top of page

Terazi Dolunayı...

Her ne yaşanıyorsa, mutluluğun içimizdeki çocukta, kendimizde saklı olduğunu bilmeyi ve bunu ortaya çıkarabilmeyi deneyimlemeliyiz.


Sevgili Arkadaşlarım,


28 Mart 2021 saat 21.48’de Terazi Burcu’nun 8 derecesinde bir Dolunay meydana geliyor. İkili ilişkiler ve sosyal çevre ile ilgili temalarda yeni bir sürecin başlaması ön plana çıkabilir. Belirsizlik olarak tanımladığımız konular, artık görünür hale gelebilir. Terazi Burcu’nun yükselen yöneticisi Mars’ın konumu ile eşin geliri, ortak gelir kaynakları, borçlar, krediler ile ilgili konular da gündemimizde olabilir. İkili ilişkiler de olduğu kadar, sosyal çevremiz, toplumsal rolümüzü de ilgilendiren konuları gündeme getirebilir. Dipteki korkularımız ve yaralarımız ile yüzleşebilmenin ve hayatın keyif aldığımız yönünü, bizi iyi hissettiren tarafını ele almanın önem taşıdığını bilmeliyiz. Geçmişe dönüp baktığımızda yara aldığımız konuların bizi aslında ne kadar besleyip olgunlaştırdığını fark edebiliriz.Olumlu:

 • Önemli başlangıçlar veya sonlanmalar yaşayabiliriz.

 • Kendimizi daha net ortaya koyabiliriz.

 • Yeni kararlar alabileceğimiz bir dönem olabilir.

 • Paylaşımlarımız, duygusal derinliklerimiz, sosyal çevremizin bize verdiği destekler gibi konuları ele alacağımız bir süreç geçirebiliriz.

 • Samimiyeti, sıcaklığı, tutkuyu, derinliği arayışımız artabilir.

 • Var olan sorunlarımız üzerine eğilip çözümlemeye çalışabiliriz.

 • Ani başlayan tutkulu, heyecanlı ilişkiler gündemimize gelebilir.

 • Tutkuyla, heyecanla başlayabileceğimiz yeni projelerimiz olabilir.

 • Kariyerimiz ile ilgili beklediğimiz önemli fırsatlar karşımıza çıkabilir. Bu konularda yakın çevremizden alacağımız önemli destekler söz konusu olabilir.

 • Uzun zamandır beklediklerimizin aksine bizi daha çok heyecanlandıran yeni hedefler, yeni ilişkiler, yeni kararlar içine girebiliriz ve bunlar kadersel temada olabilir.


Olumsuz:

 • Ben-sen dengesini kurmaya çalışırken biraz zorlanabiliriz.

 • Gerginlik ve tartışmalar yaşanabilir.

 • Bizi yoran, yaralayan, iyi gelmeyen ilişkileri sonlandırmak isteyebiliriz.

 • Hayatımıza girebilecek yenilikler karşısında bazı hayallerimizden vazgeçmemiz gerekebilir.

Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.Koç Burçları ve Yükselen Koçlar İkili ilişkiler, ortaklıklar, iş birlikleri ile ilgili önemli değerlendirmeler içinde olabileceğimiz bir süreç başlıyor. Var olan ilişkilerde gerginlikler söz konusu olabilir. Kendi isteklerimizi ön plana alarak bir yenilenmeler yaşayabiliriz. Hayatımızda biri yoksa yeni, derin bir ilişki içine girebiliriz.


Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar İş hayatı, gündelik rutinler veya sağlığımızla ilgili önemli gelişmeler yaşayabiliriz. İş ortamımızda beklediğimiz bir konunun artık sonuca bağlanması söz konusu olabilir. Kendimiz ile ilgili önemli farkındalıklar yaşayabiliriz ve ruhumuza iyi gelecek yeni kararlar alabiliriz.İkizler Burcu ve Yükselen İkizler Aşk hayatımız, keyif aldığımız alanlar, çocuklar ile ilgili gelişmeler yaşayabiliriz. Ruhumuza iyi gelecek yenileneceğimiz güzel gelişmeler yaşayabiliriz. Yalnız sosyal çevremizden birileri ile aramızda gerginlikler söz konusu olabilir. Uzlaşamadığımız bize iyi gelmeyen kişileri hayatımızdan çıkarma kararı alabiliriz.


Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler Ev, yuva, aile ile ilgili konularda gelişmeler yaşayabiliriz. Aile içinde yaşanabilecek anlaşmazlıklarımız olabilir. Ev ile ilgili taşınma, alım satım işlerinde tamamlanmalar gerçekleştirebiliriz. Kariyer hayatımızda bir süredir beklediğimiz konunun sonuca ermesi söz konusu olabilir.


Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar İletişim, eğitim, seyahat, anlaşma ve sözleşme alanlarında önemli gelişmeler yaşayabiliriz. Kardeşler veya yakın çevremiz ilgili tartışmalar gerginlikler yaşayabiliriz. Yasal konular, yurt dışı ile bağlantılı işlerimizle ilgili tamamlanmalar söz konusu olabilir. Motivasyonumuz yükselirken, kendimiz ve işimiz adına yeni kararlar alabiliriz.


Başak Burcu ve Yükselen Başaklar Maddi konularımız ile ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. Parasal konularda bir süredir yaşadığımız sıkıntıların olumlu yönde değişimine tanık olabiliriz. Kariyer alanımızda ve geleceğimiz ile ilgili yeni keyifli destekler alabiliriz ve kadersel başlangıçlar yapabiliriz.


Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler İlişkiler, ortaklıklar ile ilgili kadersel yeni bir döngü yaşayabiliriz. Sorunlu birlikteliklerimizi sonlandırmak isteyebiliriz. Denge kurabilmek için bir süredir alttan aldığımız konular için artık kendimizi ön plana alarak sınırlarımızı ortaya koyabiliriz. Hayatımızda kimse yoksa bize iyi gelecek güzel bir başlangıç yapabiliriz.


Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler Uzun zamandır beklediğimiz iş veya sağlık ile ilgili konular sonuçlanabilir. Yara aldığımız, bizi sıkıntıya sokan kişilerin gerçek yüzünü görebildiğimiz, farkındalıklar yaşayabileceğimiz bir süreç olabilir. Biraz kendimizle baş başa kalarak geleceğimizle ilgili yeni yönler çizebiliriz.


Yay Burcu ve Yükselen Yaylar Hayallerimiz, hedeflerimiz, toplumsal imajımız ile ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. Beklediğimiz önemli haberleri alabiliriz. Sosyal çevremiz ile anlaşmazlıklar yaşayabiliriz. Bizi iyi hissettirmeyen konuların çözüme kavuşabileceği gündemler olabilir. Aşk hayatımız ve sosyal çevremiz arasında denge kurmamız gerekebilir.


Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar Kariyerimiz, geleceğimiz ile ilgili önemli gelişmeler söz konusu olabilir. Bitiş ve yeni başlangıçlar yaşanabilir. Uzun zamandır düşündüğümüz iş ve yaşam alanımız ile ilgili bir konuda yeni bir adım yeni bir karar vermemiz söz konusu olabilir. Aile bireyleri ile aramızda gerginlikler söz konusu olabilir. Ev alım satım taşınmalar gündemimize gelebilir.


Kova Burcu ve Yükselen Kovalar Yaşam amacımız, hayatımıza bakış açımız ile ilgili farkındalıklar yaşayabiliriz. Eğitim, ticaret, ideallerimiz ile ilgili sonuçlandırmak istediğimiz konularda gelişmeler yaşayabiliriz. Yakın çevre veya kardeşlerimiz ile gerginlikler olabilir. Yeni kararlar, yeni anlaşmalar gündemimize gelebilir. Kendimizi fikirlerimizi daha net ortaya koyarak, duygularımızı daha net ifade edebiliriz.


Balık Burcu ve Yükselen Balıklar Maddi konular, gelir gider dengemiz ile ilgili kararlar alabiliriz. Parasal konularda beklediğimiz gelişmeler sonuçlanabilir. Kazançlarımızı arttırabileceğimiz fırsatlar karşımıza çıkabilir. Yeteneklerimizi ortaya koyarak yeni kazanç alanları belirleyebiliriz. Ruhsal olarak da kendimizi iyileştirecek bazı dönüşümler yaşayabiliriz. Bu süreçte gereksiz harcamalara dikkat etmemiz gerekebilir. Hepimize Şifa Olsun...


Sevgilerimle,


Kenan Yasin Bölükbaşı

Asa Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member

Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page