top of page

Mars Yengeç Burcunda...
Sevgili Arkadaşlarım,


Mars, 23 Nisan 2021’de saat 14.49 itibari ile 11 Haziran’a kadar Yengeç Burcun’da ilerlemeye başlıyor. Mars, Yengeç Burcun’da düşük konumdadır ve enerjisini dışarıya kolay aktaramaz. Yoğun duygusallığı içinde var eder ve kimi zaman içinde biriktirdiği enerjiyi dışa vuramaması nedeniyle farklı yerden çıkarmaya neden olabilir. Bu nedenle pek de güzel bir yerleşimde değildir.


Bizler bu süreçte;

  • Daha çok duygusal dürtülerimizle hareket edebiliriz.

  • Alınganlıklar, kırgınlıklar ve buna bağlı olarak enerjimizin içe çekilmesi söz konusu olabilir.

  • Öfke patlamaları, duygusal patlamalar gündemimize gelebilir.

  • Ev, aile, yuva temalarında çeşitli huzursuzluklar yaşamamıza etki edebilir. Aile içi şiddet artabilir.

  • Halkın huzuruna dayalı bazı gerginlikler olabilir.

  • Sağlık olarak mide, yumurtalıklar, göğüsler, üreme organlarına dikkat etmemiz gerekebilir.


  • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

  • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.


Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Ev, aile ve duygusal ihtiyaçlarımızı ilgilendiren temalarda etkisini gösterecek bir süreç geçirebiliriz. Aile bireyleri ile ilgileneceğimiz, destek olacağımız, ev içinde koşuşturmamızın hız kazanacağı bir dönem olabilir. İçimizde biriktirdiğimiz bazı konularda duygusal patlamalar yaşayabiliriz. Endişelerimiz artabilir, ev içinde tartışmalar gündemimize gelebilir.


Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Anlaşmalar, sözleşmeler, projeler, planlamaların ön plana çıkacağı bir süreç geçirebiliriz. Yakın çevremiz ile kuracağımız iletişim hız kazanabilir fakat biraz gerginliklere de açık olabiliriz. Duygusal tepkiler vermeye eğilimli olabiliriz. Sık seyahat edebiliriz, trafikte dikkat dağınıklıklarına dikkat etmemiz gerekebilir.


İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Finansal durumumuz, gelirlerimiz ön planda olabilir. Üretim enerjimizi, kazançlarımızı arttırmaya yönelik hız kazanmak isterken, diğer yandan fazla harcamaya da eğilimli olacağımız bir süreç geçirebiliriz. Bu alanda risk almaya, daha fazla mücadele etmeye dürtüsel bir yönelim hissedebiliriz. Evimize veya aileyi ilgilendiren temalara harcamalar yapabiliriz.


Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Enerjimiz, motivasyonumuz, kendimizi ortaya koyma dürtümüz artabilir. Hayatımızla ilgili gerçekleştirmek istediğimiz konular için harekete geçeceğimiz bir süreç geçirebiliriz. Kimi zaman gerginleşmemize neden olacak olay ve kavramlarla karşılaşabilir, duygusal patlamalar da yaşayabiliriz. İlişkilerimizde korumacı ve sahiplenici yönümüz ortaya çıkabilir, bu konuda belki mücadeleci davranabiliriz. Sağlıkla ilgili mide, göğüsler, rahim bölgesine dikkat etmemiz gerekebilir.


Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Bu geçiş ile biraz enerjimiz düşebilir.İç dünyamıza yoğunlaşarak bizi etkileyen durumlara odaklanabilir, içimizde bastırdığımız duygularımız, duygusal patlama olarak ortaya çıkabilir. Endişelerimiz, huzursuzluklarımız artabilir ve bu psikolojimize, sağlığımıza olumsuz yansıyabilir. Arkamızdan çevrilen işler varsa bunlar gün yüzüne çıkabilir. Bu dönemde herkese güvenmemek izlememiz gereken doğru bir yol olabilir.


başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Sosyal çevremiz, arkadaşlarımız, beraber yapacağımız planlar ön plana çıkabilir. Yeni çevrelere girebilir, yeni insanlarla tanışabilir, kendimize yeni hedefler belirleyebiliriz. Bu konularda enerjimiz ve keyfimiz yerinde olabilir ve destekleneceğimiz bir süreç geçirebiliriz. Arkadaşlarımızla ilgili ufak tefek huzursuzluklar, alınganlıklar, kırgınlıklar gündeme gelebilir ama genel olarak olumlu değerlendirebileceğimiz bir dönem diyebiliriz.


Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Kariyerimizi ilgilendiren konularda hedeflerimize ulaşmak adına daha fazla emek vereceğimiz, daha çok mücadele edeceğimiz bir dönem geçirebiliriz. Birlikte iş yaptığımız kişiler veya yöneticiler ile aramızda bazı gerginlikler yaşayabiliriz. Hakkımızı arayacağımız konularda biraz agresif bir tutum sergileyebiliriz. Bu dönemde başarı elde etmek; önem verdiğimiz nokta olabilir ve göstereceğimiz çaba olumlu yönde bizlere geri dönebilir.

Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Hedeflerimizi, ideallerimizi, amaçlarımızı ilgilendiren konular ön plana çıkarken, geleceğimizi şekillendirme yönünde harekete geçme arzumuz yükselebilir. Yapmak istediklerimiz doğrultusunda karşılaşabileceğimiz bazı pürüzler huzursuzluk yaratabilir ancak motivasyonumuz ve enerjimiz olumlu anlamda bizleri destekleyecektir. Seyahatler, yurtdışı bağlantılı işler, hukuksal konular, eğitimler için güzel değerlendirilebilecek bir süreç olabilir.


Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Finansal kaynaklarımız, ortak gelirlerimiz ön plana çıkarken, derinimizdeki korkular, endişeler tetiklenebilir. Eşimizle veya ortağımızla maddi konularla ilgili gerginliklerimiz olabilir. Sağlık olarak mide, göğüs, rahim bölgeleri ile ilgili rahatsızlıklar gündeme gelebilir. Ameliyat, operasyon gibi konular söz konusu olabilir. Kazalara, yaralanmalara açık bir dönem olabilir.Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

İkili ilişkiler, evlilikler veya ortaklıklarımızı ilgilendiren konularda hareketli bir dönem olabilir. Bu alanda emek vermeye, mücadele etmeye enerjimizi sarf ederken; başkalarıyla birlikte hareket etmek, birlikte kararlar alabilmek önem taşıyabilir. Tutku, sahiplenme, koruma içgüdüsü ile yaklaşım gösterirken, kimi zaman da gerginlikler yaşayabiliriz.


Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Hizmet ettiğimiz alanlarda, çalışma ortamımızda yoğunluğun, koşuşturmanın artacağı bir süreç geçirebiliriz. İş bağlantıları kurmak, yeni iş fırsatları yaratmak ve bu konuda vereceğimiz emek artarken, birlikte çalıştığımız kişilerle aramızda bazı gerginlikler yaşayabiliriz. Sağlık olarak mide, göğüs, rahim bölgemize dikkat etmemiz gerekebilir.


Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Aşk, ilişkiler, flört, cinsellik, sanat, yaratıcılık alanlarında keyifli bir dönem geçirebiliriz.İlişkilerimizle ilgili harekete geçme enerjimiz yükselirken, yaratıcılığımızı ve yeteneklerimizi rahatlıkla gözler önüne serebileceğimiz bir süreç olabilir. Keyif aldığımız alanlara, çocuklarımıza daha fazla yönelebiliriz. Kimi zaman karşılaşabileceğimiz ufak pürüzler olsa da genel olarak destekleniyor olacağız
Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page