top of page

Venüs Akrep Burcu'nda...Sevgili Arkadaşlarım,


Dünyevi hazlarımızın, tercihlerimizin, estetik, görsellik, sunum ve sanatın gezegeni Venüs, 10 Eylül saat 23.38’de Terazi Burcu’ndan, Akrep Burcu’na geçiş yaparak, 07 Ekim saat 14.32’ye kadar ilişkilerimize tutku, hırs, zaman zaman entrikalar ve birazda kıskançlık duygusu katmaya hazırlanıyor.Akrep Burcu astrolojide bizlere;


 • Yeniden doğumu,

 • Değişimi,

 • Krizleri fırsata çevirmeyi,

 • Geri dönüşümü,

 • Yenilenmeyi,

 • Derinlere dalarak gerçeğin peşine düşmeyi adeta dedektifliğin andıran bir ruhu,

 • İhtirası, kısacası tutkuyu anlatır.


Venüs, Akrep seyrine devam ederken


 • İlişkilerimiz ya hep ya hiç mantığında olabilir,

 • Yeterince anlaşılmadığımızı düşünebiliriz.

 • Tutkulu ilişkilere çekilebilir,

 • Yüzeysel olan hiçbir şeyi istemeyebiliriz.

Venüs Akrep Burcu’nda zarardadır.


Bu süreç içinde ilişkilerimizde daha fazla


 • Sahiplenici,

 • Takıntılı,

 • Kontrolcü,

 • İntikam,


odaklı olursak ilişkilerimiz adına zorlayıcı bir enerji ile karşılaşabiliriz.


Venüs, Akrepte sezgiler güçlü olabilir. Bu dönemi doğru ve istediğimiz yönde kullanabilirsek, ilişkilerimiz ve finansal göstergelerimiz açısından başarılı ve şanslı bir dönemi yaşayabiliriz.


16 -20- 22 ve 23 Eylül tarihlerinde ikili ilişkilerimiz açısından krizli olaylar yaşamamaya dikkat etmeliyiz. • Karşımızdaki kişilerin mahrem alanlarına izinsiz girmemeye özen gösterelim.

 • Takıntılı düşüncelerden uzak duralım. Bu dönemde krizlerle değil sevgi, huzur ve saygı ile değişmeyi deneyimleyelim… • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

 • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.


Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Venüs Akrep Burcu seyrinde ortak gelirler alanımızda sürpriz gelişmeler ve artışlara şahit olabiliriz. Bu dönem ikili ilişkilerimizde tutku ve sahiplenilmek bize daha fazla huzur verebilir. Finansal olarak rahat bir nefes alabilir ve yeni bir iş ortaklığı gündemimizde olabilir. Böbrek ve yumurtalık bölgemize dikkat etmeli rutin bir kontrolümüz var ise ihmal etmemeliyiz.Dilerseniz bu süreç içinde güzel bir kartlık kullanabilir. Kredi kartınız için ayrı bir kartlık tercih edebilir ve giderlerinizi gelirlerinizden ayırabilirsiniz. Ayrıca evinizde banyo lavabo ve tuvalette çiçek ya da vazo gibi Venüs semboliklerini kullanarak, bu transitin enerjisini iyi yönde kullanmayı deneyimleyebilirsiniz.


Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Venüs Akrep Burcu seyrine devam ederken iş ve kadersel hayat ortaklarımızdan yana şanslı bir dönemi yaşayabiliriz. Topluma açıldığımız alanlarda olumlu yönde değişimler yaşayabiliriz. Bekar olan Boğalar bu süreçte evlilik teklifi alabilirler. Aşk, iş ve evlilikten yana şans kapımızı çalabilir. Finansal olarak karşımıza çıkan fırsatlarda fazla ihtiraslı ve hırslı davranmakta kayıplar getirebilir bu enerjinin farkında olarak alma verme dengemizi korumaya özen gösterelim.


Dilerseniz bu süreçte herhangi bir aktiviteye tek başınıza değil sevdiğiniz bir yakınınızla katılabilir ve yine evlilik sözleşmesi, ortak atılacak imzalarda kuralları baştan koyarak bu transit altındaki enerjileri doğru çalıştırmayı deneyimleyebilirsiniz.İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Venüs Akrep Burcu seyrine devam ederken günlük rutin işlerimizde, çalışma alanlarımızda bedensel enerjimizi daha yoğun kullanabilir ve bazı sorunları çözüme kavuşturabiliriz. Ailemizin sağlığı ile ilgilenmek zorunda kalabiliriz. Beklemediğimiz ani bir iş seyahatine katılabiliriz.


Bol sıvı tüketmemiz gereken bu dönemde böbreklerimize ve zührevi hastalıklara karşıda temkinli davranmalıyız.


Dilerseniz bu süreç içinde çalışma ortamlarımızda minik biblolar, heykeller bulundurabilir ,olduğumuz ortamı taze çiçeklerle donatarak bu transitteki alacağımız enerjiyi olumlu yönde değerlendirmeyi deneyimleyebiliriz.Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Venüs Akrep Burcu seyrine devam ederken ikili ilişkilerimizden yana şans bir dönemi yaşayabiliriz. Yaşamda daha çok neşe ve romantik bir atmosfer arayışı içinde olabileceğimiz bu dönem kıskanç ve ihtiraslı duygu ve davranışlardan uzak durmak faydamıza olabilir. Bu enerjinin farkında olarak çocuklarımızla ve sevdiklerimizle krizli ortam oluşturmaktan uzak durmalıyız. Riskli yatırımlara girmeden önce bir kez daha düşünmemiz gerekebilir.


Dilerseniz bu süreçte çocuklarınıza ufak hediyeler alabilir ,yeni bir hobi edinebilir ,sanatsal becerilerimizin üzerine gidebilir ve çocuklarımızla aramızda problem var ise bu transit esnasında kurban kesebilir , lokum dağıtabilir ya da onlar adına hayır işeyerek alacağımız enerjiyi olumlu yönde değerlendirmeyi deneyimleyebiliriz.Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Venüs Akrep Burcu seyrine devam ederken ailevi ilişkilerimizde bazı hassasiyetler oluşabilir ve geçmişten getirdiğimiz kırgınlıklarımızı çözüme kavuşturabiliriz. Planımızda varsa bu dönemi kredi başvurusu için değerlendirebiliriz. Gayrimenkul almak ve taşınmak gibi ani gündemler içinde olabiliriz. Ailemizdeki kadın figürlerden beklediğimiz desteği görebileceğimiz güzel zamanı yaşayabiliriz.


Dilerseniz bu süreç içinde yaşam alanlarınızda sanatsal objeler bulundurabilir, lezzetli tatlılar yapabilir ve sevimli bir kedi sahiplenerek bu transit esnasında alacağımız enerjiyi olumlu yönde değerlendirmeyi deneyimleyebilirsiniz.başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Venüs Akrep Burcu seyrine devam ederken kardeş kuzen ve yakın çevre ilişkilerimizde bazı krizli durumları çözmek zorunda kalabiliriz. Gereksiz tartışmalar içinde olmak bizi ruhen boğabilir. Kısa seyahatler gündemimizde olabilir. Kişisel gelişimimize katkı sağlayabilecek bir eğitim içinde olmak içinde ideal bir zaman olabilir.


Dilerseniz bu süreç içinde güzel tatlılar ve kek pişirerek komşumuza dağıtabilir, kokusunu apartmana yayabilir ve kendimize ufak bir mola vererek özellikle tatlı, abur cubur ikram ederek bu transit esnasında moralimizi yüksek tutmaya niyetlenebiliriz.Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Venüs Akrep Burcu seyrine devam ederken finansal anlamda önemli bir süreç yaşayabiliriz. Varlık, kaynak ve güncelerimizi gözden geçirmek isteyebiliriz. Kendimize bir B planı oluşturmak isterken karşımıza sürpriz olarak olumlu yönde fırsatlar çıkabilir. Bu dönemde riskli yatırımlar bizlere zararlı durumlarda oluşturabilir. Bu enerjinin farkında olarak emin adımlar atalım.


Dilerseniz bu süreç içinde paranızı mutfakta saklayabilir çalışırken müzik dinleyerek ve şarkı söyleyerek bu transit esnasında alacağımız enerjiyi olumlu yönde değerlendirmeyi deneyimleyebiliriz.


Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Venüs Akrep Burcu seyrine devam ederken yaşamlarımızda önümüzde yeni kapılar açılabilir ve yeni başlangıçlar yapmaya karar verebiliriz. Taşınmak, şehir değiştirmek gibi beklenmedik gündemlerimiz oluşabilir. İş ortaklığımız var ise bazı farkındalıklarla yollarımızı ayırma kararı alabiliriz. Daha çok ikili ilişkilerimizde denge arayışı içinde olurken tutkulu ve hırslı tavırlardan uzak durmaya özen gösterelim.Dilerseniz bu transit süresince batik desenli kıyafetler tercih edebilir ve hulahop çevirerek alacağımız enerji basitçe Venüs semboliklerini kullanarak olumu yönde değerlendirmeyi deneyimleyebiliriz.Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Venüs Akrep Burcu seyrine devam ederken gizli platonik aşklara çekilebiliriz. İleriki günlerde Venüs’ün alacağı sert enerjileri göz ardı etmeyelim bu dönemde gizli kapaklı ilişkiler biz farkında olmadan gün yüzüne çıkabilir. Sağlığımıza da ekstra dikkat göstermeliyiz. Beklemediğimiz bir zamanda biraz inzivaya çekilebilir ve biraz kendi iç sesimizi dinleme fırsatı yakalayabiliriz.


Dilerseniz bu transit süresince bağışlar yaparak özellikle kız çocuklarının okuması yönünde destek veren derneklere, kuruluşlara gönüllü destek ve yardımda bulunarak olumlu yönde değerlendirmeyi deneyimleyebiliriz.Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Venüs Akrep Burcu seyrine devam ederken sosyal çevremizle yoğun iletişim içinde olabilir ve beklemediğimiz ayrılıklar yaşayabilir ya da sosyal çevremizde değişiklik yapmak kararı alabiliriz. Sosyal çevremizden bir aşk itirafı ile karşılaşabiliriz. Arkadaşlık aşka dönüşebilir. Mükemmel bir takım oyuncusu olarak kendimizi hissedebiliriz. Ayrıca sosyal konulardan yana da şanslı bir dönemi yaşayabiliriz.


Dilerseniz bu transit süresince kendimize sosyalleşebileceğimiz alanlar yaratarak , sevdiğimiz bir arkadaşımıza bir konser bileti ya da bir aktivite bileti hediye edebilir bizimle gelmesine ikna edebilir ,derneklere bağışlar yaparak olumlu yönde değerlendirmeyi deneyimleyebiliriz.Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Venüs Akrep Burcu seyrine devam ederken olum yönde iş ve kariyer yaşamlarımızda güzel gelişmeler yaşayabiliriz. Beklediğimiz bir terfi haberini hak edişlerimizi alabiliriz. Görev sebebimiz ile şehir ya da yer değişikliği gündemimizde olabilir.


Dilerseniz bu transit süresince işimizde sadelik ve tasarrufu tercih ederek, iş yerimize görsel zevklerimize hitap eden bir tablo yerleştirerek, patronumuz ya sevdiğimiz büyüklerimizle sosyal aktiviteler içinde olarak basitçe Venüs semboliğini doğru kullanmayı deneyebiliriz.Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Venüs Akrep Burcu seyrine devam ederken yeni deneyimler yaşayabileceğimiz seyahat ve eğitimler gündemimizde bolca yerini alabilir. Farklı uzak kültürlerden bir aşk kapımızı çalabilir. Uzun zamandır devam eden hukuksal bir konumuzun da çözüme kavuşma sürecini istediğimiz yönde yaşayabiliriz. Zorlu zamanlarımızı geri bırakacağımız huzurlu bir sürecin başlangıç dönemini yaşamaya başlayabiliriz.Dilerseniz bu transit süresince partnerinizle sanatsal aktivitelere katılabilir, hiç gitmediğimiz ve merak ettiğimiz bir kültüre seyahat edebilir ve hiç tatmadığımız bir yemeği deneyimleyerek basitçe Venüs semboliğini çalıştırabiliriz.
Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Comentários


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page