top of page

Merkür Duraklıyor!

Merkür 11 -12 Temmuz 2020 günlerinde duraklayacak.


Sevgili Arkadaşlarım,


Merkür artık Retro hareketini bitirmeye ve yeniden hızlanmaya başlıyor. Bu aksiyonu gerçekleştirmek içinse 2 gün durağan halde olacak. Bu durakladığı anlardan hepiniz çok korkuyorsunuz.


Yine sizlere sıra dışı bir örnekle geldim. Daha önceki durakladığı anla ilgili Milliyet Gazetesinden örnek vermiştim. Yılların gazetesi Milliyet tam Merkür gezegeni durmuşken kurulmuştur. Merkür bilgi, iletişim, yayıncılık kanallarını anlatır. Bu konularda duran bir gezegen ben durdum artık herkes sussun benim istediğim olacak demektir.


Bilgi, paylaşım, fikir, online iletişim konularını sembolize eden Merkür’ün durduğu bir başka günde ise dünyaca ünlü bir bilgi paylaşım sitesinin kurucusu doğmuş. Bahsettiğim site Wikipedia. Kurusu Jimmy Wales’in kendi natal haritasında da Merkür duraklamıştır.


Size daha önce de belirttiğim gibi duraklayan gezegenlerin gücü daha fazla güçlenir. Hayattaki tüm konular o gezegen konusu üzerinde yoğunlaşır. Bu günlerde doğan kişilerin kendi kaderlerine küsmemeleri tam aksine bu olumsuz gibi gözüken durumu kendi faydalarına bir fırsat olarak dönüştürmeleri gerekir. Sadece Merkür değil, tüm duraklayan gezegenlerinize karşı bu bakış açısı ile yaklaşmanızı diliyorum.


Merkür 11 -12 Temmuz 2020 günlerinde duraklayacak. Bu günlerde zihninizi belirli konulara fazlasıyla odaklayabilirsiniz. Yeni bir şeye başlamak yerine daha çok başlamak istediğiniz konuların planlarını yapmak adına kullanabilirsiniz. Örneğin bir kitap mı yazmak istiyorsunuz? Kitabın konusunu, başlıklarını ve bölümlerini zihninizde tasarlamak adına şahane bir etki verecektir.


Ya da ilişkinizle ilgili yolunda gitmediğini düşündüğünüz bir zamandasınız fakat nasıl bir hareket göstereceğinizi, nasıl bir iletişimle düşüncelerinizi aktaracağınızı bir türlü karar veremiyorsanız işte bu iki günde bu iletişimin ne şekilde olacağını tasarlayabilirsiniz.


Kariyerinizle ilgili, bütçelemelerle ilgili, borç isteme, alacakları toplama vb. gibi etkiler için nasıl bir plan uygulamanız gerektiğini de tasarlayabilirsiniz. Hayatta her şey iletişime bağlıdır. Siz ne yapmak isterseniz isteyin… Nihayetinde isteğinizi gerçekleştirmek içi diğer insanlarla iletişime geçmek zorundasınız… İletişim yönünü, şeklini, yönelme biçiminizi bu iki günde planlamanız, düşünmeniz ve aklınızda tasarlamanız için gayet verimli günler olduğunu bilin isterim…


"Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."Şifa Olsun!
KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. MAPAI, OPA MemberDanışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

E-mail: astroyasam@gmail.com

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page