top of page

Merkür Boğa Burcunda...
Sevgili Arkadaşlarım,


İletişim ve düşünce şeklimizi ifade eden Merkür, 19 Nisan 2021 saat 13.29 itibari ile Boğa Burcu’na geçiyor ve 4 Mayıs’a kadar bu burçta ilerliyor olacak. Düşünmeden konuşan, spontane kararlar veren, dürtüsel hareket eden Koç enerjisinden çıkarak sabit nitelikli toprak grubuna geçiyor ve bizler de bu süreçte;


 • Gerçekçi düşünen bir zihin yapısı ile hareket edebiliriz.

 • Zihinsel yaratıcılığımız artabilir.

 • Ellerimizi kullanarak yapabileceğimiz sanatsal faaliyetler, tasarım gibi konularda başarı sağlayabiliriz.

 • Maddi konularla ilgili daha fazla kafa yorabilir, birçok konuda maddiyatı ön plana koyarak yön belirleyebiliriz.

 • Toprak, alım-satım, finans, yatırım gibi konularla daha çok ilgilenebiliriz.

 • Toprağın bereketlendiği bir dönem olabilir.

 • Alacağımız kararlar üzerinde temkinli, önünü ardını daha iyi analiz ederek, somut olguları ele alarak ilerleyebiliriz.

 • Bu dönemde vereceğimiz kararlar daha uzun vadeli ve kalıcı olabilir.

 • Vereceğimiz sözlerin arkasında duran, güvenilir yaklaşımlar sergileyebilir, karşımızdaki kişilerden de aynı güvenilirliği görmeye önem verebiliriz.

 • Yeni fikirlere kapalı, esneklikten uzak olabilir, kendi fikirlerimizi kabul ettirme yönünde biraz inatçı olabiliriz.

 • Konsantrasyonumuz artabilir, edindiğimiz bilgileri, yaptığımız araştırmaları daha iyi sentezleyerek zihnimizde kalıcılık yaratabiliriz.


 • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

 • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.


Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Maddi konularımız, değer yargılarımız ve gelir gider dengemiz ön plana çıkabilir. Kazançlarımızı arttırmak, istikrarlı gelirler elde edebilme yönünde planlamalar yaparak kendimize yeni bir yön belirlemeye başlayabiliriz.


Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Yaşamımızla ilgili somut kararlar alarak, isteklerimizi net bir şekilde ifade edebileceğimiz ve hayata geçirebileceğimiz bir dönem olabilir. Yeni anlaşmalar, sözleşmeler, teklifler gündemimize gelebilir.


İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Zihnimizi geçmişe dayalı konulara, hayatımızla ilgili neler istediğimize odaklayabilir, ileriye yönelik daha sağlam kararlar alabilmek ve doğru adımlar atabilmek için biraz iç dünyamıza çekilebiliriz.


Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Sosyal çevremizle olan iletişimimiz artarken, yeni arkadaşlıklar edinebiliriz. Hedef ve projelerimiz ile ilgili istikrar sağlayabileceğimiz kararlara yönelirken destekleneceğimiz bir süreç geçirebiliriz. İşimizden elde edeceğimiz kazançlarımızda artışlarımız olabilir.


Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

İşimizi, kariyerimizi ilgilendiren konulara daha çok odaklanacağımız, kuracağımız iletişim şeklimiz ile dikkatleri üzerimizde toplayabileceğimiz ve daha sağlam ilerleyebileceğimiz bir süreç geçirebiliriz. Kimi zaman fikirlerimizde sabit kalabilir, kendi doğrularımız ile ilerlemekte ısrarcı olabiliriz.


başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

İdeallerimizi, hayallerimizi ön plana koyacağımız bir süreç olabilir. Hayatımızla ilgili yeni, sağlam zeminler kurabilmek, istikrarlı düzen oluşturmak üzerinde alacağımız kararlar olabilir. Yeni bir eğitime başlayabilir, seyahat planlamaları yapabiliriz. Ticari anlaşmalar, hukuksal konular için destekleyici etkiler yaşayabiliriz.


Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Gelir kaynaklarımız, banka işlerimiz, ödemelerimiz ile ilgili zihnimizi daha fazla meşgul edeceğimiz bir süreç olabilir. Finansal durumumuzu gözden geçirerek neye ihtiyacımız olduğu yönünde değerlendirme yapabiliriz. Kendimizi güvende hissettirecek bir yön belirlerken, üretkenliğimizin de artacağı bir dönem geçirebiliriz.

Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

İlişkilerimiz, iş birliği içinde olduğumuz kişiler ile ilgili önemli kararlar alabileceğimiz, sağlam bir zemin yaratabilmek adına adımlar atabileceğimiz bir dönem geçirebiliriz. Kimi zaman sabit fikirli ve inatçı tutumumuz kişilerle aramızda bazı gerginlik yaratabilir, biraz esnek kalabilmek fayda sağlayabilir.


Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Günlük rutinlerimizi, çalışma alanımızı ilgilendiren uzun vadeli yeni başlangıçlar yapmayı düşünebiliriz. Yeni iş anlaşmaları yapmak, birlikte çalıştığımız kişiler ile aramızdaki iletişimi kuvvetlendirmek için olumlu bir süreç olabilir.Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Flört, aşk, ilişkiler, cinsellik, keyif aldığımız alanlar ön plana çıkabilir ve bu konularda atacağımız adımlarda destekleneceğimiz bir süreç geçirebiliriz. Yeteneklerimizi gözler önüne sererek başarı sağlayabiliriz. Çocuklarla ilgili olumlu gelişmeler gündemimize gelebilir.


Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Ev, aile konularına vereceğimiz önem artarken, aile içi iletişimimizi kuvvetlendirmek, ev içinde güven ve konfor yaratmak adına adımlar atabiliriz. Evimizde ağırlayacağımız misafirlerimiz ile birlikte keyifli vakitler geçirebiliriz.


Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Fikirlerimizin, iletişimimizin önem taşıyacağı bir dönem geçirebiliriz. Kendimizi ifade etmek, düşüncelerimizi aktarmak, yeni kararlar almak isteyebiliriz. Bu dönemde yapacağımız anlaşmalar, sözleşmeler uzun vadeli olabilir. Yakın çevremizle iletişimimiz kuvvetlenebilir, onlardan destekler alabiliriz.
Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Commenti


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page