top of page

ÖNCÜ BURÇLARDAKİ GEZEGENLERE DİKKAT!

Sevgili Arkadaşlarım,


Doğum haritalarınızda 20-25 derecelerde öncü burçlarda herhangi bir gezegeniniz var mı?


Öncü Burçlar: “Koç”, “Terazi”, “Yengeç” ve “Oğlak”


Haritalarınızda bu burçlarda ve derece olarak 20-25 derece arası yerleşimde bir gezegeniniz varsa bu dönem sizi daha çok ilgilendiriyor demektir. Gökyüzünde retro Mars ve Satürn karesi dolaşıyor. Gökyüzündeki bu konstellasyon sizin haritanızı bu derecelerde tetikleyebilir. Ta ki 16 Ekim Terazi burcundaki Yeniay’a kadar tetiklenmeye oldukça açıksınız diyebilirim.


Harekete geçmek ve bir şeyler başlatmakla ilgili kısıtlılıklarla mücadele vermeniz gereken günler sizi bekliyor diyebilirim. Eylem öncesi planlar yapmak ve o planlarınıza sadık kalmak için çaba göstermek size zaman kaybı gibi geliyor olabilir. Yaşamınızın kontrolünü kaybettiğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Hayatlarınızı başkaları için yaşıyor gibi hissedebilirsiniz.


Bilmeniz gereken bu durumun geçici olduğu konusunda kendinizi telkin etmek olmalı. Bu sürecin geçmesi için de durup beklemeyeceğiz. İçsel bir farkındalık için uğraş vermemiz gerekir. İçe dönmeli, içi güzelleştirmeli, içteki dürtülerimizin ne olduğunu kontrol etmeliyiz.


Sizler için hazırladığım tüm yazılarıma

ulaşabilirsiniz.Sizler için hazırladığım tüm videolarıma

ulaşabilirsiniz.


· Doğum haritanızı bilmiyorsanız danışmanlık alabilir ya da ücretsiz astro.com’dan çıkarabilir derece ve burçlara yerleşen gezegenlerinizi bulabilirsiniz.

· Danışmanlıklarım ve diğer sorularınız ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilmek adına, asistanım Jönew Hanım’a Whatsapp’tan yazabilir, arayabilirsiniz. Whatsapp No: 0533 816 56 88   

· Danışmanlıklarımı detaylı incelemek için;  https://www.astrolojiyasam.com/danismanliklar  bölümünde bulabilirsiniz.


Eğer bu burçlarda ve bu derecelerdeki gezegeniniz:


Ay ise: Evinizle ilgili konularla ilgilenmelisiniz. Mahrem alanlarınıza yeni sınırlar çekmek için çaba göstermeli ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için onları bir düzene sokmayı denemelisiniz.


Güneş ise: Kariyeriniz ve hayatınızdaki otoriter kişilerle aranızdaki iletişime dikkat etmelisiniz. Kendi istek ve hedeflerinizi ortaya çıkarırken sabır göstermeli ve irade kullanmayı denemelisiniz.


Merkür ise: Fikir ve düşüncelerinizi eyleme geçirmek konusunda zorluklarla karşılaşmanız olası. Bu dönem becerilerinizi fark etmeli ve onları nasıl geliştirebileceğinizle ilgili hayatınızı

yapılandırmayı denemelisiniz.


Venüs ise: Haz ve ilgi duyduğunuz alanları ortaya çıkarmakta zorlanabilir, keyif aldığınız çoğu şeyin hayatınızdan uzaklaştığını gözlemleyebilirsiniz. Bugün elinizde olanları nasıl elde ettiğinizi düşünmeli ve kendinizi cesaretlendirmeyi deneyimlemelisiniz.


Mars ise: Hiddet, öfke ve stresle başa çıkmayı öğrenmelisiniz. İçinizdeki potansiyel enerjiyi ortaya çıkarmadan evvel stratejiler geliştirmek için B planları üretmeli ve diplomasi kurmak üzerine yoğunlaşmalısınız.


Jüpiter ise: Etik ve ahlaki yargılarınızı zorlayan ve kültürel değerlerinizi darmadağın eden olaylarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Eğer isteklerim için adım atarsam karşı tarafın yaşamına müdahale eder miyim? Gibi düşünceleriniz adım atmanıza engel olmamalı, kendi içinize dönmeli ve sezgilerinize güvenmeyi denemelisiniz.


Satürn ise: Devlet, kurum ve otorite figürleri ile ilgili zorluklarınız yaşamınızı zorlaştırıyor olabilir. Dikkatli davranmaya çalıştıkça sınırlarınızı ihlal eden olay ve kişilerle yüzleşiyor olabilirsiniz. Bu durumda korku ve kaygılar geliştirmek yerine sınırlarınızı yeniden yapılandırmak için içe dönmeyi duvarların iç yüzeyini güçlendirmeyi deneyimlemelisiniz.
Bütüne Şifa Olsun!KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

コメント


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page