top of page

VENÜS İKİZLER TRANSİTİ 2020


Venüs, İkizler burcunda seyrine başladı arkadaşlarım.


Venüs 12 Mayıs’a kadar, düz hareketinde İkizler burcunda devam edecek.

13-14 Mayıs’ta durağan olacak ve 24 Haziran’a kadar gerileyecek,

25-26 Haziran’da tekrar durağan olacak ve 27 Haziran’da düz hareketine geri dönecek.


Bu süre zarfını, uzunca bir döneme yayılarak incelememiz gerekli. Özellikle en başta Venüs’ü tanıyalım. Venüs; sevginin, hoş görünün, güzelliğin, estetiğin, uyumun, zarafetin ve diplomasinin göstergesidir. 5 duyu organına hitap eden zevkler, renkler Venüs’ten sorulur.


İkizler doğası ise araştırmacı, konuşmacı, ara bulucu ve iletişim temalarını ön plana çıkartan bir doğa yapısını ortaya sunar. Venüs’ün İkizler burcundaki tüm bu ilerleyişi, şu an içinde bulunduğumuz, evlere kapalı kaldığımız alanlarda farklı yollar geliştirerek, birbirimize erişmemizi, konuşmayı, iletişime geçmeyi ve iletişim kanallarında yenilikleri ortaya çıkartmayı sağlayacaktır.


Öte yandan Venüs, buradaki transiti boyunca, üç tane yıldızla etkileşim halinde olacak, bir tanesi Aldebaran diğeri Rigel ve bir ötekisi ise Bellatrix sabit yıldızı. Aldebaran da kendi gücümüzü ortaya koymakla ilgili sınanacağız ve bu durumu lehimize çevirmek, çıkarlarımız doğrultusunda ilerlemek açısından kendimizle yüzleşmek zorunda kalacağız, Venüs yüzleşmeleri de göstermektedir.


Bu durumda kendimize ayna tutmamız lazım, Venüs’ün buradaki transitinin ilk 10 gününü bu şekilde düşünebilirsiniz ve ilişkilerle ilgili hak vermeyi, adalette kalmayı düşünebiliriz. Venüs, Rigel sabit yıldızıyla kontak halinde olduğu zamanlarda ise, burada farklı hayat felsefeleri geliştirmeyi öğreneceğiz ve farklı olanı yapmayı deneyimleyeceğiz, perspektifimizi genişletmeye çalışacağız.


Fakat tüm bu yeni etkileşimler, var olan düzenimizde kurduğumuz düzene yerleşik fikirlere karşı çatışmalar verebilir, içte düzensizlikler oluşabilir. Akıllara gelmeyecek, farklı sıra dışı etkilerle karşılaşabiliriz.


Son olarak Bellatrix yıldızıyla uzun süre birleşmesi ise bedel ödedikten sonra gelen mutluluğu sembolize edecektir. Yani belirli bedeller vererek, ilişkilerimizi sağlamlaştırmak durumunda kalacağız. Bu bedeller ödendikten sonra ise bize mutluluğu taşıyacak. Yani sonuç olarak her türlü ilişkiden oldukça fazla etkileneceğiz ve biliyorsunuz ki Retro dönemlerinde çok fazla yeni eşya alınmaz, kıyafet alınmaz, evin boya badanası yapılmaz ya da dış görünüşünüzü kalıcı anlamda değiştirecek belirli eylemler içerisinde bulunulmaması gereklidir. Bunlara önem ve özen göstermenizi diliyorum.


Ekstra bir bilgi daha verirsem eğer, Venüs Balık burcunda yücelir ve bu doğası, futbolu gösterir. Futbol adı üstünde, ayakla oynanan bir spor dalıdır ve ayakları Balık burcunda yücelen Venüs’te görürüz. Ve Sporu sunulabilir hale getirmesi, 11 kişilik takımlarla bir müsabaka ve barış çerçevesindeki rekabeti oluşturması, Venüs’ün futbolla ilgisini anlatır.


Venüs’ün bu dönemde İkizler burcundaki seyri, evde kaldığımız süreçte izlemek istediğimiz durumları, bu futbolla ilgili süreçleri yeni baştan farklı bir sahneleme haline dönüştürebilirler. Futbolculardan yana destekler gelebilir ya da onlarla ilgili üzücü haberler de alabiliriz. Özellikle, bağış konularına öncülük edebilirler ve farklı spor müsabakaları yaparak, bunu sağlayabilirler.


Bu gibi durumlar, dünyamızı etkileyebilir. Hepimize hem moral olduğu gibi, hem de sporu sevdirme enerjisini ortaya koyabilir. Venüs İkizlerin hepimize hayırlı gelmesini diliyorum Burç yorumlarınızı okumayı unutmayın.

Şifa olsun.


"Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."


Koç Burcu ve Yükselen Koç

Venüs 3. evinize giriş yaptı, artık bu alanda keyifli ve neşeli bir zaman geçirebilirsiniz. İletişiminiz ve sosyal medyadaki etkileşiminiz artabilir. Kendinizi güçlü göstermek istediğiniz bir dönemde olacaksınız. İçteki kırgınlıklarınızı ya da duygusal zorluklarınızı, başkalarıyla paylaşmak istememek, kardeş çekişmeleri ve rekabetleri gibi durumlar yaratmanız olası gibi gözüküyor. Bunlara dikkat etmeniz gerekli. Fakat Venüs’ün bu tarihlerdeki Retro olduğu dönemlerde ise biraz daha ilişkilerde iletişiminize daha fazla dikkat etmeli ve içteki kırgınlıklarınızı, karşı tarafla paylaşmayı, güçsüz görünseniz bile bunu açmayı yeğelemelisiniz. Tarihleri, Venüs İkizler burcunda yazımdan, kontrol edebilirsiniz.

Şifa Olsun.

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa

Venüs 2. evinize geçiş yaptı, para kazanç hanenizde daha kendinizi güçlü hissettiğiniz bir yönde olacaksınız. Özellikle güvenceler elde etmek adına, yükselen burcunuzun yönetici gezegeninizin 2. evinizde olması, sizi belirli değerleri elde etmek hususunda güdüleyecek. Yeme içmenize biraz daha fazla dikkat etmelisiniz. Yaptığınız şeylerin karşılığını almadan yapıyor olabilirsiniz. Hayır kurumlarına bağış yaptığınız bir dönem geçiriyor olabilirsiniz ama kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Şu anki yaptığınız şeyler size bir geri dönüş olarak gelmiyor olabilir, fakat Venüs’ün Retro olduğu bir dönemde buradaki kazançlar daha fazla artacak. Tarihleri, Venüs İkizler burcunda yazımdan, kontrol edebilirsiniz.

Şifa Olsun.

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Venüs artık sizin yükseleninize geçiş yaptı, kendinizi hiç olmadığı kadar daha cesaretli, daha umutlu, daha iyicil hissedebilirsiniz. Bol bol konuşmaların, görüşmelerin gerçekleşebileceği bir zaman olabilir. Evet, evde tıkılıp kaldığımız bir süreçte olabiliriz, fakat siz bir yolunu bulup iletişim kanallarınızı güçlendirebilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken Venüs’ün Retro olduğu dönemlerde, dış görünüşünüzle ilgili önemli radikal değişim yapmamak olacak. Özellikle maddi anlamda kendi kararınızı kendi gücünüzü, elinize almak istediğiniz bir dönem, geçireceksiniz. Fakat Retro olduğu dönemlerde, yaptığınız harcamalarla ilgili sıkıntılar çekmemek adına bu tarihleri dikkatle takip etmenizi öneriyorum. Tarihleri, Venüs İkizler burcunda yazımdan, kontrol edebilirsiniz.

Şifa Olsun.

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç

Venüs 12. evinize geçiş yaptı, burası bilinçaltınız ve bilinmeyen durumlardır. Özellikle kadın figürleriyle aranızdaki gerginlikler ve ikili iletişimde sıkıntılar ve zorluklar yaşayabilirsiniz. Sorumluluklarınızı paylaşamayabilirsiniz. Özellikle beklediğiniz davalar ve süreçler varsa bunlarla ilgili olumsuz sonuçlar duyabilirsiniz.

Fakat Venüs’ün Retro olması ile birlikte, bu arkanızdan dönen işlerin ve entrikaların sonuçlarını olumlu bir şekilde hissedeceksiniz. Biraz daha yoğun olarak kendi düşüncelerinize odaklanmanız ve kulağınızın üstüne yatmanız gereken bir dönem olduğunu vurguluyor. Tarihleri, Venüs İkizler burcunda yazımdan, kontrol edebilirsiniz.

Şifa Olsun.

Aslan Burcu ve Yükselen Aslan

Venüs sizin arkadaşlıklar evinize geçiş yaptı, bu dönemde biraz içe kapalı bir dönemde yaşadığımız için kendinizi biraz yalnız ve geri planda hissedebilirsiniz, fakat sahip olduklarınızla kendinizi güven içerisinde hissedeceksiniz.


Bir şeyleri hedeflediyseniz, bu hedeflerinize karşı sizi destekleyecek enerjilere sahip olacaksınız. Venüs’ün Retro zamanında ise tedbirli ve dikkatli olmaya önem göstermelisiniz. Daha çok doğal şeyler tüketmeye önem göstermelisiniz. Tarihleri, Venüs İkizler burcunda yazımdan, kontrol edebilirsiniz.

Şifa Olsun.

Başak Burcu ve Yükselen Başak

Venüs 10. evinize geçiş yaptı, bu süreç dahilinde başarı potansiyelinizi, fazlasıyla yükseltecek başarılarınız ve başarılardan zevk almanız, aşk ve mutluluk yaşamanız, hayatınızdaki istekleriniz hususunda huzurlu hissetmeniz, belirli bir dönem boyunca hayatınıza devam edecek. Fakat Venüs’ün Retro olduğu döneme birazcık daha dikkat etmelisiniz çünkü sizi öncelikleriniz hususunda etkileyen dengesiz kişilerle karşılaşabilirsiniz. Size boş hayaller sunan, ilk başta sizin gözünüzü büyüleyen sonrasında ise aslında hiç var olmayacak bir şeyin içerisinde kendinizi adım atmış olarak bulabilirsiniz. Bunun için bu konulara dikkat etmelisiniz. Tarihleri, Venüs İkizler burcunda yazımdan, kontrol edebilirsiniz.

Şifa Olsun.

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi

Venüs 9. evinize geçiş yaptı, buraları daha fazla canlanacak. Hayatınızdaki keşif yapacağınız alanlar, meraklı olduğunuz konular, sosyal medya, araştırma, yeni şeyleri keşif etme ve adil yargı süreçleri ile ilgili olumlu etkileri yaşadığınız bir dönemdesiniz. Fakat Venüs Retro olduğu dönemde, kendinizi başarısız gibi hissedebilirsiniz. Yine eski işinize gücünüze ve başarınıza kavuşamayacağınızı düşünebilirsiniz. Temel ihtiyaçlarımı karşılayamıyor muyum? acaba gibi şüphelere düşebilirsiniz. Bu durumdan kurtulmak adına, biraz daha bu dönemin geçmesini beklemeniz gerek. Yılmadan mücadele vermeniz gerek. Eğer ki kendinizi bir dış göz olarak görmeyi denerseniz, çok daha iyi hissedeceksiniz. Kendinizi dışardan takip edip, neler yaptığınızı, farklı biriymişsiniz gibi düşünerek ilerleyin. Burada o zaman kendinize olan güveni, daha fazla karşılayacaksınız. Başarılı olduğunuzu, kendinize ispatlayacaksınız. Tarihleri, Venüs İkizler burcunda yazımdan, kontrol edebilirsiniz.

Şifa Olsun.

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep

Venüs 8. evinize geçiş yaptı, para giderleri, ödemeleriniz, borçlarınız konusunda daha yapıcı, daha verimli süreçler yaşayabilirsiniz. Bu konularda kendinizi daha becerikli hissedeceksiniz ve kazançlarınızı giderlerinizle dengelemek konusunda, daha yaratıcı, daha detaycı hareketlerde bulunabilirsiniz ve bu konuda kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Yönetim gücünü, kendi elinize alacaksınız bu dönemde. Fakat kendinizi yardımsız hissedebilirsiniz, özellikle eşleriniz, partnerleriniz, ortaklarınız varsa bu konuda sizi desteklemediklerini düşünebilirsiniz. Venüs’ün Retro olduğu bu dönemlerde, bu konularda özellikle kadın figürleri hususunda biraz daha dedikodular, arkadan dönen işler ya da canınızı sıkan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Tarihleri, Venüs İkizler burcunda yazımdan, kontrol edebilirsiniz.

Şifa Olsun.

Yay Burcu ve Yükselen Yay

Venüs 7. evinize geçiş yaptı, aşk, ilişkiler beklentilerinizin arttığı, önemli bir döneme geçiş yapacaksınız. Bu süreç dahilinde yanlış anlaşılmalara, maruz kalma ihtimaliniz güçlü. Kendinizi daha fazla ilişkiler hususunda toplamak için bir güç sarf edebilirsiniz. Özellikle manevi anlamda, sizi güçlü tutacak etkileri daha fazla ön plana çıkartmalısınız. Venüs’ün Retro olduğu dönemde içsel farkındalığınız artacak ve kendinizi hangi yöne doğru adım atmanız gerektiği hususunda besleyeceksiniz. Venüs’ün Retro dönemi ilişkiler konusundaki yanılgılarınızı şüphelerinizi ortaya çıkartacak ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Özellikle ilişki hanenizde başarılı olabilmenin yolunun, bunlarla yüzleşmek olduğunu keşif edeceksiniz. Tarihleri, Venüs İkizler burcunda yazımdan, kontrol edebilirsiniz.

Şifa Olsun.

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak

Venüs 6. evinize geçiş yaptı, günlük rutin işleriniz ve sizin sorumluluğunuzda olan durumlarla ilgili iyileşme yaşayabilirsiniz. Sağlık hususunda daha yapıcı bir zamana geçiş yapabilirsiniz. Fakat Venüs, böbrekleri ve vücudun iç basınç dengesini gösterdiği için, zührevi hastalıklara ve vücudun iç dengesinin bozulmasına karşı dikkatli olmalı, bol bol su tüketmelisiniz. Bu dönemde iş ve ticari girişimler açısından, size yardımcı olacak ve özellikle sorumluluklarınızı paylaşabileceğiniz. Size yardım edecek kişilerle bir arada olabilirsiniz. Fakat Venüs’ün Retro olduğu zamanlarda, kendinizi işleri başarmak konusunda, yetersiz hissedebilirsiniz. Hayal kırıklıklarıyla karşılaşmamak adına, Venüs’ün Retro olduğu dönem, kendi işinizi kendiniz yapmayı ön plana çıkartın. Tarihleri, Venüs İkizler burcunda yazımdan, kontrol edebilirsiniz.

Şifa Olsun.

Kova Burcu ve Yükselen Kova

Venüs 5. evinize geçiş yaptı, çocuklar, hobi ve ilgi alanlarınız evinde yaşayacaksınız. Bu serüven, size aşk getirebilir. İlişkilerinizde daha yapıcı ve güzel zamanlar getirebilir. Fakat maddi konularda, hesapsızlıklara yol açabilir ve riske girme ihtimalinizi arttırabilir. Özellikle bağış yapacaksanız, bir yerlere para bağışı, riskli hareketler içerisinde bulunacaksanız, bunlara fazlasıyla dikkat etmelisiniz. Venüs’ün Retro olduğu dönemlerde, haksız kazançları, tekrar hak ettiği yere ulaştırabilirsiniz. Mücadelenizi verebilirsiniz, adalet temasını güçlendirebilirsiniz, fakat onun öncesinde, yaptığınız hamleler hususunda kandırılmalara, dolandırılmalara karşı açık olduğunuzu bilin ve dikkat edin. Tarihleri, Venüs İkizler burcunda yazımdan, kontrol edebilirsiniz. Şifa Olsun.

Balık Burcu ve Yükselen Balık

Venüs 4. evinize geçiş yaptı, aile, yuva hanesi, kendi eviniz ve içsel alanda huzurlu hissettiğiniz, yerlerde denge ve uyum yaşama ihtimaliniz iki kat artacak. Özellikle aile içi görüşmeler ve konuşmalarda, daha canlı bir zaman yaşayabilirsiniz. Özellikle kendi kaderinizi değiştirmek, kendi duygularınızı yeniden ortaya çıkartmak ve bunlarla barışmak, hususunda da güzel bir zaman yakalıyorsunuz. Evinizde sanatla uğraşabilirsiniz ve sanat beceri işleri yapabilirsiniz. Venüs’ün Retro olduğu zamanlarda ise, biraz bunalıma girmiş gibi hissedebilirsiniz ve duygularınızı kontrol etmeye çalışan, kadın figürleri ile uğraşabilirsiniz. Bunlara da dikkat etmeniz gerekli. Tarihleri, Venüs İkizler burcunda yazımdan, kontrol edebilirsiniz.

Şifa Olsun.


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

E-mail: astroyasam@gmail.com


Opmerkingen


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page