top of page

Mars Başak Burcu'nda...
Sevgili Arkadaşlarım,


Yaşamlarımızdaki mücadele alanlarımızı, savaşma dürtümüzü aynı zamanda bağışıklığımızı, ateşli hastalıkları ve agresyonu anlatan Mars gezegeni 29 Temmuz saat 23.32’de Başak Burcu’na geçerek 15 Eylül saat 03.12’ye kadar seyrine devam edecek.


Mars Başak Burcu seyrinde,


 • Bireysel olarak ekonomik anlamda dikkatli olmamız gereken bir dönem olabilir.

 • Borsalarda ani iniş ve çıkışlar yaşanabilir.


Jüpiter, genel anlamda uzak seyahatleri, inanç sistemlerimizi, hukuksal konuları, yüksek öğrenimi ve adalet sistemlerini anlatır. • Mars, Aslan seyrine devam ederken, Jüpiter’e zıt yerleşimi, 28 ve 29 Temmuz tarihlerinde çok dikkatli olmamız gerekebilir.

 • Temmuz ayının son günlerinde aşırı fanatik duygular içine girmemeyi deneyimleyelim.

 • Yaşam alanlarımızda fikirlerimizde ikileme düşme ve kararsızlıklar oluşabilir.

 • Gökyüzü mücadele ettiğimiz konularda teslimiyet sınırlarımızı zorlayarak test edilebilir.

 • Yanlış alınan kararlara, kışkırtmalara ve kazalara sebebiyet verebilir.


Ekstra bilgi olarak Jüpiter’in, uzun seyahatleri temsil ettiğinden bahsetmiştim. Mars ise aynı zamanda kazaları anlatır.

 • Bu süreç içinde trafik kurallarına uymayı deneyimlemeli ve kazalara açık bir zaman dilimi olduğunu hatırlamalıyız.


Mars 29 derece Aslan Burcu seyrinde Regulus kraliyet ailesi yıldızı ile olan birlikteliğinde kişisel hırslarımızdan uzak durmayı ve hakkımıza girilse dahi intikamcı duyguya yenik düşmeden, saygı ile arkamızı dönüp akışa teslim etmeyi deneyimlemeliyiz.


Kova Dolunayın’ın da etkileri devam ederken, ülkemiz ve dünya genelinde covit vaka sayılarında ciddi artışlar yaşanmasına şahitlik edebiliriz.

 • Bu süreçte bireysel olarak, hijyen kurallarına da uymayı ihmal etmemeyi deneyimleyelim.

 • Gökyüzünde ki bu atmosfer dikkatli olmazsak, ağustos ayının ortalarında tekrar kontrollü kısıtlamaları gündemimize getirebilir.


Zorlayıcı bir atmosfer hakim olacak. Ancak sevginin gücünü yaşamlarımızda huzurla ve sağlıkla deneyimleyerek hayat yolumuzu aydınlatmamız dileğiyle. • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

 • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.


Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Mars Başak Burcu seyrine devam ederken, çalışma ortamlarımız ve yoğun çalışma gerektiren günlük işlerimizde enerjimiz daha yüksek olabilir. Hayatımızı daha çabuk organize olabilir. Karşımıza çıkan problemleri çok çabuk çözebilme kabiliyetinde olabiliriz. Sağlığımıza daha takıntılı bir ruh haline bürünebiliriz. Ani beklenmedik sağlık problemlerimiz ve ateşli hastalıklar gündemimize gelebilir. Evcil hayvanlarımızın sağlığına özen göstermeliyiz.


Göklerin mesajı: Kendini ihmal etme.


Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Mars Başak Burcu seyrine devam ederken, ikili ilişkilerimiz ve çocuklarımızla ilgi bolca gündemimiz olabilir. Çocukları olan Boğalar bu dönemde çocukları ile ilgi bazı çabalar ve zorlu ilişkiler içinde olabilir. Kişisel hobilerimiz ve sanatsal yeteneklerimizin üzerine rahatça gidebilir içimizdeki ışığı kolaylıkla gün yüzüne çıkarabiliriz. Bu süreçte dürtüsel davranmamalı öfke dilini kullanmamalıyız. Riskli yatırımlardan uzak durmalıyız. Spora başlamak için ideal bir zaman olabilir.


Göklerin mesajı: Sevginin enerjisini ruhunda hisset.İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Mars Başak Burcu seyrine devam ederken, ailemiz ve köklerimizle ilgili bazı mücadele gerektiren gündemlerimiz olabilir. Ev, aile ve yuva konularıyla ilgili içsel huzursuzluklar yaşayabiliriz. Öfkemizi derinden hissedebilir, kişisel planlarımızı rahatlıkla hayata geçirebiliriz. Bu süreçte yeni yeni iş teklifleri alabiliriz. Kariyerimizle ilgili imzalar gündemimizde olabilir. Ani kararlar vermeden önce son bir kez daha düşünmek faydalı olabilir. Ev kazalarına karşı dikkatli olmalıyız.


Göklerin mesajı: Öfkeyle kalkan zararla otururYengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Mars Başak Burcu seyrinde yakın çevremizle olan ilişkilerimizde iletişimimiz hızlanabilir. Uzun zamandır uzaklarda olan yakınlarımızla ilgili yeni gündemlerimiz olabilir. Yeni eğitimlere başlayabiliriz. Ruhumuzun ışığına güç katabiliriz. Daha hızlı kavrama ve hızlı öğrenmeye yatkın olabileceğimiz bu dönemi kişisel eğitimlerde değerlendirmek için oldukça ideal bir zaman olabilir. Aracımızla seyahat planımız var ise bu süreç içinde trafik kurallarına uymalı ve hız sınırlarını aşmamalıyız.


Göklerin mesajı: Hayatın kurallarına uyAslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Mars Başak Burcu seyrine devam ederken, maddi konularda değişimler yaşayabiliriz. Gelir ve giderlerimiz arasında ani iniş ve çıkışlara şahit olabiliriz. Hayatımızın hiçbir alanında fazla aşırıya kaçmamak bu süreçte bizlere fayda sağlayabilir. Önümüze gelen fırsatları bağımsız olarak değerlendirmek isteyebiliriz. Kişisel ya da ortaklık alanlarımızdan olan gelirlerimizi bir kez daha gözden geçirmek kendimize faydalı hale çevirmek için ideal bir zaman olabilir. Aceleci davranarak düşünmeden hareket etmemeliyiz.


Göklerin Mesajı: Para geldiği gibi gidebilir.başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Mars Başak Burcu seyrine devam ederken, bizler öncelikle kendi içsel enerjimizle baş etmek zorunda kalabiliriz. Muhtemelen bu süreçte enerjimiz daha fazla olacaktır. Acelecilik bizleri kazalara açık hale getirebilir. Bu enerjilerin farkında olup bireysel olarak kendimize zarar vermemeliyiz. Kişisel olarak daha çok kendimizi ilgilendiren gündemlere enerjimizi akıtmak zorunda kalabiliriz. Dürtüsel hareket etmenin bu süreç içinde kazalara açıklık verebileceğini unutmamalı ani kararlardan ve çevremizdeki kişilere hayatı zorlaştırmaktan uzak durmalıyız.


Göklerin mesajı: Hayatı zorlaştırma.Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Mars Başak Burcu seyrine devam ederken, daha çok kendi kabuğumuza çekilmek isteyebiliriz. Arkamızdan çevrilen işler ve gizli düşmanlarımız ortaya çıkabilir. Kişisel olarak kendi haklılığımızı savunmak zorunda kalabiliriz. Özellikle ikili tartışmalardan uzak durmalıyız. Sağlık durumumuzla ilgili daha endişeli ruh haline girebiliriz. Bu dönemde pandemiyi unutmayarak hijyen kurallarına daha fazla özen göstermeliyiz. Sağlığımızı düşünerek hiçbir alışkanlığımızda aşırıya kaçmamalıyız.


Göklerin mesajı: Kendi değerinin farkında ol.


Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Mars Başak Burcu seyrine devam ederken, olumlu yönde sosyal çevremizde kendimizi bazı sorumluluklar alırken bulabiliriz. İkili ilişkilerimizde ve toplum önünde aktif rol alabiliriz. Çevremize fayda sağlamak istediğimiz bir dönemi yaşayabiliriz. Hiçbir duygumuzda fazla aşırılıklara kaçmamalıyız. Aşırı risk almaktan ve enerjimizi gereksiz harcamaktan uzak durmalıyız.


Göklerin mesajı: Sahne senin.Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Mars Başak Burcu seyrine devam ederken, kariyer alanlarımız ve gelecek planlarımızda yeni sorumluluklar almak isteyebiliriz. Hayatımızdaki otorite figürü olduğunu düşündüğümüz kişilerle ve iş arkadaşlarımızla bazı fikir ayrılıkları yaşayabilir başkasının gücü altına girmek istemeyebiliriz. Fiziksel olarak kendimizi daha enerjik hissedebiliriz. İş yaşamımızda yeni bir dönemin başlangıcı olabilir.


Göklerin mesajı: Her şeyi olduğu gibi kabul et.Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Mars Başak Burcu seyrine devam ederken, oluşan içsel enerjimizi farklı kültürlere akıtmak yeni yerler keşfetmek isteyebiliriz. Bu dönemde kendi kişisel görüşlerimize sıkı sıkıya bağlı olabilir doğruluğuna inanabiliriz. Çevremizle olan ilişkilerimizde abartılı fanatik duygulara ve fikir ayrılıklarına düşmekten kendimize gereksiz krizler oluşturmaktan uzak durmak faydalı olabilir. Sıkça seyahat edebiliriz.


Göklerin mesajı: Tatil zamanı.Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Mars Başak Burcu seyrine devam ederken, ortak kazanımlarımız bolca gündemimizde olabilir. Bazı rekabet ve agresyonlar yaşayabiliriz. Bir şeyleri paylaşmakta zorluk çekebiliriz. Konulara daha hâkim olmak çok fazla bilgi sahibi olmak isteyebiliriz. Finansal olarak gelir gider aksımızda ani kazandığımız farkındalıklar kadersel olarak bizi dönüştürebilir. Sağlığımıza çok fazla özen göstermemiz gerek bir dönemi yaşayabiliriz.


Göklerin mesajı: Yaşamında ki önceliklerini keşfet.Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Mars Başak Burcu seyrine devam ederken, evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklık yaşamlarımız bolca gündemimizde olabilir. Hayatımıza ortak ettiğimiz kişilerle aramızda ani farkındalıklar yaşayabilir onların hizmetine içsel enerjimizi sunabiliriz. Rekabetçi duygulardan uzaklaşarak bu enerjiyi doğru kullanırsak iş birliğimiz sayesinde hayalini kurduğumuz planlarımıza kolaylıkla ulaşabilecek fırsatlar yakalamak için ideal bir zaman olabilir.


Göklerin mesajı: Kişisel hırslarına yenik düşme.
Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page