top of page

Merkür Durağan

18 Haziran 2020Bir gezegen durduğunda tüm dünya durur bizler için. O gezegenin ihtiva ettiği tüm konular daha çok yaşam bulur. Bu aynı bir yolcu otobüsünün belli bir dinlenme tesisinde durmasına benzetilebilir.


Otobüs bir soluk almak için durmuştur. İçindeki tüm yolcular yeniden hareket edecek araç öncesinde dinlenmeye, etrafı kolaçan etmeye devam eder fakat yolcuların bir kulağı hep anonstadır. Dinlenme tesisindeki otobüslerini kaçırmak istemezler.


Bugün Merkür Stationary yani durakladığı bir günde. Gerilemeye başlamadan evvel Merkür’ün durduğu iki gün yaşayacağız. Bu günlerde elinizdeki her şeyi bırakıp sadece Merkür konularına odaklanabilirsiniz.


Yazmak, çizmek, araştırmak, anlatmak, ifade etmek, aktarmak, arabuluculuk yapmak, imzalamak, anlaşmalar düzenlemek, kısa seyahatler etmek, beceri gerektiren işlerle uğraşmak Merkür konularıdır.
"Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 Whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."Gökyüzü kılavuzunu dinleyeceksek bu iki gün içinde yeni bir eylem planına girmememiz gerekir. Özellikle üstte belirttiğim tüm konularda yeni bir başlangıç yapmamaya önem göstermeliyiz. Fakat tam aksi şekilde zihnimiz de sadece bu konuları düşüneceği için içten içe yeni bir şeye başlamak için teşvik hissedebilirsiniz.


Bu gibi zamanlarda durmaya, düşünmeye çalışmak, yeni bir şeye başlamamak fakat başlanacak şeyleri aklınızda tasarlamak inanılmaz iyi gelecektir.


Artık kullanım kılavuzuna hâkimsiniz.

Doğru yönetmek sizin elinizde!
Bütüne Şifa Olmasını Diliyorum,


Sevgiyle…KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. MAPAI, OPA MemberDanışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

E-mail: astroyasam@gmail.com

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page