top of page

MARS BOĞA'DA & BURÇ YORUMLARI...
Sevgili Arkadaşlarım,


7 Ocak – 4 Mart 2021, arasında eylem gezegenimiz Mars, Boğa doğasında ilerlemeye başlıyor.

Mars Boğa transiti mücadele alanlarımızı değiştirecek. Mars harcama yaptıran bir gezegendir. Bu harcamalar sadece maddi değil; enerji, efor olarak da düşünülmeli. Enerji harcayacağımız alanlar değişiyor.

Uzun süredir kendi gücünü koruyan Mars’ın bizde biriktirdiği öfke artık kontrolsüz bir alanda parlamaya hazırlanıyor. Boğa Burcu’nda. Boğa’yı sinirlendirmenin ne kadar zor olduğunu bilirsiniz ama bir öfkelendi mi yanında durmasanız iyi edersiniz.


Gücümüzü kontrol altına almamız bu dönem zorlaşacak…


İstikrar” ve “kararlılık” göstermemiz gereken sürecin içerisindeyiz. Elinizdeki değerleri sağlamlaştırmak ve güvenli hale getirmek için gücümüzü kontrol altına almayı başarmalıyız.

Mars’ın ani değişimler getiren Uranüs gezegeni ile el ele tutuştuğu zamanlara şahit olacağız.

Her ikisi de dünya genelinde “soykırımların”, “bölünüşlerin”, “devrim” ve “başkaldırıların” göstergesidir.


Kişilerin koruduğu, güvenlik alanı olarak belirlediği her tür konunun yıkıldığına, ekonomik zorlanmaların halk ayaklanmalarına vesile olacağı günlere hazırlıklı olmalıyız.


Bu süreçten korunmak ve enerjileri dengelemek için püf noktaları burçlarınıza özel belirteceğim.
Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Evdeki hesabın çarşıya uyması için dengeli beslenmeli ve dengeli harcamalarda bulunmalısınız. Al-ver dengenizi korumak için harcama yapmadan parama kazanamayacağınızı da hesaba katarak hareket etmelisiniz. Ani kararlar ve ani parasal yatırımlara vesile olabilir. Ancak iki kere düşünüp bir kere hareket etmeniz yararınıza olacaktır. Paranızın ve duran varlıklarınızın değer kaybettiği endişesine kapılıp huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. Şu dönem sizi tatmin etmeyen duygular içerisine yerleşmemeye özen göstermelisiniz. Sinirsel gerilimlere dikkat!Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Mars sizin burcunuza geçiş yapıyor. Yaklaşık 2 ay süresinde gerginlikler yaşayabilirsiniz. Bu durumun önüne geçebilir ve sakin kalmayı deneyimleyebilirsiniz. Sağlığınıza her zamankinden daha özen göstermelisiniz. Tansiyonunuzla ilgili ani iniş çıkışlara vesile olabilir. Bu sebeple bulunduğunuz ortamda motivasyon kaybına uğrayacağınızı bildiğiniz ortamlarda bulunmamaya özen gösterebilirsiniz. Sizleri daha önce tatmin eden aktiviteler sıkıcı gelmeye başlayabilir ve farklı arayışlar içerisinde girebilirsiniz.İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Adeta patlayacak volkan gibisiniz. Birisi size dokunsa söylemek istediklerinizi bir anda söyleyivereceksiniz. Bir sus gelmeyebilir ve hakkınızı aramaya başlayabilirsiniz. Dozunda hareket etmek faydanıza olacaktır. Anlaşılmadığınızı ve değer kaybı yaşadığınızı düşünebilirsiniz. Uranüs’ün 17 Ocak’ta düz hareketine geçmesiyle biraz daha normal seyrinize geçebilirsiniz. Sakin kalmaya özen göstermelisiniz.
Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Yaklaşık 2 ay boyunca sosyal çevre ve topluluklar içerisinde gergin olduğunuza dair iddialara maruz kalabilirsiniz. Siz farkında olmasanız da gerginliğiniz karşı taraftan hissedilir olacak bu süreçte. Bugüne kadar hayatınızda sorun teşkil etmeyen dostlarınızla ters düşebilir hiç beklemediğiniz anda küskünlükler yaşayabilirsiniz. Ya da sürekli organizasyon yapar hale bürünebilirsiniz.
Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Evinizde olduğu gibi dış yaşantınızda da aynı değeri görmek isteyebilirsiniz. Ruhunuzun dış dünyada da okşanıyor olması sizleri daha üretken kılabilir. Ürettiklerinizin dış dünyayı da beslediğine şahitlik ederseniz siz de bu anlamda doyuma ulaşabileceksiniz. Sakin ve sağlam adımlar atıyor olmak toplum içerisindeki değerinizi arttırırken kendi değerinizi daha çok fark etme şansı yakalayacaksınız. Sakin kalmalı ve projelerinizi gün yüzüne çıkarmalısınız.
başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Eğitiminizle ilgili ani kararlar alabilirsiniz. Ya da yeniden eğitim almak ve kendinizi farklı konularda disipline etmek isteyebilirsiniz. Hoşlanmadığınız mücadeleler içerisine girebilir ve inançlarınızı sarsan durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Yapmaz dediklerinizin yaptıklarına şahitlik edebilir ve inandığınız konuları gözden geçirmek durumunda kalabilir sorgulayabilirsiniz.

Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Aldığınız kararların arkasında durmalı ve itiraz edildiği takdirde hakkınızı savunabiliyor olmalısınız. Bu durum süreci sakin yönetemediğiniz sürece lehinize sonuçlanmayabilir. Yaklaşık 2 aylık süreçte ortaklı yürüttüğünüz işlerde kararlılığınızı gösterirken sürtüşme ve tartışmalara sebep olacak durumlardan uzak durmayı deneyimlemelisiniz.
Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

İkili ilişkiler ve ortaklı işlerinizde kararlılık sizler için önemli olacak. Ancak gösterilen aşırılıklar, aykırılıklar ilişkilerin sonlanmasına vesile olabilir. Tatmin olamadığınızı düşündüğünüz konuları kendi içinizde tutmak yerine dışa vurmalı ve bunu da sakin bir tavırla gerçekleştirmelisiniz. Sigorta işlemlerinizi ihmal etmemelisiniz.
Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Çalışma ortamı ve iş yeri arkadaşlarınızla aranızda sürtüşmeler ve gergin anlar yaşanabilir. Bu süreçte sakinliğinizi korumalı ve keyif konfor alanlarınızı doğru belirlemelisiniz. Bir başkasının müdahalesi ile işinizden olmaya hiç gerek yok. Beklentilerinizi çalışma ortamında ya da iş arkadaşlarınıza sakin bir üslupla aktarabilmelisiniz. Mesleki anlamda istikrar sizin için önemli olacak. Günlük rutin işlerinizi yürütürken de sakin kalmaya özen göstermelisiniz.
Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Hobileriniz ve yaratım gücünüzü ortaya koyamıyor olmak ani öfke patlamalarına neden olabilir. Bu durum aşk ilişkinize ve varsa çocuklarınıza yansıyabilir. Sakinliğinizi korumalı ve bir süre daha risk almaktan geri durmalısınız.
Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Aileniz içi mücadelenizde daha kararlı olacağınız bir sürece giriyorsunuz. Bu durum ani aldığınız ya da alacağınız kararlarla sizleri agrese edebilir. Aile içerisinde gerginlikler yaşanabilir. Daha yoğun çalışıyor olmanız ailenizi mutlu etmeyebilir ve sağlığınıza dikkat etmediğinizden dem vurabilirler. Elle tutulur işler başarma isteğiniz artıyor. Ani kararlar almadan önce iki kere düşünmeli bir kere adım atmalısınız…

Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Sosyal medyada daha kalıcı ve çarpıcı haberler sergileyebilirsiniz. İkili ilişkiler ve iletişim konularında sakin kalmayı başarabilmelisiniz. Varsa aracınız günü gecen sigortalarınızı ihmal etmemenizi önereceğim.


Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Bình luận


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page