top of page

Kova Burcunun Sembolü Ne Anlatıyor?Sevgili Arkadaşlarım,

Kova Burcu’nun sembolünde stilize su dalgaları görürüz. Ya da elektrik telleri gibi bir işaretlemeyi bize anımsatır. Bunlar aslında birbirine kuyrukları değmeden ilerleyen tilkiler gibidir. Üstteki dalga bize yüksek bilinci, alttaki dalga ise dünyevi bilinci anlatır. Kova Burcu doğası gereği kozmik bilinci, birlik olmak için farklılıkların bir araya gelmesini, eşitlenmenin yüksek farkındalık gerektirdiğini hatırlatır.


Kovadan bir önceki hava burcu Terazi gibi denge ve eşitliğin önemini vurgular fakat bu sefer yüksek bir bilincin insanlığı birliğe eriştireceğinden bahseder. Su dalgaları benzetmesi ise Kova Burcu’nun aslında bir su taşıyıcısı olduğundan ileri gelir. Su, ezoterik bilişte bilgi demektir. Bilginin iletimi ise Kova doğasından geçer.


Kova Burcu hangi evinizde yerleştiyse, o ev konularınızda farklılıkları bir araya getirmeye çalışırsınız. O hayat alanlarınızda ilerici olma hedefleri belirler ve yüksek bir bilinçte buluşabileceğiniz sizinle ortak düşünce ve hedefleri paylaşan insanlarla bir araya gelmeye çalışırsınız.


Kova Burcu’nun hangi evinize yerleştiğini, ev konularınızı öğrenmek için yükselen burç tablomuza astrolojiyasam.com sitemizin tablolar bölümünden erişebilirsiniz.
Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Komentarze


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page