top of page

Merkür Cazimi Koç BurcuSevgili Arkadaşlarım,

18 Nisan 2021 saat 22.49 başlayan Merkür Cazimi (Koç Burcu) 19 Nisan 2021 10.49’a kadar sürecek. Kalp geçiş sürecini kaçırmayın.


İletişim, düşünce şekli ve zihni ifade eden Merkür’ün Güneş ile yapacağı bu etkileşim, zihnimizden geçirdiklerimizi evrene büyük bir güç ile yayar. Önümüze çıkabilecek çeşitli fırsatlar sunar. Farkında olduklarımız, gerçekleştirmek istediklerimiz, gelecek hedeflerimiz ve olmasını dilediğimiz konular için olumlu enerji barındıran düşünce yapısından uzaklaşmadan, içimizden geçireceklerimiz adına evren kapılarını bizlere açık tutar. Bu anı değerlendirmek, verimli kullanmak çok değerlidir.


O zaman belirtilen saat aralığında bu alanlardaki enerjimizi çalıştırma, kendimiz için doğru olanlar adına karar verme ve geleceğimiz adına dileme vakti demektir. Yeni ve hızlı başlangıçlar yapmak istediğimiz alanlarda enerjimizi çalıştırma, kendimiz için doğru olanlar adına karar verme ve geleceğimiz adına dilek dileme vakti demektir.


Gönlümüzden geçenlerin gerçekleşmesi dileğiyle….Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page