top of page

Venüs Terazi Burcu'nda...

Güncelleme tarihi: 20 Eki 2021


Sevgili Arkadaşlarım,


Mutluluğu ve seçimlerimizi gösteren, neyi sevip neyi sevmediğimizi anlatan, dünyevi hazlarımızın göstergesi, namı değer Afrodit/Venüs gezegeni kendi yöneticisi olduğu Terazi Burcu’na geçiyor.


Venüs Terazi Burcu’na 16 Ağustos 2021 saat 07.26’da geçiş yaparak 10 Eylül 2021 saat 23.38’e kadar ilişkilerimize öncü niteliği ile iyicil etkilerini gösterebileceği önemli bir süreç başlatıyor bizlere.


Gökyüzünde devam eden bu süreç içinde;


 • Yaşamımızda neyi sevip sevmediğimize daha net karar verebilir.

 • Bekar olanların kapısını yeni bir aşk çalabilir.

 • Uzun süredir devam eden ve bir neticeye bağlayamadığımız ilişkilerimizi istediğimiz şekilde sonuçlandırabiliriz.

 • İlişkilerimizde rekabet, kıskançlık ve tutku artabilir.

 • Adalet duygumuz daha çok artabilir ve kendi düşüncelerimizden fedakârlık yapmak isteyebiliriz.


Venüs’ün Ay düğümleri, Plüton ve Satürn ile yapacağı uyumlu enerjilerin oluşturduğu atmosferde, duygularımız güçlenip, sevdiklerimize her konuda destek verebiliriz.


 • Güvenebileceğimiz ilişkiler içinde olabiliriz.

 • İlişkilerimizde istediğimiz dengeyi kurabiliriz.


22 Ağustos’ta başlayan Venüs ve chiron arasındaki zorlayıcı atmosfer bizi 30 Ağustos 2021 tarihine kadar etkisi altına alabilir. Bu etkileşimin yaratacağı etkiye karşılık gelen davranışlarımızda abartılı davranmamak, hayattaki önceliklerimize sadece kişisel zevklerimizi almamak önemli olabilir.


 • Sosyal çevremiz ve sevdiklerimizle aramızda krizler ve mücadeleli durumlar oluşturabiliriz.

 • Bitmesi gerektiğini düşündüğümüz, ikili ilişkilerimize son noktayı koymamıza vesile olabilir.

 • Yaşamdaki en güzel şey dengede kalmaktır.


 • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

 • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.


Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Venüs Terazi Burcunda seyrine devam ederken aşk ve evlilikten yana şanslı bir dönem yaşayabiliriz. Kadersel ortaklarımızla sorunlu giden bir ilişkimiz var ise yeni bir bakış açısı yakalayabilir, ilişkilerimize ikinci bir şans verebiliriz ve istediğimiz güçlü değişimi yaşayabiliriz. Yeni tanışmalar yeni başlangıçlar yaşayabilir, kadersel olan birliktelikleri hayatımıza çekebiliriz. Farkındalığımızın yüksek olacağı bu dönemde, kariyer alanımızda olumlu gelişmeler yaşayabiliriz.


Göklerin mesajı: İlişkilerde şans senden yana


Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Venüs Terazi Burcu seyrine devam ederken günlük rutin işlerimiz daha kolaylaşabilir ve sosyal çevremiz içinde kendimizi daha şanslı hissedebileceğimiz bir süreci yaşayabiliriz. Kendimizi daha yaratıcı bir şekilde ortaya koyabiliriz. İş ve kariyer alanlarımızda olumlu yönde dönüşümler için ideal bir zaman olabilir. Böbreklerimizin daha hassas olabileceği bu dönemde bol su içmeye özen göstermeliyiz.


Göklerin mesajı: İçinde ki yaratıcılıkla işlerinde başarıyı yakala.İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Venüs Terazi Burcu seyrine devam ederken ikili ilişkilerimizde ve çocuklarımızla özlemini duyduğumuz huzurlu ve dengeli ilişkiyi yakalayabiliriz. Bekar olan İkizlerin bu dönemde bolca kısmetleri kapılarını çalabilir Çocuklarımız ile aramızdaki diyaloğun sevgiyle daha güçlü olduğunu hissedebiliriz, onlara ufak sürprizler yapmak içinde ideal bir zaman olabilir. Hayatımızda daha net kararlar almak isteyebiliriz. Lükse olan düşkünlüğümüzün artabileceği bu yerleşimde her türlü abartılı harcamalardan da uzak durmamız ileriki günler için daha uygun olabilir.


Göklerin mesajı: Ayağını yorganına göre uzat.Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Venüs Terazi Burcu seyrine devam ederken ailemiz ile kurmak istediğimiz güçlü sevgi bağını ve sosyal iletişimi huzur içinde yakalayabiliriz. Ailemizin varlığını derinden hissedebileceğimiz bu dönem onların karşılıksız desteğini yüreğimizde hissedebiliriz. Yakın çevremizle ilgili krizli durumlara da açık bir süreç olduğunu bilerek kişisel hırslarımızdan ve kıskançlıktan uzak durmalıyız. Biraz özümüze dönmek ve istediğimiz tatile çıkmak içinde ideal bir zaman olabilir. Araç almak isteyenler bu zamanı değerlendirebilirler.


Göklerin mesajı: Ailen her zaman senin yanında sen sadece elini uzatAslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Venüs Terazi Burcunda seyrine devam ederken yakın çevremiz ve uzaklarda yaşan sevdiklerimiz ile olumlu gündemlerimiz olabilir. Yakın çevremizle istediğimiz dengeli ilişkiyi yakalayabiliriz. Yurt dışı bağlantılı işlerimiz var ise önümüze bu dönemde yeni yatırım fırsatları gelebilir. Maddi konularda bazı beklemediğimiz tıkanıklar yaşayabiliriz. Yakın çevremizden olan bir arkadaşımız bu dönemde bize duygularını açabilir ve arkadaşlığımız aşka dönüşebilir.


Göklerin mesajı: Karar verme zamanı.başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Venüs Terazi Burcu seyrine devam ederken önümüze finansal olarak değerlendirebileceğimiz yeni fırsatlar gelebilir. Hayatımıza ortaklık edenlerle aramızda denge uyum arayışında olabiliriz. Bu süreçte yeni bir iş ortaklık teklifi alabiliriz. Acele karar vermemek önce düşünüp sonra hayata geçirmek ileride hayal kırıklığı yaşamamıza engel olabilir. Parasal konularda konular da aldanmalara açık bir dönem olabilir.


Göklerin mesajı: Her duyduğuna inanma.Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Venüs Terazi Burcu seyrine devam ederken kendimizi ikili ilişkilerimizde daha rahat ifade edebileceğimiz uyumlu bir dönemi yaşayabiliriz. Yakın çevremizdeki kadın figürlerden istediğimiz olumlu desteği bulabiliriz. Duygusal olarak daha ılımlı ve pozitif olabileceğimiz bu dönemi kişisel bakımımız için değerlendirebiliriz.


Göklerin mesajı: Kişisel değişim zamanı.


Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Venüs Terazi Burcu seyrine devam ederken biraz daha sessiz kalmak isteyebilir, yalnızlığı tercih edebiliriz. Gizli yasak aşk skandalına karışmamak ve hayal kırıklığına uğramamak için her karşımıza çıkana inanmak ileride oluşabilecek hayal kırıklığını önlemeye yardımcı olabilir. Extra olarak sağlığımıza dikkat etmemiz gereken bir dönem olabilir.


Göklerin mesajı: Unutma gerçekler er ya da geç ortaya çıkar.Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Venüs Terazi Burcu seyrine devam ederken hayatımız renklenebilir sosyal gruplar içinde kendimizi rahatça ifade edebiliriz. İkili ilişkilerimizde iç huzurumuz ile aranılan bir isim olduğumuzu hissedebiliriz. Kişisel eğitimlere başlamak için ideal bir zaman olabilir. Sosyal çevremizden bir aşk kapımızı çalabilir.


Göklerin mesajı: Kendine sosyalleşebileceğin alanlar yaratOğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Venüs Terazi Burcu seyrine devam ederken kariyer ve iş çevremizde kendimizi rahat akışta mutu ve huzurlu hissedebileceğimiz bir dönem yaşayabiliriz. Güçlü birliktelikler başlatabilir, üstlerimiz ile iyi ilişkiler kurabiliriz. İş başvurusu yapmak isteyenler için ideal bir zaman olabilir. Annemiz ile birlikte kısa bir seyahat programı yapabiliriz. Önümüze gelen yeni teklifleri değerlendirmek isteyebiliriz.


Göklerin mesajı: Bolluk ve bereket enerjileri seninle.Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Venüs Terazi Burcu seyrine devam ederken farklı kültürlerden bir aşk kapımızı çalabilir. Kadersel olarak yolumuz uzaktan birlikteliklerle kesişebilir. Yabancı bir dil öğrenmek içinde ideal bir zaman olabilir. Uluslararası tanınmış bir firmadan önümüze yeni bir iş teklifi gelebilir. Planımızda olmayan huzurlu bir tatile çıkabiliriz.


Göklerin mesajı: Farklı diyarlara uçma zamanıBalık Burcu ve Yükselen Balıklar

Venüs Terazi Burcunda seyrine devam ederken ortak gelirlerimizden yana şanslı bir dönem yaşayabiliriz. Finansal konularda rahatladığımızı bir dönemi yaşayabiliriz. Evlilik, iş ortalığımız ya da ikili ilişkilerimizde bazı farkındalıklar yaşayabilir, sorunlar var ise detaylı analiz edebilir bazı kararlar verebiliriz. Kredi başvurusu için değerlendirebileceğimiz ideal bir zaman olabilir.


Göklerin mesajı: Hayat ortaklarından yana şans sende.
Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page