top of page

NİSAN'22 AYLIK BURÇ YORUMLARI...

Sevgili Arkadaşlarım,


Nisan ayına, Koç yeni Ay’ının yenilenme enerjileriyle önemli ve hızlı etkileşimlerle giriş yapabiliriz.


1 Nisan’da 09.24’te Koç Burcu’nun 11 derecesinde gerçekleşecek olan Yeni Ay’ın vesilesi ile yaşamımıza gelebilecek yenilenme enerjilerini sevgiyle kabul edebilir ve yeni olabilecek farkındalıklarımızla sevdiklerimize yaşanmış tecrübelerimizden çıkardığımız derslerle şifa enerjilerimizi sunabiliriz.

 • Riskler, krizler, doğal afetler ve kazalara açık bir zamanı da deneyimlememize sebebiyet verebilir.

 • Dikkatli olmakta fayda olabilir. Yeni girişim ve fırsatları değerlendirmek için bu 14 günlük süreçte kimle konuşur, iletişime geçersek fayda sağlayabilir.

 • Yeni ay, yenilik demektir. Unutmayalım evren boşlukları sevmez ve biz hayatımızda yeniye yer açmak istiyorsak eski yaşanmışlıklarımızı, bize hizmet etmeyen her duygumuzu ve geçmişi geride bırakmayı denemeliyiz.

5 Nisan’da saat 18.16’da Venüs artık yücelimde olduğu Balık Burcu’ndaki seyrine geçiş yapacak. Karşımıza aldığımız kişilerin ihtiyaçlarına daha samimi bir duyarlılıkla yaklaşmak fayda sağlayabilir. Sosyal ilişkilerimizde de akışta kalarak ilerlememize vesile olabilir.

 • İkili ilişkilerimizde, fedakâr olurken aradığımız uyumu ve huzuru da yakalayabiliriz.

 • Aynı güne gök kubbede denk gelen iki kötücül olarak adlandırılan Mars ve Satürn etkileşimi de eklenince bu tarih yaşamlarımız için oldukça dikkat çekici olabilir.

 • Kendimizi kısıtlanmış, hedeflerimize doğru ilerlerken engellenmiş hissedebiliriz.

 • Dünya ve ülkemiz genelinde negatif ve korkunç beklenmeyen gündemlerin yaşanabileceğini anlatan, çokta hayra alamet değil dediğimiz günleri deneyimlememize vesile olacak bir enerji içinde olabiliriz.

 • Orta ve yüksek şiddetli depremler, zehirli esen rüzgarlar için oldukça riskli bir zaman olabilir.

 • Bu süreç içinde maddi ve manevi olan değerlerimizi korumak bizler için önemli olabilir.

 • Ekonomik olarak zorlanmalar ve pahalanan hayat şartlarının iyice odak noktamız haline geleceği, çatışmalı günlere adım atabiliriz.

11 Nisan’da, Merkür Boğa Burcu seyrine başlıyor olacak.

 • Bu süreçte sözlerimizi somut olarak karşılıkları ile almaya niyetleneceğiz.

 • Mail ve iletişim trafiğimiz durağanlaşabilir. Uzun vadeli ve yapıcı çözümler adına üstesinden gelebileceğimiz söz ve anlaşmalar içerisinde olmaya ve değişime direnç göstermemeye özen göstermeliyiz.

12 Nisan’da saat 16.21’de sanatsal kabiliyetlerimizin artabilir. Rüyalarımızın bize bir şeyler fısıldayacağı günler içinde olabiliriz. Bolluk gezegenimiz Jüpiter, hayallerin göstergesi Neptün ile birleşiyor. Finansal konularda krizlere, yanlış anlaşılmalara, iflaslara, banka blokelerine açık bir olabilir. Zorunlu olarak yaptığımız işlerimizde fazlası ile dikkatli olmamız gereken günlerde olabiliriz. Fakat eğitim, seyahat ve ruhu besleyen süreçlere kendimizi açabiliriz.

 • Bu süreç içinde sezgilerimiz artabilir. Su elementinin hâkim olduğu bu birleşimde suyun şifasından faydalanmayı ihmal etmemeliyiz.

 • Bu kavuşum enerjisiyle birlikte kandırılmalara karşı tedbirli davranmak faydalı olabilir.

15 Nisan’da göklerin savaşçısı malefik gezegeni, Mars Balık Burcu’na geçiş yapıyor olacak. Enerjisini biraz yavaşlatabilir ve ileriye yönelik planlarımızda yön kaybetmemize sebebiyet verebilir.

 • Mücadele ettiğimiz konularda ağırlaşma, yavaşlama gözlemleyebiliriz. Mağduriyet içerisinde olduğumuzu hissedebiliriz. Çözüm odaklı yaklaşımlar içerisine girebiliriz. Kendimize net bir hedef koymakta zorlanabiliriz.

16 Nisan’da, Terazi Burcu’nun 26 derecesinde Dolunay gerçekleşiyor olacak.

 • Eril ve dişil enerjinin zıtlığının vurgulandığı bir dolunay deneyimleyeceğiz. Kadın, erkek ilişkilerinde eşitlik, hak, statü ve adalet temaları vurgulanabilir. İlişkilerimizde hak ve adalet savaşları içerisine girebiliriz.

 • Önümüzdeki +14 günlük süreç içinde yaşamımızdaki kararsızlıklara karşı bir duruş sergilemeli ve hayır diyebilmeyi öncelik saymalıyız. İç dengemiz güçlü değilse bu durum dışta ilişkilerimize yansıyabilir. Dürtülerimize hükmetmeyi öğrenmemiz gereken bir zamanı deneyimleyebiliriz.

20 Nisan’da Güneş, astrolojide üst benlik olarak adlandırdığımız gezegen, Boğa Burcu’na geçiş yapacak. Odak konularımızın yön değiştirmesine vesile olabilir.

 • Güneş’in, Boğa Burcu seyrinde belirli konularda inatçı davranışlar besleyebiliriz, fakat güvenlik ihtiyaçlarımızı giderebilirsek kendimizi daha esnek tutabiliriz. Konsantrasyon gerektiren iş ve eylemler için güzel bir fırsat olabilir.

 • Reddedilme korkularımızı bir kenara bırakıp uzun vadeli yapıcı adımlar atmayı düşünebiliriz. Önümüzdeki bir aylık süreçte takdir edilmeyi ve somut başarılar görmeyi bekleyebiliriz.

27 Nisan’da saat 21.49’da Venüs ve Neptün etkileşim enerjisini hayatlarımızda deneyimleyeceğiz.

 • Gökyüzündeki bu etkileşim enerjisi eşliğinde adeta gönülden aradıklarımızı bulabiliriz. İkili ve sosyal ilişkilerimizde alma verme dengemizde hassas davranmamız gereken günlere de adım atabiliriz.

30 Nisan’da yılın ilk Güneş Tutulması Boğa Burcu’nda gerçekleşiyor olacak. Tutulmalar 6 aylık süreci kapsar. Toprak, gayrimenkul ve emlak satışları gündemde olabilir. Bu süreçlerle ilgileniyorsanız fırsatları değerlendirebilirsiniz. Toprakla ilgili riskler, deprem ve afet ihtimalleri de ön planda yer alabilir. O nedenle önümüzdeki altı aylık süreçte dikkatli ve tedbirli olmak faydalı olabilir.


Hayatımızda yeni yeni sayfalar açmaya niyetleneceğimiz, hızlı gelişmelere açık ay genelinde bereketli, huzurlu bir döngüyü deneyimleyebilmemiz dileğiyle...Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Yeni Ay'ın yenilenme enerjisiyle birlikte önümüzdeki +14 günlük süreç içinde hayatımızda yeni başlangıçlara yer açmak isteyebiliriz. Zihinsel ve ruhsal detoks yapmak içinde oldukça ideal bir zaman içinde olabiliriz. İkili ilişkilerimizde kendimizi daha net ifade edebilir ve geçmiş yaşanmışlıklarımızdaki kırgınlıklarımızı gidermek içinde şanslı fırsatlarla karşılaşabiliriz. Göksel şifa frekansının fazlası ile bizler için yüksek olabileceği bir zaman içinde olabiliriz. Ay ortasından itibaren finansal olarak güçlü ve önemli değişimlerle karşılaşırken yeni olabilecek iş fırsatları da kapımızı çalabilir. Marsın Balık Burcuna geçişi ile birlikte arkamızdan dönen gizli düşmanlıklar gün yüzüne çıkabilir. Fazlası ile esnek kalmaya özen göstermemiz gereken bu süreç içinde gece uykuya dalmakta sıkıntı yaşayabiliriz. Terazi dolunayının enerjileriyle sorunlu giden ilişkilerimizde bir tamamlanma yaşayabilir ve kendimizi radikal kararlarımızla ortaya koyarken hayatımızda yeni bir sayfa açmayı deneyebiliriz. Ay’ın son haftasında finansal birikimlerimizi bir gayrimenkul alımı ile değerlendirmek isteyebiliriz. Beklettiğimiz bir emlak alım satımı için ay sonunu rahatlıkla tercih edebiliriz. İhtiyacımız olduğunu düşünüyorsak ay genelinde bir uzmanda danışmanlık alarak içsel huzurumuza odaklanmak iyi bir fikir olabilir.Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Yeni Ay’ın yenilenme enerjileriyle birlikte önümüzdeki+14 günlük süreç içinde yeni aydınlanmalar yaşarken aynı zamanda bilinç altımızda sakladığımız korkularımızda gün yüzüne çıkabilir ve arkamızdan dönen gizli saklı kalmış olaylarla yüzleşebiliriz. Yaşamımızdaki otoriter figürlerle çatışmaya girmemiz gereken bir zamanı deneyimleyebiliriz. Yeni olabilecek bir iş anlaşması ya da sözleşmesi gündemimizde yer alabilir. Ayrıca var olan bir hastalığımızda şifalanma dönemine adımda atmış olabiliriz. Sosyal çevremizde ufak değişim içeren bir enerjiyi deneyimleyebiliriz. Ay ortasından itibaren yaşamımız ile ilgili daha net kararlar almak isteyebilir ve başkalarından daha çok kendimizin ne istediğinin farkına varabiliriz. İdeallerimizi ve hedeflerimizi yeniden gözden geçirmek esnek kalarak revize etmek iyi bir fikir olabilir. Terazi dolunayının enerjileriyle sağlığımıza ekstra olarak dikkat etmemiz gereken bir zamana adıma atabiliriz. Yeni ve sağlıklı olabilecek bir beslenme tarzına geçiş yapmak içinde ideal bir zaman olabilir. Önümüze çıkan şanslı fırsatları kendimize güvenerek değerlendirmeyi ihmal etmemeliyiz. Ay’ın son haftasında farkındalıklarımız güç kazanabilir ve yeni bir değişim sürecine adım atabiliriz. Ruhsal ve zihinsel frekansımızı dengede tutmanın önem kazanabileceği bir ayı kazanacağımız yeni aydınlanmalar eşliğinde deneyimleyebiliriz.İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Yeni Ay’ın yenilenme enerjileriyle birlikte önümüzdeki +14 günlük süreç içinde sosyal çevremiz vesilesi ile bizler için şanslı olabilecek fırsatlarla karşılaşabileceğimiz ve kendimize olan güvenimizin artabileceği bir zamanı deneyimleyebiliriz. Bekar olan İkizler Burcunun uzaklardan bir aşk kapısını çalabilir ve plansız oluşabilecek yeni seyahatlerimiz bizler için bu süreçte yaşamımızda yeni deneyimler yaşamamıza olanak sağlayabilir. Ticari faaliyetlerimizde ya da devam eden hukuksal bir davamızda bazı gecikmelerle karşılaşabiliriz. Ay ortasından itibaren kariyerimiz adına oldukça şanslı fırsatlarla karşılaşabilir ya da beklediğimiz bir terfi haberini alabiliriz. Fakat Mars’ın da Balık Burcu seyrine geçmesi ile birlikte kalıcı ve uzun vadeye yayılacak kararlarımızı tekrar gözden geçirmemiz bizler için daha faydalı olabilir. İleriye yönelik hedeflerimiz de net olamayabileceğimiz bu süreçte çalışma alanlarımızda kontrolümüz dışında gelişebilecek gündemlere fevri tepkiler göstermemeye özen göstermek bizler için daha iyi olabilir. Terazi dolunayının enerjileriyle kimin dostumuz kimin düşmanımız olduğunu fark edebiliriz. Zihinsel ve bedensel detoks yapmak içinde ideal bir zaman içinde olurken bağımlılıklarımızdan arınmaya niyet edebiliriz. Ay’ın son haftasında yaşadığımız farkındalıklarla sorunlarla devam eden ilişkilerimizde kontrolsüz tamamlanmaları deneyimleyebiliriz.
Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Yeni Ay’ın yenilenme enerjileriyle birlikte önümüzdeki+14 günlük süreç içinde geçmişte değerlendirmediğimiz için belki de üzüldüğümüz bir iş fırsatı tekrar karşımıza gelebilir ve hayatın sahnesinde değişen statümüz ile göz önünde yer alabiliriz. Fiziksel ve finansal anlamda iyileşme yaşayacağımız bu süreçte birikimlerimizi bir gayrimenkul alamı ile değerlendirmek isteyebiliriz. Egomuzun daha çok ön planda olabileceği Yeni Ay süresince yaşamda daha esnek kalmak ve iletişim dilimizde yıkıcı olmamak bizler için daha önemli olabilir. Kredi başvurusu yapmayı planlıyorsak bazı gecikmeler yaşayabiliriz. Ay ortasından itibaren yurt dışı bağlantılı işlerimizde ya da sosyal medya üzerinden yaptığımız reklam ve tanıtımlarımız adına şanslı ve bereketli olabilecek bir zamanı deneyimleyebiliriz. Ayrıca vize pasaport ya da bir eğitim başvurusu yapmayı planlıyorsak 12 Nisan’dan sonraki günleri tercih edebiliriz. Devam eden bir hukuki davamızda bizi sevindirebilecek yönde bir haberle karşılaşabiliriz. Terazi dolunayının enerjileriyle sosyal çevremizde tamamlanmalar yaşayabiliriz. Bir dernek ya da kulüp üyeliğimizi ani bir farkındalıkla bitirmek isteyebiliriz.Ay’ın son haftasında ailevi gündemlerimizle meşgul olmak durumunda kalabiliriz ve ayrıca küçük ev kazalarına da açık bir enerji içinde olabileceğimiz bir zamanı deneyimleyebiliriz.
Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Yeni Ay’ın yenilenme enerjileriyle birlikte önümüzdeki +14 günlük süreç içinde yeni bir iş ortaklığı teklifi şanslı bir şekilde hayatımıza kolay akışta gelebilir. İkili ilişkilerimizde var olan sorunlarımızı kalıcı bir şekilde çözüme kavuşturabilir ve kendimizi net bir şekilde ifade edebiliriz. Yaşamımızda daha net kararlar vermemiz ve eskimiş bağımlılıklarımızdan arınmamız gereken bir döngüde olduğumuzun farkında olmak değişimimize kolaylık sağlayabilir. Ay’ın ortasından itibaren kariyer alanlarımızda bir değişim yaşanabilir. Seyahatlerimizin bolca arttığı bir dönemi yaşayabiliriz. Yurt dışı bağlantılı işlerimiz hız kazanırken uzaklardan gelebilecek yeni bir aşk bekar Aslan Burçlarının kapısını çalabilir. Banka kredi başvurusu yapmayı düşünüyorsak 12 Nisan’dan sonraki tarihleri tercih edebiliriz. Terazi dolunayının enerjileriyle yakın çevremizi ilgilendiren gündemler içinde yer alabilir ve onlarla ilgili tamamlanmalar yaşayabiliriz. Ay’ın son haftasında kariyer alanlarımızla ilgili önemli gelişmeler gündemimizde yerini alabilir ve kişisel gelişimimize katkı sağlayabilecek bir online eğitim programına başlamak içinde ideal bir zaman içinde olabiliriz.
başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Yeni Ay’ın yenilenme enerjileriyle birlikte önümüzdeki +14 günlük süreç içinde ortak finansal gelirlerimize odaklanırken aynı zamanda iş hayatımız ile ilgili yeni kararlar almak isteyebilir ve kalıcı olabilecek bir enerji içinde kendi işimizi kurmaya niyetlenebiliriz. Hayatımızda daha çok olgun kişilerden destek almak isteyebileceğimiz bu döngümüzde finansal konularda olumlu değişimlerde yaşayabiliriz. Beklediğimiz bir miras, nafaka kredi gibi ödemelerimizde sürpriz ve olumlu gelişmelere açık bir zamanı deneyimleyebiliriz. Ay’ın ortasından sonraki günlerde bekar olan Başak Burçları devam eden bir ilişkilerini evliliğe taşıma kararı alabilirler. Açıktan olabilecek düşmanlığa ve hayatımıza ortak ettiğimiz kişilerle rekabete fazlası ile açık olabileceğimiz bir enerji üzerimizde hâkim olabilir. Kontrolsüz borçlanmalara karşı temkinli ve tedbirli olmamız gerekende bir süreç içinde olabiliriz. Terazi dolunayının enerjileriyle değerlerimizin doğruluğuna inanabilir ve yaşam felsefemizde değişime adım atabiliriz. Eğitim, yurtdışı bağlatılan işlerimiz ve hukuksal davalarımızda bir tamamlanma süreci yaşayabiliriz. Ayrıca astroloji eğitimi almayı düşünüyorsak hayatımızda yeni bir başlangıca karar vermek içinde ideal bir zaman içinde olabiliriz.Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Yeni Ay’ın yenilenme enerjileriyle birlikte önümüzdeki +14 günlük süreç içinde zihinsel ve ruhsal olarak hızlanan enerjimiz eşliğinde hayatımızda radikal ve net olabilecek kararlar vermek isteyebiliriz. Hayatımızdaki kadersel olan yol ortaklarımızla ani bir şekilde hukuki bir sürece gidebilecek gündemler içinde olabilir ya da geçmişten kalma bize hizmet etmeyen konularımızı, kırgınlıklarımızı kapatarak şifanlama dönemini de huzurla deneyimleyebiliriz. Bize hizmet etmeyen çürümüş konuların temizlenme ve değişim dönemini deneyimleyebiliriz. Alabileceğimiz yeni ve ciddi bir karar toplum önü duruşumuzda net bir şekilde değişimi beraberinde getirebilir.Hayatımız adına kalıcı başlangıçlara adım atmak isteyebileceğimiz Yeni Ay döngüsünde hızlı, fevri kararlarımızı önce tecrübesine güvendiğimiz kişilerle istişare ederek, yeni kararlarımız için 5 Nisan ve sonrasındaki günleri tercih edebiliriz. Ay’ın ortasındaki günlerde sağlığımıza ekstra olarak özen göstermeli ve ihtiyacımız olduğunu düşünüyorsak sağlıklı ve yeni bir beslenme programına geçiş yapmayı tercih edebiliriz. Çocuk sahibi olmak isteyen Terazi burçlarını gökyüzü enerjileri bu süreç içinde olumlu yönde destekleyebilir ve yaşamımıza büyüme getirebilecek bir enerjiye huzurla adım atabiliriz. Sokakta yaşan sahipsiz bir kediye evimizde yer vermek enerjimizi dengelemek adına iyi bir fikir olabilir. Terazi dolunayının enerjileriyle kontrolsüz olabilecek ödemeler ve harcamalar gündemimizde yerini alabilir. Gereksiz olan borçlanmalara karşı tedbirli davranmamız gereken bir zamanın içinde olabiliriz. Ay’ın son günlerinde çalışma alanlarımızdaki arkadaşlarımızla aramızda gergin bir enerji içinde olabilir ve yaşamımızda kalıcı olabilecek çözümlere ulaşmak için şanslı fırsatlarla karşılaşabiliriz.
Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Yeni Ay’ın yenilenme enerjileriyle birlikte önümüzdeki +14 günlük süreç içinde beklettiğimiz bir ev içi tadilatını, dekorasyonu başlatmaya karar verebilir ve kişisel gelişimimiz adına güzel fırsatlarla karşılaşabiliriz. İrademizi doğru kullandığımız taktirde hayatımızda şanslı yeni başlangıçlarla karşılaşabiliriz. 5 Nisan’dan sonraki günlerde özel ilişkilerimizde yeniliklere açık huzurlu bir enerji içinde olabiliriz. Yeni bir iş başvurusu yapmayı planlıyorsak yeni ay döngüsünü rahatlıkla tercih edebiliriz. Ruhsal ve zihinsel şifalanma adına oldukça şanslı bir zaman içinde olabiliriz. Ay’ın ortasındaki günlerde bekar olan bazı Akrep burçları daha özgür bir yaşam tarzına geçmek isterken hayır demekte zorlanabileceği yeni bir ilişkiye de yaşamında yer vermek isteyebilir. Terazi dolunayının enerjileriyle hayatımızda devam eden özel ilişkilerimizde bir tamamlanma içinde olabilir ve devam eden bir ilişkimizi evlilikle taçlandırmak isteyebiliriz. Ay’ın son günlerinde ani kararlar almamaya ve ay boyunca ruhsal ve zihinsel enerjimizi dengede tutmaya özen göstermek bizler için daha faydalı olabilir.Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Yeni Ay’ın yenilenme enerjileriyle birlikte önümüzdeki +14 günlük süreç içinde bolca plansız olabilecek kısa seyahatlerimizde artış yaşayabiliriz. Fikirlerimizi rahatlıkla finansal gelirlere çevirebileceğimiz şanslı bir zaman içinde olabiliriz. Ay’ın ilk günlerinde var olan bir seyahatimizde bazı engelli durumlarla karşılaşabiliriz. Yolculuğa çıkmadan önce son bir kez daha eşyalarımızı kontrol etmek iyi bir fikir olabilir. Partnerimizle ve çocuklarımızla aramızda var olan sorunlarımızı çözüme kavuşturabileceğimiz ayrıca ruhsal ve zihinsel olarak pozitif yönde şifaya kolaylıkla ulaşabileceğimiz bir döngüde ebeveyn olmayı planlayan sevgili Yay Burçlarını gökyüzü sizi olumlu yönde destekleyebilir ve bekledikleri müjdeli haberi alabilirler. Ay ortasındaki günlerde yeni gayrimenkul fırsatları ile karşılaşabilir ya da bir karar ile taşınmaya niyetlenebiliriz. Ailevi konularımız bu süreç içinde odak noktamız haline gelebilir. Ailevi ilişkilerimizi oldukça dengeli yürütmeli ve fevri olabilecek davranışlara karşı temkinli davranmalıyız. Terazi dolunayının enerjileriyle çocuklarımızın hayatında şanslı olabilecek bir zamanı deneyimleyebilir ve içimizdeki yaratıcı gücü fark edebiliriz. Hobilerimizden finansal gelir elde edebileceğimizde ideal bir zaman içinde olabilir ve yakın çevre ilişkilerimizde bazı krizli durumlara açık olabiliriz.Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Yeni Ay’ın yenilenme enerjileriyle birlikte önümüzdeki +14 günlük süreç içinde hayatımızda kalıcı ve net kararlar almak isteyebiliriz. Ev aile ve yuva konularımızda geçmiş kırgınlıklarımızı giderebileceğimiz ve aynı zamanda aile içinde olan sevdiklerimizle birlikte yaralarımızı sarabileceğimiz huzurlu bir enerji içinde olabiliriz. Hayatımızda yeni bir deneyim alanına vesile olabilecek seyahatler içinde yer alabiliriz. Yakın çevremizden beklediğimiz desteği bulabileceğimiz önemli bir süreç içinde olabiliriz. Ay ortasındaki günlerde iletişim trafiğimiz hız kazanabilir ve yeni olabilecek bir sözleşme ile karşılaşabiliriz. Araç değiştirmeyi ya da yeni bir araç almayı planlıyorsak 15 Nisan’dan sonraki günleri rahatlıkla tercih edebiliriz. Yaşamımızda değişim ve dönüşüm yaratabilecek yeni bir eğitime başlangıç yapmak içinde ideal bir zaman olabilir. Terazi dolunayının enerjileriyle ikili ilişkilerimiz daha çok gündemimizde yerini alabilir ve kariyerimizde yeni gelişmeleri deneyimlerken üstlerimizle olan ilişkimizi oldukça dengeli yürütmememiz gerekende bir zamanı deneyimleyebiliriz.Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Yeni Ay’ın yenilenme enerjileriyle birlikte önümüzdeki +14 günlük süreç içinde ikili ilişkilerimizde kendimizi rahat akışta zorlanmadan ortaya koyabileceğimiz bir zamanı deneyimleyebiliriz. Yakın çevre ilişkilerimizde ani gelişebilecek gündemlerle birlikte hızlı kararlar vermek isteyebiliriz.Kardeş ya da kuzenlerimizle olan ilişkimizde geçmişten kalma üstü kapanmış gündemlerimiz tekrar gün yüzüne çıkabilir ve kalıcı olarak çözüme kavuşturabileceğimiz bir şifa enerjisiyle birlikte zihinsel olarak ortak noktada sevdiklerimiz ile buluşabiliriz. Yaşamımızda kişisel gelişimimize daha çok önem verebilir, seyahatler ve kalabalıklar içinde bolca vakit geçirerek hayatımızda yeni deneyim alanlarına adım atabiliriz. Ay ortasındaki günlerde finansal olarak şanslı ve bereketli fırsatlarla karşılaşabiliriz. Terazi dolunayının enerjileriyle ticari faaliyetlerimizde ve yurt dışı bağlantılı işlerimiz ve işlemlerimizde bazı tamamlanmalar yaşayabiliriz. İş ve kariyer alanlarımızda değişime açık olabileceğimiz bu süreç içinde ileriye dönük planlarımızda radikal bir karar ile şehir değişikliği gündemimizde yer alabilir.Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Yeni Ay’ın yenilenme enerjileriyle birlikte önümüzdeki +14 günlük süreç içinde hayatımızda sahip olduğumuz varlıklarımıza, kazançlarımıza, değerlerimize karşı bakış açımız da değişim yaşayabiliriz. Yeni olabilecek başlangıçlarımız ve farkındalıklarımızla birlikte finansal olarak kendimizi rahat hissedebileceğimiz bir döngüye geçiş yapabiliriz. Finansal olarak yeni başlangıçlarımız ve yatırımlarımız için 5 Nisan ve sonrasındaki günleri tercih etmek bizler için daha uygun olabilir. Ay ortasındaki günlerde kendimizi daha cesur, aktif bir enerji içinde hissedebilir ve yeni projelerimize hızlı bir geçiş yapmak isteyebiliriz. Kendimize net hedefler koymakta zorlanabileceğimiz bu süreç içinde ani ve riskli kararlarımızı son bir kez daha gözden geçirmek iyi bir fikir olabilir. Terazi dolunayının enerjileriyle ortak gelirlerimize odaklanabilir ve miras, nafaka gibi konularımızda beklediğimiz yönde bir tamamlanma yaşayabiliriz. Kredi başvurusu yapmayı düşünüyorsak 20 Nisan’dan sonraki günleri tercih edebiliriz. Şanslı ve bereketli bir süreç içinde olabileceğimiz ay genelinde hayatımızda değişim ve beraberinde güçlü dönüşüm getirebilecek fırsatlar karşımıza bolca çıkabilir. Fırsatları huzurla değerlendirebileceğimiz bir zamanı deneyimleyebiliriz.
Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88


コメント


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page