top of page

Merkür Oğlak Burcunda

Sevgili Arkadaşlar,Sözcükler insan yaşamını inşa ederler. Fikirlerimiz, düşüncelerimiz ve bunu karşı tarafa aktarım biçimimiz aynı bir bina inşa etmek gibi titizlenmemiz gereken süreçlerdir. O binadaki evler, birçok ailenin hayat odaları olacaklar. O nedenle Merkür; bir mimar gibi çalışacağı Oğlak burcunu sever.


21 Aralık itibariyle ateş (Yay Burcu) elementinden toprak (Oğlak Burcu) elementine geçiş yapıyor. 8 Ocak 2021 tarihine kadar da Oğlak Burcunda seyrine devam edecek.


Yay Burcunda zararda çalışan Merkür, toprak elementi grubunun sonuncusu olan Oğlak Burcunda çok daha yaratıcı çalışıyor olacak. Daha gerçekçi düşünmenize ve çok fazla hayale kapılmadan hareket etmenize olanak tanıyacak. Toprak elementinin de bize yansıttığı gibi daha verimli, üretken ve sağlamlık arayacağız.


Fikirlerimiz artık toparlanacak. Yarıda bıraktıklarımızla ilgili bu süreci toparlanmak konusunda değerlendirebiliriz.


“Söz senettir” diyeceğiz… “Sözümüzü eri” olacağız…


Kişisel haritalarınızda Merkür hangi burçta ise kabiliyetleriniz, yalan söyleme şekliniz ve raporlamayı ne şekilde sunduğunuzla ilgili tüyolar verir. Tabi bu kadarla da sınırlı değil… Merkür, aynı zamanda “ticaret”, “ithalat-ihracat” ve “alışveriş” konularında da bilgilendirir.


Doğum haritanızdaki “algı”, “konuşma”, “düşünme” ve “yazma” becerilerimizi temsil eden Merkür gezegeninizin hangi eve geçtiğini yükselen burcunuza göre takip edebilirsiniz.Yukarıdaki tablodan yükselen burcunuzu bulun ve Oğlak Burcunun hangi evinize denk geldiğini işaretleyin. Ev konularını ve tablo açıklamasını edinmek için tıklayabilirsiniz…


İşaretlediğiniz evin ise hangi hayat konularınıza karşılık geldiğini yine tablonun açıklama bölümünden okuyabilirsiniz.Örnek:


Yükselen Yengeç burcu ise,

Oğlak Burcu 7.eve denk gelecektir. Yani Yengeç Burcu yükselenine sahip kişi, Merkür transitini 7. evinden deneyimleyecektir. 7.ev konularında akıl, fikir yürütme, iletişim ve ticaret konuları ön plana taşınacaktır.

"Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı+90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."Hepinize Şifa Olsun...


Sevgiyle…


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. MAPAI, OPA Membe
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page