top of page

Venüs Güneş’in Kalbinde


Biliyoruz ki içsel gezegenler Güneş ekseninden geçerken Güneş’e 0 derece 17 dakika ile yaklaştıklarında Güneş’in kalbinde oluyorlar. Özel bir konum. Güneş ışınlarından yanmak yerine korunuyorlar diyoruz. Ben bu kavrama “Balinanın midesindesiniz” diyorum. Denizdesiniz, boğuluyorsunuz, kulaç at, kürek çek kara görünmüyorken bir balina gelip sizi yutuyor. Siz de balinanın midesinde yine hareket kabiliyetiniz sınırlı kalıyorsunuz fakat içerisi sıcak ve havadar. Güneş’in kalbinde durumu tıpkı böyledir. Çok büyülü, çok özel bir konum değildir. Yine o gezegen konuları yanar fakat siz korunursunuz.
  • Sizin için değerli ve özel olanları düşünmek için güzel bir fırsat.

  • Onlarla telefon görüşmeleri yapmak için de öyle.

  • Moda, takı, tasarım, grafik, değerli taş, giyim kuşam, vitrin sektörleri için de iletişime geçmeniz gereken özel kişilere bu saat aralıklarında mail atabilir, arayabilirsiniz.

  • Müzik, sanat, resim, estetik operasyonlar ve ilham gerektiren uğraşlarınız için de bu saat aralıklarını kullanabilirsiniz."Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."
Deneysel Astroloji farkı ile sembol çalıştırmanızı da dileyeceğim. Venüs sanat demektir, boyalar demektir ve ikizler burcu tren demektir. Bir tren çizip vagonlarının içine sevdiğiniz, değer verdiğiniz, sizin için kıymetli olan kişileri, objeleri yazın. Sonra da bu trenleri boyayın.

Daha önce de bu sembol çalıştırma örneğini vermiştim. Daha önce yapan arkadaşlarımız bu saat aralıklarında yaptıkları çizime bir vagon daha ekleyebilirler ya da yeni bir tren çizebilirler. Çizimlerinizi sizin için değerli olan evinizin bir köşesine yerleştirebilirsiniz ve Venüs Retro’su bitene kadar saklayabilirsiniz.
Sevgiyle…


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. MAPAI, OPA Member


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

E-mail: astroyasam@gmail.com

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page