top of page

Merkür Terazi Burcu'nda...

Gökyüzü İkili İlişkilerimize Nezaket ve Dilimize Naiflik Yüklemeye Niyetleniyor...
Sevgili Arkadaşlarım,


İletişimin gezegeni Merkür Terazi Burcu'na 30 Ağustos sabah saat 08.09‘da geçiş yaparak, yılın son Merkür Retro'suna doğru ilerliyor.


Terazi Burcu'na geçişiyle birlikte, iletişim dilimize naiflik katabilir ve ilişkilerimize uzlaşma getirebilir.


Özellikle 1 Eylül'den itibaren Merkür‘ün uyumlu enerjilerinin olacağı günler ikili ilişkilerimizde yapacağımız konuşmalarda ve ortak fikirlerle yol almak istediğimiz planlarımızda istediğimiz yönde olumlu sonuçları yaşayabiliriz. (+/-) 5 gün daha bu enerjiyi değerlendirebiliriz.


Ortak yaşam alanlarımızda uzlaşmakta zorlandığımız, çözüme ulaşamadığımızı düşündüğümüz ve hayata aynı pencereden baktığımıza inanmadığımız sevdiklerimizle olan iletişimimize, bu süreç içinde Merkür Terazi seyrini de vesile kılarak daha çözüm odaklı yaklaşabilir ve istediğimiz dengeyi yakalayabiliriz.


Yaratıcılık gerektiren işler ve eğitimler içinde olmak isteyebiliriz.


Alacak olduğumuz karalarda daha detaylı düşünmeye özen göstermeli ve kararsız kalmaktan uzak durmayı ihmal etmemeliyiz.


Sevdiklerimizle keyifli ve huzurlu bir iletişim içinde olacağımız mutlu bir Merkür Terazi seyrini deneyimlememiz dileğimle...Şifa Olsun...


  • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

  • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Merkür Terazi Burcu seyrinde ikili ilişkilerimiz ve iş ortaklıklarımız daha çok gündemimizde olabilir. Karşılıklı olarak uzlaşmacı olabileceğimiz bu dönem içinde başarı elde edebiliriz. Arabulucu görevi üstlenebilir ve yakın çevremize huzurla fikirlerimizi iletebiliriz.


Göklerin mesajı: Başkaları hakkında konuşurken dikkatli ol.


Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Merkür Terazi Burcu seyrinde günlük rutin programlarımızda daha düzenli ve çalışkan bir ruh hali içinde olabiliriz. İş alanlarımızda ya da yanımızda çalışan kişilerle daha güçlü bir iletişim içinde olabiliriz. Böbrek sağlığımıza, solum yollarımıza ekstra dikkat edelim ve bol sıvı almaya özen gösterelim.


Göklerin mesajı: Başkalarına faydalı olma zamanı


İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Merkür Terazi Burcu seyrinde bekar olanlar hayalinde aşka kavuşabilir. İçimizdeki yaratıcı gücü rahatlıkla ortaya çıkarabilir, önümüzde finansal anlamda yeni kazanç kapıları açabiliriz. Fikirlerimiz ve naif dilimiz ile bu süreç içinde sosyal çevremizde aranılan isimlerden olabiliriz. Küçük ev kazalarına karşı dikkatli olalım, sakar bir enerji hakim olabilir.


Göklerin mesajı: Fikirlerinle hayatın sahnesinde olmayı deneyimleme zamanı.


Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Merkür Terazi Burcu seyrinde ailemiz ve ebeveynlerimizle ilgi daha çok iletişim gerektiren konular içinde olabiliriz. Geçmişten çözüme kavuşmamış üstü örtülmüş bir kırgınlığımız var ise bu dönemin enerjileri ile diplomatik dil kullanarak dengeyi, huzuru yakalayabiliriz. Ev değişikliği gündemimizde olabilir.


Göklerin mesajı: Geçmişle ilgili olaylara takılı kalma


Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Merkür Terazi Burcu seyrinde kendimizi zihinsel olarak huzurlu ve sezgisel olarak güçlü hissedebiliriz. Merakımızdan bile kişisel gelişimize yeni eğitimler katmak isteyeceğimiz bir süreci yaşayabiliriz. Uzaklardan beklediğimiz haberleri alabilir, yurt dışında okumaya karar verebilir ya da yabancı bir dil öğrenmek için araştırmalara başlayabiliriz. Kısa seyahatlere çıkmak zihinsel olarak dinlenmek içinde ideal bir dönem olabilir.


Göklerin mesajı: Çıkacağın seyahatlerde şansını iyi değerlendir


başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Merkür Başak Burcu seyrine devam ederken finansal anlamda rahat edebileceğimiz bir dönemi yaşayabiliriz. Önümüze yeni yatırım fırsatları çıkabilir. Ortaklık teklifi alabiliriz. Parasal konularda aldanmalar açık bir dönemi yaşayabileceğimizi unutmamalı ve atacağımız imzalara dikkat etmeliyiz.Göklerin mesajı: Parasal konularda kurnazlıklara kaçma.


Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Merkür Terazi Burcu seyrinde etrafımızda olan kişilerle iletişimimiz daha çok artabilir. Bu dönemde yazmayı deneyimleyebilir, içimizden geçirdiğimiz duygularımızı rahatlıkla kağıda aktarabiliriz. Kendimizi daha hızlı hissedebilir ve adeta yerimizde durmak istemeyebiliriz. Gündelik hayatımızda coşku dolu bir dönemi yaşayabiliriz.


Göklerin mesajı: İçindeki enerjiyi huzurla sevdiklerine aktar

Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Merkür Terazi Burcu seyrinde inzivaya çekilmek isteyebilir ve iç sesimize yönelebiliriz. Bu dönem sosyal çevremiz ve yakınlarımızla her düşünce ve planlarımızı paylaşmamaya özen gösterelim. Güçlü olan yaratıcı yönümüzü keşfedebiliriz. Bu transit sırasında hemen herkes ile iletişime geçmek istemeyebiliriz.


Göklerin mesajı: Senden saklananlar mutlaka önüne gelecektir.


Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Merkür Terazi Burcu seyrinde yeni fikirlere karşı açık olabilir ve biraz zihnen özgür olmak isteyebiliriz. Bu dönemde arkadaş çevremizde aranılan isimlerden biri olabiliriz. Sosyal iletişimi sağlamada kendimizi daha başarılı hissedebiliriz. Araç değiştirmek isteyebilir yada birikimlerimizi yeni yatırımlarda değerlendirebiliriz.Göklerin mesajı: Arkadaşlarının arasında arabuluculuk yapmak zorunda kalabilirsin.Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Merkür Terazi Burcunda seyrine devam ederken, ticari alanlarda istediğimiz fırsatları yakalayabilir ve yeni iş teklifleri alabiliriz. Acele karar vermememiz gereken bir dönem olabilir. Ailemiz ve sevdiklerimizle birbirimizi yanlış anlayabileceğimiz bir süreç yaşayabiliriz. Bu enerjinin farkında olarak sakin kalmaya niyetlenebiliriz.


Göklerin mesajı: Kariyerinde yeni teknikler öğrenme zamanı.


Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Merkür Terazi Burcu seyrine devam ederken uluslararası işlerimiz aktifleşebilir ve olumlu yönde fırsatlar yakalayabiliriz. Yeni bir yabancı dil öğrenmek için ideal bir dönem olabilir. Uzaklarda yaşayan sevdiklerimizde beklemediğimiz haberler alabiliriz. Sık sık seyahat programlarına dahil olabiliriz.


Göklerin mesajı: Fazla dogmatik ve ideolojik düşünme.


Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Merkür Terazi Burcu seyrine devam ederken gökyüzü kişisel gelişimimiz için önümüze daha fazla fırsatlar sunabilir. Paylaşılan kaynaklarımızı zekice değerlendirmek isteyeceğimiz bir dönemi yaşayabiliriz. Bu süreçte zihnimizi fazla kurnazca kullanmaktan uzak durmalıyız.


Göklerin mesajı: Sezgilerine güven.Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page