top of page

Venüs, Boğa’nın Gözünde Yeniden Doğmaya Başlıyor!


Astrolojide, 'Evlilik', 'Aşk', 'Sanat', 'Değer', 'Sevgi' ve 'İlişkiler' gezegeni Venüs, bir kraliyet yıldızı olan Aldebaran’ın (Boğa konstellasyonunun gözündeki yıldız) gözünde görünmeye, düze dönmeye başlıyor…


Denge, diplomasi, işbirliği, barış, uyum ve iyicil etkilerin yeniden dönüşünü karşılayacağız. İş ve girişimleri yeniden tasarlayıp daha faydalı ve verimli hale nasıl getirebiliriz? Bunu düşüneceğiz. Kaybettiğimiz zamanı telafi etmek adına neler yapılabilir diye düşündüğümüz önemli zamanlara giriyoruz.

Aldebaran:


Belirli koşulların gerçekleşmesi durumunda büyük başarılar vaat eden yıldızdır. Aldebaran dürüstlüğü öğütler. Eğer, vicdanen rahat olduğunuz zamanlar yaşadıysanız sizi ödüllendirir. Büyük mükâfatlarla taçlandırır. Evlilikler, değer görme, kendi değerinin anlaşılması, af dileme, özürle geri dönme gibi durumlar yaşattırır. Eğer kendinize yenik düştüğünüz olumsuz durumlar yaşadıysanız da vicdan problemleriyle, iflas ve kayıplarla, boşanmalar ve zorluklarla karşılaştırır.

"Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."


Sevgili Burçlar;Yükselen Koçlar ve Koç Burçları

İletişimde nerelerde hata yaptın? Düşüncelerini göstermen gereken alanları verimli kılmayı deneyimle!

Yükselen Boğalar ve Boğa Burçları

Maddi konulardaki yaşadıklarını, bu zamana kadarki kazanç ve yatırımlarını yeniden düzenlemeyi deneyimle!


Yükselen İkizler ve İkizler Burçları

Hayat önceliklerini yeniden düzenle, verilen sözleri yerine getirmek için hayatındaki kişilerle mücadele vermeyi deneyimle!


Yükselen Yengeçler ve Yengeç Burçları

Kayıplar, engeller ve kendi değerini ortaya çıkaramadığın alanları yeniden düzenle. Kendi işini kendin yapmayı deneyimle!


Yükselen Aslanlar ve Aslan Burçları

Arkadaşlık ilişkilerini ve sosyalleştiğin alanları yeniden düzenlemeyi deneyimle! Kırgınlık ve küskünleri tamir etmek için iyi zaman.


Yükselen Başaklar ve Başak Burçları

İş ve girişimlerini yeniden düzenle. Verimliliği arttırmak için neler yapabileceğin konusunda alternatif yollar bulabilirsin. Alternatif yollar bulmayı deneyimle!


Yükselen Teraziler ve Terazi Burçları

Yeteneklerini sergileyebileceğin, onları güçlendirebileceğin eğitim kanallarını ve bilgi paylaşım alanlarını bulmayı deneyimle. Ertelediğin keşif planlarını yeniden düzenleyebilirsin!

Yükselen Akrepler ve Akrep Burçları

Maddi manevi beklenti içerisinde de olabilirsin. Beklediğin ne varsa ortak paydada onları edinmek için çaba göstermeyi deneyimle.


Yükselen Yaylar ve Yay Burçları

İlişkilerde rekabet ve mücadele verdiğin alanları yeniden tasarlamayı deneyimle! Sana sen gibi bakanı, sen gibi yakışanı yaşamak için adım atmayı deneyimle!

Yükselen Oğlaklar ve Oğlak Burçları

Sorumluluk ve görev planlarında yeni düzenlemeler yapmayı deneyimle. Gönül alma ve hatır sorma listen uzamış olabilir. Bir yerinden yeniden başlayabilirsin.

Yükselen Kovalar ve Kova Burçları

Organize olmak, ilgi alanları belirlemek ve aşk ilişkilerini yeniden düzenlemek adına adımlar atmayı deneyimle! Haz duyduğun alanlar değişmeye başlıyor. Adım atmadan önce kendini gözlemlemeyi ihmal etme.


Yükselen Balıklar ve Balık Burçları

Değerlerin, yuvan ve korunaklı alanlarınla ilgili yeni müdahalelere ihtiyaç duyduğun zamanlarda olabilirsin. Mahrem alanlarının sınırlarını yeniden çizmeyi deneyimle!
Hepimize Şifa Olsun...


Sevgiyle…KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. MAPAI, OPA MemberDanışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

E-mail: astroyasam@gmail.com

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page