top of page

Merkür İkizler Burcunda...
Sevgili Arkadaşlarım,


Merkür bu gece saat 05:49 itibari ile ay sonunda bir süre gireceği Retro hareketi ile birlikte 11 Temmuz’a kadar İkizler Burcu’nda ilerliyor olacak.


Merkür, İkizler Burcu'nun yönetici gezegenidir, sevdiği ve güçlü bir yerleşimdedir. Her türlü yazılı, sözlü, iletişim gerektiren konularımızda hızlı ilerleyebilmeyi, kolay iletişim kurabilmeyi ifade eder. Zihnimizin son derece aktif, meraklı, enerjik olacağı bir döneme giriyoruz.


Bu süreçte;


 • Birden çok konuya karşı ilgimiz artabilir.

 • Daha fazla bilgiye, araştırmaya, öğrenmeye, öğretmeye, anlatmaya ihtiyaç duyabiliriz.

 • Konuşmaktan, sohbet etmekten, dedikodu yapmaktan her zamankinden çok keyif alabiliriz.

 • Bulmaca çözmek, zeka oyunlarıyla ilgilenmek zihnin bu seri çalışan halinde oldukça keyifli hissettirebilir.

 • El becerilerimizi kullanarak yaratabileceğimiz temalar olabilir ve bu konuda başarılı olabiliriz.

 • Hızlı düşünmek, pratik çözümler üretebilmek hayatımızı kolaylaştırabilir.

 • İfade etmek istediğimiz konuları son derece akıcı bir dilde, kelimeleri tam da olması gerektiği gibi kullanarak aktarabiliriz.

 • Toplantılar, seminerler, eğitimler içinde kendimizi her zamankinden rahat ifade edebilme şeklimiz yanında başarı da getirebilir.

 • Sosyal medya, iletişim araçları ile daha fazla haşır neşir olacağımız bir süreç geçirebiliriz.

 • Esprili yaklaşımlar ve keyifli dialoglar artabilir.

 • Zihnimizin aktifliği iletişimimizde fayda sağlarken, konsantrasyon kurmakta bizi zorlayabilir.

 • Merakımızın arttığı bu dönemde gizliliklerden pek hoşlanmayabiliriz.

 • Bizden gizlendiğini düşündüğümüz bir konu var ise bir şekilde ortaya çıkarabilmek için tüm çabayı sarf edebiliriz.

 • Seyahatlere çıkmak, eğitimlerle ilgilenmek, sosyalleşmek, sohbetlerin dibine vurmak için en keyifli zamanlarıdır.

 • Ticari anlamda bizi destekleyen bir süreç geçirebiliriz.

 • Satış, pazarlama, eğitim, danışmanlık, yazarlık gibi meslekler bu süreçten olumlu faydalanabilir...


 • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

 • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.


Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

İletişim trafiğimiz hız kazanıyor. Yaşamımızla ilgili yeni bakış açıları geliştirebilir, düşüncelerimizi daha rahat, rasyonal bir biçimde ortaya koyabiliriz. Yakın çevremiz ile kurduğumuz iletişimimiz artabilir, yakınlarımızdan yeni projelerimiz, gerçekleştirmek istediklerimiz ile ilgili destekler alabiliriz. Yeni bir eğitim, kısa yolculuklar, ticari anlaşmalar gündemimizde olabilir.


Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Finansal koşullarımızı ilgilendiren yeni alternatif yollar belirleyebilir, gelir gider dengemizi kurmak üzerine daha çok fikir üretebileceğimiz bir süreç geçirebiliriz. İletişimimizin kuvvetli olduğu bu dönemi değerlendirerek, ticari koşullarda yeni kazançlar elde edebiliriz.


İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Hayatımızla ilgili önemli kararlar alabileceğimiz bir süreç içine girebiliriz. Bir konuya sabit kalmadan karşımıza çıkan alternatiflere de yaşamımız içinde yön vermeyi tercih edebiliriz. Kendimizi ortaya koymak, anlaşmak, anlatmak bizler için daha önemli hale gelebilir. Bir süredir üzerinde düşündüğümüz konular adına atacağımız adımlar, önümüzdeki zamanlar için önem taşıyabilir.


Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Yaşamımızı ilgilendiren konularda, iç dünyamıza biraz dönüp geçmişimiz ve geleceğimizi sorgulayacağımız ve önemli değerlendirmeler yapacağımız bir süreç geçirebiliriz. Arkamızdan çevrilen bazı durumlarla ilgili farkındalıklar yaşayabilir, bunlarla ilgili haberler alabiliriz. Fazla düşünür halimiz zihnimizi yorabilir, psikolojik olarak bizi etkileyebilir.


Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Sosyal çevremizde iletişimimizin, hareketliliğimizin artacağı, yeni çevrelerin içine gireceğimiz bir dönem geçirebiliriz. Hedeflerimiz ve amaçlarımız doğrultusunda yeni planlamalar yapabilir, sosyal çevremizden bu konularda destekler alabiliriz.Zihnimizin oldukça aktif olacağı bu süreçte fikirlerimizle fark yaratabiliriz.


başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

İş-kariyer hayatımızı ilgilendiren önemli kararlar, anlaşmalar, görüşmeler ön plana çıkabilir. Kendimizi bu alanda daha rahat ortaya koyabilirken, alternatif iş imkanlarını değerlendirebilir, işimizle ilgili yolumuza farklı bir ışık tutabiliriz. Kadersel yolumuzda yeni bir düzen oluşturacağımız önemli kararlarımız olabilir.Toplumsal statümüzü ilgilendiren değişimler, evlilik konuları gündemimizde olabilir.


Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

İdeallerimiz, amaçlarımız, girişimlerimiz ön plana çıkarken, hukuk, eğitim, seyahat, ticari anlaşmalar alanlarını ilgilendiren yeni gelişmeler gündemimize gelebilir. Kendimizi daha rahat ifade edebileceğimiz, zekamızı kullanarak başarılı sonuçlar elde edebileceğimiz bir süreç geçirebiliriz. Yeni girişimlerimiz, yeni planlarımız, değerlendireceğimiz alternatif durumlar söz konusu olabilir.

Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Ortak finansal kaynaklarımız, borçlar, ödemeler gibi maddi konuların zihnimizi meşgul edeceği bir dönem geçirebiliriz. Kaynaklarımızı nasıl değerlendireceğimiz, alternatif hangi yöntemleri belirleyebileceğimiz üzerine düşünebiliriz. Duygusal derinlik içine girebilir, fikirlerimiz, düşüncelerimizde dönüşümler yaşayabiliriz. Ameliyat, operasyon gibi bir konumuz var ise bu konuyla alakalı daha fazla konuşma, görüşme içinde olabiliriz.


Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

İkili ilişkilerimizin, ortaklıklarımızın ön plana çıkacağı bir dönem geçirebiliriz. Bu alanda bazı kararsızlıklarımız söz konusu olurken, kendimizi daha açık ve rahat ifade edebileceğimiz, varsa problemlerimizi değerlendireceğimiz bir süreç geçirebiliriz. Konulara daha mantıklı ve rasyonel yaklaşacağımız bir zaman dilimi olabilir. Yeni bir ortaklık, yeni iş bağlantıları gündemimize gelebilir, karşımıza çıkan alternatifleri değerlendirebiliriz.Bu dönemde atacağımız adımlar kadersel bir etki taşıyabilir.Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

İş hayatımız, projelerimiz, günlük rutinlerimiz ile ilgili hareketliliğimizin artacağı bir süreç geçirebiliriz. Koşuşturmamız yoğunlaşabilir. Yeni iş bağlantıları kurabilir, yeni projeler üzerinde çalışmalar yapabilir, sağlığımızla ilgili konularla daha fazla ilgilenebiliriz. Birlikte çalıştığımız kişilerle aramızdaki iletişim kuvvetlenirken, kendimizi daha rahat ve net aktarabileceğimiz, fikirlerimizi düşüncelerimizi ortaya koymakta zorlanmayacağımız bir süreç geçirebiliriz.İş hayatımızla ilgili yeni kadersel kararlar alabiliriz.


Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Aşk hayatımız, ilişkilerimiz, yeteneklerimiz, hayattan keyif aldığımız alanlarımızı ilgilendiren konularda hareketliliğimiz artabilir. Bu alanlarda çeşitli alternatifleri değerlendirmek, yeni kararlar almak, kendimizi yeteneklerimizle, fikirlerimizle daha rahat ve kolay ortaya koymak gibi durumlar gündemimizde olabilir. Partnerimizle aramızdaki iletişimimiz daha keyifli hale gelebilir. Çocukları ilgilendiren temalarda gelişen yeni düşüncelerimiz olabilir. Bu zamanda alacağımız kararlar, hayatımıza giren yenilikler kadersel bir etki taşıyabilir.


Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Ev, aile, yuva temalarının ön planda olabileceği bir süreç geçirebiliriz. Aile içi iletişimimizde kendimizi daha rahat ve net ifade edebiliriz. Yer değişimi, ev alım satımı, arsa, gayrimenkul gibi konularda iletişim trafiğimiz yoğunlaşabilir. Bu alanda yeni kararlar alabilir, anlaşmalar yapabiliriz. Karşımıza çıkabilecek alternatif seçenekler olabilir, bunları değerlendirmeli ve ileriye dönük planlarımızı yapmaya odaklanabiliriz. Bu dönemde alacağımız ev, aileyi ilgilendiren kararlar kadersel etkide olabilir.Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page