top of page

VENÜS OĞLAK'ta & BURÇ YORUMLARI...

08 Ocak 2021 ile 01 Şubat 2021 arası Sevgi biçimimiz değişiyor.Sevgili Arkadaşlarım,

Sevgi biçimimiz, kendimize layık ve hak gördüklerimizi temsil eden gezegenimiz Venüs bugün burç değiştiriyor. Estetik, uyum, güvenlik ve güzellik gezegenimiz Venüs artık oğlak doğasında tesir edecek.


Oğlak doğası katı kurallara, sert yaptırımlara, gelenekselci sevgi modeline işaret ediyor. Bu sıralar sevgimizi göstermekte donuk kalabiliriz. Oğlak Burcu ilişkilerde daha gerçekçi yaklaşımlar deneyimlemenize vesile olur.


İlişkilerinizde daha sorumluluk sahibi olmanıza olanak tanır. Diğer yandan kendi kişisel değerlerinizi de sorgulatabilir. “Sevgisiz”, “sevgide yetersiz” ve “kısıtlanmış” hissedeceğiniz süreçler yaşatabilir. İlişkisine emek harcayan kazanacak! Yapacağınız işlerde öz disipline sahip olur ve çalışırsanız bu dönem kendinize olan saygınız ve sevginiz artabilir. Diğer türlü daha melankolik ve depresif olabilirsiniz.
Aynı gece çocuğu uyurken kafasını okşayan baba gibi. Gündüz her yer aydınlıkken sevgisini gösteremez de gece herkes uyurken içini akıtır ya… İşte böyle bir durumu deneyimleyeceğiz. Oysa çocuk ona masallar anlatan bir babayı arzularken, birlikte vakit geçirmeyi, sevgiyi besleyecek aktiviteler paylaşmayı dilerken ödevlerini yaptıkça aferin diyen bir anne ve baba modeli içinde kalacak.


Görev ve sorumluluklarınızı başardıkça değerinizi arttıracaksınız.

Eğer yarıda bıraktıklarınız, sözlerinizi tutamadığınız olaylarla karşılaşırsanız bu dönem canınız biraz fazla sıkılacak. Sorumlulukları tamamladıkça, sevdiklerinizin ihtiyaçlarını karşıladıkça mutlu olmaya ve değer görmeye daha fazla yaklaşacaksınız.

Venüs bu süreçte Mars, Plüton ve Uranüs ile etkileşimde olacak. Küs olsak bile, kırgın olsak bile o ilişkinin getirdiği görev ve sorumluluklar varsa onu yapmaya, tamamlamaya daha istekli olacağız.


Ay başından itibaren Mars gezegeni ile etkileşimde olacak.

Tutkularımız ve güdülerimiz ikili ilişkilerimizi zorlayacak. Daha hızlı olmak isteyeceğiz. Bekledikçe değersizleştiğimizi hissedeceğiz. Beni seviyorsa adım atmalı, bana değer veriyorsa eyleme geçmeli diyeceğiz.


15-16 Ocak Venüs Facies yıldızı

İlişkilerde zedelenme, zulmetme enerjisi hâkim olacak. Bu günlerde sevgimize dikkat etmeliyiz. Kendimizi sevdiğimiz enerjilerden uzak tutabiliriz. Ben üzgünsem kimsenin eğlenmeye hakkı yok diye içsel çığlıklar düşüncelerimize eşlik edebilir.


20-21 Ocak Venüs Vega Yıldızı ile birleşecek…

Bu günlerde sanatsal aktiviteler içinde bulunmaktan mutlu olacağız. Organizasyon yeteneğimiz gelişebilir, dizayn, tasarım ve estetik dürtülerimiz canlanabilir. Dinlediğimiz şarkıların ritmi değişecek…


Ocak sonunda Plüton ve Venüs kavuşuyor…

Sevgi biçimimiz tutku ve arzulara dönüşüyor. Bu süreçte -/+ 1 hafta ekleyebilirsiniz, İlişkilerde denge arayışı değil, güç ve netlik arayışı öne taşınacak. Ya hep, ya hiç mantığı ile yaklaşacağız. Ara renklerin hâkim olduğu sevgi biçimimiz siyah ve beyazlara bürünecek. Netlik arayışı öne taşınacak.


Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Statünüz değişiyor. Kariyeriniz için verdiğiniz mücadeleler artık sonuca ulaşacak. Çok mücadele verdiniz. O hak ettiğiniz değeri görebileceksiniz artık. Sağlam temeller üzerine oturtacaksınız kendinizi. Aldığınız sorumluluk için harcadığınız emek iki katına çıkacak olsa dahi değdi doğrusu diyebileceksiniz. Diğer yandan ikili ilişkiler ve aşk ilişkilerinizi size emek sarf edenden yana kullanacaksınız. Eşit haklar gözeten ilişkiler sizi cezbedecek.Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Motivasyonunuzu bozan ilişkilerden uzak durmak isteyeceksiniz. İçi dolu olmayan sohbetler yerine kültürel sohbetler içerisinde olmayı tercih edebilirsiniz. Felsefi konular ve gelenekselci bir yapı hakim olacak. İkili ilişkiler ve aşk ilişkilerinize yön verecek ve beklentilerinizi yükselteceksiniz. Sözünün eri olmayan barınamayacak. Yalnız olup ilişki arayışınız varsa hayatınıza dahil olacak partnerde yaşam enerjisi arayabilirsiniz. Hayat dolu olması sizin için öncelikli olacak.


İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

İkili ilişkilerinizde eşitlik önem kazanacak. Eşit şartlarda ve haklarda olmak ilişkinin atar damarı sayılabilir. Uyum ve estetik, görsellik ön plana çıkabilir. İlişkide harcadığınız emeğe karşılık beklentiye girmek sakıncalı olabilir. “Bu ilişkide çok emeğim var” deyip beklentiye girmek o ilişkiyi sıkıntıya sokmanıza vesile olabilir.
Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Evlilik, ortaklıklarınızda uyumlu olmak önem kazanıyor olacak. Yaşanılan ilişkilerin evlilik vaat ediyor olması önemini arttıracak. Ortaklı işlerde grup aktiviteleri ve organizasyonları kazanç getirebilir. İlişkisi olmayan Yengeç Burçları grup aktiviteleri ve organizasyonlar sayesinde partner edinme imkanı yakalayabilirler.
Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Çalışma ortamınızda kendinizi değerli hissetmek önemli olacak. Çalışma arkadaşlarınızla aranızda eşit haklara sahip olmak isteyebilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz terfii alabilir ve kendi ayaklarınızın üzerinde durabilirsiniz. Dernekler ve dernek aktivitelerinde yer almak yeni ilişkiler kazanmanıza vesile olabilir. Fikirlerinizi paylaşmak ve birlik içinde çalışmak da yeni aşklar doğurabilir.
başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Hobilerinizde sanat ve estetik konularını gündeminize alabilirsiniz. Yeni bir flört dönemine girmeyi tercih edebilir ve kendinizi bir ilişkiye hazır hissedebilirsiniz. Çocuklarınız ya da çocuk odası için harcamalara dikkat aşırılık gösterebilirsiniz. Hiç hesapta yokken alışverişler yapabilirsiniz. Yurt dışı kaynaklı iletişimler yeni ve farklı kültürlerle ilişki kurup yeni iş bağlantılarına da olanak tanıyabilir.

Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Aile içerisindeki uyumu sağlamak önem kazanacak. Aile içerisindeki sorumluluğunuzun artışı kendinizi değerli hissetmenize vesile olabilir. Ancak yetemediğinizi düşündüğünüz noktada depresif bir ruh hali hakim olabilir. Evde vakit geçirmek ilişkinizin kalitesini arttırabilir. Özgür alan bırakan ve yaratım gücünüzü ön plana çıkartacak bilge bir ilişki ilginizi çekebilir.
Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Arabuluculukların yoğun olacağı bir süreç deneyimleyebilirsiniz. Yakın akraba, kardeş ve kuzenlerle irtibatta olmak onlara yardımcı olmak kendinizi değerli hissetmenize vesile olabilir. Beklediğiniz ortaklı işler için imzalar atılabilir. Ailenizin ısrarı üzerine görücü de olsa yeni biri ile tanışabilirsiniz.
Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Yaşamdan zevk almak ve kendinizi değerli hissetmek için çalışma ortamınızdaki şartların iyi olmasını düşünüyor olabilirsiniz. Uzun zamandır bu konuyla ilgili göstermiş olduğunuz mücadele sonuca ulaşabilir. Ve size sürpriz olabilecek nitelikte terfiler ya da maaş zamları gelebilir. Çalışma ortamınızdan ya da günlük rutin süreciniz içerisindeki gözden kaçırdığınız bir ilişki gündeminize gelebilir.Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

İmajınız yenileniyor. Yaratıcı gücünüzü ortaya çıkartacak projeler üretmek motivasyonunuzu arttırırken kendinizi daha da özel hissetmenize vesile olacak. Ancak sürekli zihniniz meşgul olabilir ve “ederi kadar emek harcadım mı?” sorgulamasına girebilirsiniz. Bu durum sizi normalin üstünde yorabilir. Ön plana çıkmalı kendinizi ve değerinizi ortaya koymalısınız. Soğuk ve mesafeli bir duruşun size artısı olmayacak.Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Aile içi ilişkilerde hiç olmadığınız kadar verici olabilirsiniz. Bu durum aile içerisindeki öneminizi ve değerinizi yeniden hatırlamanıza vesile olacak. Aile içi konfor ve düzen önem sıralamanızın başında gelebilir. Tüm mücadelenizi yaklaşık bir aylık süreçte aileniz için verebilirsiniz. Birlikte aynı dili konuşabildiğiniz insanlar ilginizi çekebilir ve iletişimi bol ve ayaklarınızı yerden kesecek bir ilişki başlangıcı yakalayabilirsiniz.Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla iletişimde olmak kendi değerinizi fark etmenize vesile olacak. Uzun zamandır görüşmediğiniz bir aile dostunuz size sizi hatırlatmak için tekrar karşınıza çıkabilir. Hayatın içerisindeki tesadüfleri aslında evrenin bir mesajı gibi değerlendirmeye başlamalısınız. Sizi sizden daha iyi anlayan ve derinden etkileyecek ilişkilere ihtiyaç duyduğunuz bir döneme girebilirsiniz.

Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Comentários


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page