller bulundurabilir, olduğumuz ortamı taze çiçeklerle donatarak bu transitteki alacağımız enerjiyi olumlu yönde değerlendirmeyi deneyimleyebiliriz.
başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Venüs Oğlak Burcu seyrine devam ederken ikili ilişkilerimizden yana şans bir dönemi yaşayabiliriz. Yaşamda daha çok neşe ve romantik bir atmosfer arayışı içinde olabileceğimiz bu dönem kıskanç ve baskıcı duygu ve davranışlardan uzak durmak faydamıza olabilir. Bu enerjinin farkında olarak çocuklarımızla ve sevdiklerimizle krizli ortam oluşturmaktan uzak durmalıyız. Çocuk sahibi olmayı düşünen Başaklar için şanslı bir dönem olabilir. Riskli yatırımlara girmeden önce bir kez daha düşünmemiz gerekebilir.


Dilerseniz bu süreçte çocuklarınıza ufak hediyeler alabilir, yeni bir hobi edinebilir, sanatsal becerilerimizin üzerine gidebilir ve çocuklarımızla aramızda problem var ise bu transit esnasında kurban kesebilir, lokum dağıtabilir v ya da onlar adına hayır işeyerek alacağımız enerjiyi olumlu yönde değerlendirmeyi deneyimleyebiliriz.
Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Venüs Oğlak Burcu seyrine devam ederken ailevi ilişkilerimizde bazı hassasiyetler oluşabilir ve geçmişten getirdiğimiz kırgınlıklarımızı çözüme kavuşturabiliriz. Planımızda varsa bu dönemi kredi başvurusu için değerlendirebiliriz. Gayrimenkul almak ve taşınmak gibi ani gündemler içinde olabiliriz. Ailemizdeki kadın figürlerden beklediğimiz desteği görebileceğimiz güzel zamanı yaşayabiliriz. Ev içerisinde aradığımız huzuru yakalayacağımız bir dönemde olabiliriz.


Dilerseniz bu süreç içinde yaşam alanlarınızda sanatsal objeler bulundurabilir, lezzetli tatlılar yapabilir ve sevimli bir kedi sahiplenerek bu transit esnasında alacağımız enerjiyi olumlu yönde değerlendirmeyi deneyimleyebilirsiniz.Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Venüs Oğlak Burcu seyrine devam ederken kardeş ,kuzen ve yakın çevre ilişkilerimizde bazı krizli durumları çözmek zorunda kalabiliriz. Gereksiz tartışmalar içinde olmak bizi ruhen boğabilir. Kısa seyahatler gündemimizde olabilir. Kişisel gelişimimize katkı sağlayabilecek bir eğitim içinde olmak içinde ideal bir zaman olabilir. Enerjimizin çok yüksek olabileceği bu süreç içinde gökyüzünün fırsat ve bolluğunu derinden hissedebiliriz.


Dilerseniz bu süreç içinde güzel tatlılar ve kek pişirerek komşumuza dağıtabilir, kokusunu apartmana yayabilir ve kendimize ufak bir mola vererek özellikle tatlı, abur cubur ikram ederek bu transit esnasında moralimizi yüksek tutmaya niyetlenebiliriz.
Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Venüs Oğlak Burcu seyrine devam ederken finansal anlamda önemli bir süreç yaşayabiliriz. Varlık, kaynak ve güncelerimizi gözden geçirmek isteyebiliriz. Kendimize bir B planı oluşturmak isterken karşımıza sürpriz olarak olumlu yönde fırsatlar çıkabilir. Bu dönemde riskli yatırımlar bizlere zararlı durumlarda oluşturabilir. Bu enerjinin farkında olarak emin adımlar atamak bize güçlü değişimleri yaşatabilir.


Dilerseniz bu süreç içinde paranızı mutfakta saklayabilir çalışırken müzik dinleyerek ve şarkı söyleyerek bu transit esnasında alacağımız enerjiyi olumlu yönde değerlendirmeyi deneyimleyebiliriz.
Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Venüs Oğlak Burcu seyrine devam ederken yaşamlarımızda önümüzde yeni kapılar açılabilir ve yeni başlangıçlar yapmaya karar verebiliriz. Daha çok ikili ilişkilerimizde denge arayışı içinde olurken baskıcı ve hırslı tavırlardan uzak durmaya özen gösterelim. Bekar olan Oğlak burçlarının ciddi, kalıcı olabilecek bir aşk kapısını çalabilir. Ailemize katılan yeni bir bireyin müjdelini haberini de alabiliriz.


Dilerseniz bu transit süresince batik desenli kıyafetler tercih edebilir ve hulahop çevirerek alacağımız enerji basitçe Venüs semboliklerini kullanarak olumu yönde değerlendirmeyi deneyimleyebiliriz.
Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Venüs Oğlak Burcu seyrine devam ederken gizli platonik aşklara çekilebiliriz. Manevi çalışmalara yönelmek, bu süreç içinde sevgi frekansımızı yükseltmeye ve kendi değerimizin farkına varmamıza çok faydalı olabilir. Sağlığımıza da ekstra özen göstermeliyiz. Beklemediğimiz bir zamanda biraz inzivaya çekilebilir ve biraz kendi iç sesimizi dinleme fırsatı yakalayabiliriz.


Dilerseniz bu transit süresince bağışlar yaparak özellikle kız çocuklarının okuması yönünde destek veren derneklere, kuruluşlara gönüllü destek ve yardımda bulunarak olumlu yönde değerlendirmeyi deneyimleyebiliriz.
Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Venüs Oğlak Burcu seyrine devam ederken sosyal çevremizle yoğun iletişim içinde olabilir ve beklemediğimiz şanslar karşımıza çıkabilir. Sosyal çevremizden bir aşk itirafı ile karşılaşabilir ve bir arkadaşlık hikayemiz aniden aşka dönüşebilir. Kendimizi sosyal çevremizin içinde mükemmel bir takım oyuncusu olarak hissedebiliriz. Kurduğumuz hayallerin gerçekleştiğine şahit olduğumuz şanslı bir dönemide yaşayabiliriz.


Dilerseniz bu transit süresince kendimize sosyalleşebileceğimiz alanlar yaratarak, sevdiğimiz bir arkadaşımıza bir konser bileti ya da bir aktivite bileti hediye edebilir bizimle gelmesine ikna edebilir, derneklere bağışlar yaparak olumlu yönde değerlendirmeyi deneyimleyebiliriz.
Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Commenti


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page