top of page

Koç Burcu'nda YENİ AYSevgili Arkadaşlarım,

Mart’ın son haftasına Venüs ve Satürn etkilerinin üzerine, Ay’ın Kova Burcu’ndaki seyri ile daha çok odak noktamızın toplumsal konulara çevrilebileceği gergin bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz.


Ben değil, biz demeyi öğrenmemiz gereken hafta genelinde, yeni aydınlanmalar yaşayarak, belki de bizden gizlenmiş gündemlerle yüzleşebileceğimiz bir zamanı da deneyimleyebiliriz.


Hızlı gelişmelere açık hafta genelinde gelin hep birlikte haftanın günlerini beraber inceleyelim...


28 Mart’ta Ay’ın Uranüs ile yapacağı zorlayıcı enerji üzerine ve Ay’ın sabah 06.19’da kesinleşen Mars ile etkileşim enerjisi altında, gergin ve stresli bir güne başlangıç yapabiliriz.

 • Doğal afetler açısından hayli riski bir günü deneyimleyebiliriz.

 • Gün genelini kendi iç alanlarımızda kalarak geçirmek, ikili ve sosyal ilişkilerimizde dürtüsel tepkiler vermemek bizler için daha uygun olabilir.

 • Ay ve Satürn etkileşim enerjisini deneyimleyeceğimiz günün ikinci yarısında, karamsar ve kaygılı bir zihne bürünebilir, duygularımızı bastırmamıza sebebiyet verebilecek beklemediğimiz durumlarla karşılaşabiliriz.

 • Hayatımız adına yeni başlangıçları ve hızlı alınabilecek kararlarımızı destekleyen bir gökyüzü enerjisi içinde olmayabiliriz.

29 Mart’ta, Ay’ın Balık Burcu’ndaki seyri ile birlikte sezgisel anlamda güçlü ve yardımlaşmanın daha çok önem kazanabileceği bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz.

 • Günün ilk yarısını önemli iş ve görüşmelerimiz için tercih edebiliriz.

 • Günün ikinci yarısında duygularımızı rahatça ifade edebiliriz. Kontrolümüz dışında gelişebilecek olaylara karşı tarafsız kalabiliriz. Daha gerçekçi bir yapıda olabileceğimiz bir zamanı deneyimleyebiliriz.

30 Mart’ta Ay’ın Balık Burcu’ndaki seyri ile birlikte karşımızdaki kişilerle empati kurabilme yeteneğimizin maksimum frekansta olabileceği iyimser ve hoşgörülü bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz.

 • Manevi açıdan huzuru ve şifayı kolay akışta bulabileceğimiz haftanın en olumlu zamanını deneyimleyebiliriz.

 • Venüs’ün, Ay Düğümleri ile zorlayıcı enerjisini hissedebileceğimiz günün ikinci yarısında ikili ve sosyal ilişkilerimizde şartlarımızı gereğinden fazla zorlamamak faydalı olabilir.

 • İlişkilerimizdeki var olan dengeyi korumakta zorlanabileceğimiz bu enerji içinde yaşamımızda kontrolümüz dışında gelişebilecek sonlanmalara açık bir zamanı deneyimleyebiliriz.

 • Gayrimenkul ve kişisel yatırımlarımızın alım satımı için uygun bir zamanda olmayabiliriz.

31 Mart’ta sezgilerimize güvenerek ilerlememiz gereken ve kontrolümüz dışında gelişebilecek olayları etkin bir yapıda yönetebileceğimiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz.

 • İkili ve sosyal ilişkilerimizde iş birliği içinde olabileceğimiz huzurlu zamanı deneyimleyebiliriz.

 • Ay’ın seyrine boşlukta devam edeceği 09.36 ve 12.30 saatleri arasında yeni bir başlangıca niyetlenmeden huzurlu olabileceğimiz ortamlarda olmayı tercih etmek bizler için daha faydalı olabilir.

 • Ay’ın Koç Burcu’na geçmesi ile birlikte zihinsel enerjimiz yükselirken kendimizi akıcı bir iletişim trafiği içinde bulabiliriz.

 • Ruhsal ve zihinsel şifa çalışmalarını destekleyen bir enerji içinde olabileceğimiz akşamın ilerleyen saatlerinde kendi iç alanlarımızda olmak ve şifa içeren çalışmalara vakit ayırmak iyi bir fikir olabilir.

1 Nisan’da duygularımız ile mantığımız arasındaki frekansı rahatlıkla dengede tutabileceğimiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz.

 • Sabah 09.24’te gerçekleşen Koç yeni Ay’ının vesilesi ile yaşamımıza gelebilecek yenilenme enerjilerini sevgiyle kabul edebilir ve yeni olabilecek farkındalıklarımızla sevdiklerimize yaşanmış tecrübelerimizden çıkardığımız derslerle şifa enerjilerimizi sunabiliriz.

 • 11 Derece Koç Burcu’nda gerçekleşecek Yeni Ay riskler, krizler, doğal afetler ve kazalara açık bir zamanı deneyimlememize sebebiyet verebilir.

 • Dikkatli olmakta faydalı olabilir. Yeni girişim ve fırsatları değerlendirmek için bu 14 günlük süreçte kimle konuşur, iletişime geçersek fayda sağlayabilir.

Yeni ay yenilik demektir unutmayalım evren boşlukları sevmez ve biz hayatımızda yeniye yer açmak istiyorsak eski yaşanmışlıklarımızı, bize hizmet etmeyen her duygumuzu ve geçmişi geride bırakmayı denemeliyiz.


Yeni ayın an haritasında, İkizler Burcu’nun yükselende Aldebaran sabit yıldızı ile birlikte yer alması, önümüzdeki bu yeni döngüde bizler için iletişimin daha net önem kazanacağını ve geleceğe yönelik yeni plan ve amaçlarımızın içinde irademizi doğru kullandığımız taktirde güç kazanabileceğimizi anlatabilmektedir.


Etik ve ahlaki iletişimin ve doğruluğun daha çok gökyüzü tarafından teste tabi tutulabileceği bir zamanı deneyimleyebiliriz.


Mars’ın Satürn’e temas edeceği bu günlerde, gökyüzünde Juno’nun ve Venüs’ün birlikte olması, hayatımızda Satürn’ün bizden beklediği gibi yaşamı kurallarına göre oynuyorsak, etik ve ahlaki değerlerimizi önemsiyorsak uzun vadeye yayılabilecek ortaklıklara da imza atabileceğimizi anlatabilir.


Ben merkezci ve aceleci bir yapı içinde olabileceğimiz bu süreç içinde, ikili ilişkilerimizde bir birimizin haklarına saygı göstermeyi, yıkıcı değil yapıcı taraf olmayı ihmal etmememiz gereken bir zaman içinde olabiliriz.


2 Nisan’da duygusal frekansımızı dengede tutabileceğimiz, hayatımızdaki sorumluluklarımızı gözden geçirmek isteyebileceğimiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz.

 • Günün ilk yarısında ikili ilişkilerimizin önem kazanabileceği huzurlu bir zamanı deneyimleyebiliriz.

 • Ay ve Plüton arasındaki zorlayıcı enerjiyi deneyimleyeceğimiz günün ikinci yarısında krizlere ve manipülasyona açık bir zaman içinde olabiliriz.

 • Zihinsel olarak üzerimizde gerginlik ve stres yaratabilecek bu enerjinin farkında olarak tutkularımıza yenik düşmemeye ve sevdiklerimizin üzerinde psikolojik baskı oluşturmamaya dikkat etmek faydalı olabilir.

 • İnce detay gerektiren işlerimizi ele almak için de ayrıca uygun bir gün olmayabilir.

 • Ay’ın seyrine boşlukta devam edeceği 16.51 ve 19.50 saatleri arasında kendi iç alanlarımızda ve akışta kalmak bizler için daha uygun olabilir.

3 Nisan’da ikili ve sosyal ilişkilerimizde huzurlu ve güvende olabileceğimiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz.

 • Günün ikinci yarısında birdenbire gerginleşebileceğimiz, tahammül sınırlarımızın zorlandığını hissedebileceğimiz bir zamanı deneyimleyebiliriz.

 • Özellikle Ay ve Uranüs etkileşiminin etkili olduğu akşam saatlerinde Ay’ın, Juno’ya yapacağı sert enerji içinde ikili ilişkilerimizde sarsıcı gelişmelere açık zaman içinde olabiliriz.

 • Trafikte oldukça sakin kalmaya özen göstermeli ve mümkünse akşam saatlerini kalabalıklar içinde değil kendi iç alanlarımızda geçirmeye özen gösterelim.

Geleceğe yönelik niyetlerimizin yeniayın yenilenme enerjileriyle birlikte yolumuzu aydınlatması ve yaşamlarımıza bereket ve huzur getirebileceği bir zamanı deneyimleyebilmemiz dileğiyle...Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Yeni bir hafta geleceğe yönelik plan ve projelerimize yönelmek isterken bir yandan da kendimizin zihinsel olarak kısıtlandığımızı düşündüğümüz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Salı gününden sonra seyahat programlarımız ve sosyal çevremizle olan iletişimimiz hız kazanabilir. Yeniayın yenilenme enerjisiyle birlikte önümüzdeki +14 günlük süreç içinde hayatımızda yeni başlangıçlara yer açmak isteyebiliriz. Zihinsel ve ruhsal detoks yapmak içinde oldukça ideal bir zaman içinde olabiliriz. İkili ilişkilerimizde kendimizi daha net ifade edebilir ve geçmiş yaşanmışlıklarımızdaki kırgınlıklarımızı gidermek içinde şanslı fırsatlarla karşılaşabiliriz. Kendimizi ruhsal olarak fazlası ile huzurlu hissedebileceğimiz yeniay döngüsünde beklettiğimiz sağlık kontrollerimizi rahatlıkla yaptırabiliriz. İhtiyacımız olduğunu düşünüyorsak bu süreç içinde bir uzmanda danışmanlık alarak, bol sıvı tüketerek, toprak rengi kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek enerjimizi dengelemeyi deneyebiliriz.Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Yeni bir haftaya ruhsal ve zihinsel enerjimizin düşük olabileceği bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Haftanın ilk günlerinde hayatı akışına bırakmak isterken aynı zamanda kariyer ve iş hedeflerimize odaklanmakta isteyebiliriz. Kariyer alanlarımızda yeni ve bereketli kazançlarla karşılaşabiliriz. Haftanın ilk günlerini yeni bir iş başvurusu yapmayı planlıyorsak rahatlıkla tercih edebiliriz. Yeni Ay’ın yenilenme enerjileriyle birlikte önümüzdeki +14 günlük süreç içinde yeni aydınlanmalar yaşarken aynı zamanda bilinç altımızda sakladığımız korkularımızda gün yüzüne çıkabilir ve arkamızdan dönen gizli saklı kalmış olaylarla yüzleşebiliriz. Haftanın son günlerinde yeni bir iş anlaşması ya da sözleşmesi gündemimizde yer alabilir. Var olan bir hastalığımızda şifalanma dönemine adımda atmış olabiliriz. Ruhsal ve zihinsel frekansımızı dengede tutmakta zorlanabileceğimiz Yeni Ay döngüsünde daha çok kendi iç alanlarımızda kalarak, manevi şifa içeren çalışmalara yönelerek, toprakla bolca temas ederek, mavi ve toprak tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek ,kendi hayatımızın sorumluklarını son bir kez daha gözden geçirerek, geçmiş yaşanmışlıklarımızdan aldığımız derslerimizle yenilenme zamanını huzurla deneyimleyebiliriz.
İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Yeni bir haftaya uzaklardan alacağımız haberlere yönelerek ve sosyal gruplar içinde arkadaşlarımızla birlikte olmak isteyebileceğimiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Haftanın ilk günlerinde gelecek ideallerimize yönelmek ve yeni fırsatlarla karşılaşmak adına oldukça şanslı bir enerji içinde olabiliriz. Sağlığımızla ilgili rutin kontrollerimizi yaptırmak için ideal haftada olabiliriz. Finansal olarak gelir giderlerimize odaklanabilir ve var olan bir borcumuz adına yeniden yapılandırma fırsatı yakalayabiliriz. Yeni Ay’ın yenilenme enerjileriyle birlikte önümüzdeki +14 günlük süreç içinde sosyal çevremiz vesilesi ile bizler için şanslı olabilecek fırsatlarla karşılaşabileceğimiz ve kendimize olan güvenimizin artabileceği bir zamanı deneyimleyebiliriz. Bekar olan İkizler Burcunun uzaklardan bir aşk kapısını çalabilir ve plansız oluşabilecek yeni seyahatlerimiz bizler için bu süreçte yaşamımızda yeni deneyimler yaşamamıza olanak sağlayabilir. Kalıcı ve uzun vadeye yayılacak kararlarımızı tekrar gözden geçirmemiz gereken bu döngüde açık havada doğa yürüyüşleri yaparak, bol sıvı tüketerek, krem ve lacivert tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, hayvan barınaklarına yardım yaparak enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Yeni bir haftaya daha çok finansal gelir giderlerimize ve aynı zamanda ortak kazançlar alanımıza odaklanmak isteyebileceğimiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Haftanın ilk günlerini finansal ve kredi başvuru işlemlerimiz için tercih edebiliriz. Hızlı ve net kararlar vermek isteyebileceğimiz hafta genelinde ailevi ilişkilerimiz de hassasiyet içeren dengesiz bir enerji içinde olabiliriz. Uzun zamandır başlatmak için beklettiğimiz projelerimiz gündemimizde yer alabilir. Yeni Ay’ın yenilenme enerjileriyle birlikte önümüzdeki +14 günlük süreç içinde geçmişte değerlendirmediğimiz için belki de üzüldüğümüz bir iş fırsatı tekrar karşımıza gelebilir ve hayatın sahnesinde değişen statümüz ile göz önünde yer alabiliriz. Fiziksel ve finansal anlamda iyileşme yaşayacağımız bu süreçte birikimlerimizi bir gayrimenkul alamı ile değerlendirmek isteyebiliriz. Egomuzun daha çok ön planda olabileceği Yeni Ay süresince yaşamda daha esnek kalmak ve iletişim dilimizde yıkıcı olmamak bizler için daha önemli olabilir. Hayatımızda yeni başlangıçları deneyimlemeye hazırlandığımız bu süreç içinde bolca toprak ile temas ederek, hızlı olabilecek kararlarımız için 5 Nisan’dan sonraki tarihleri tercih ederek, bol sıvı tüketerek, toprakla ve suyla bolca temas ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Yeni bir haftaya daha çok ikili ilişkilerimizin odak noktası haline gelebileceği ve aynı zamanda duygusal olarak iniş ve ani çıkışlar yaşayabileceğimiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Özel İlişkimiz ve işimiz arasındaki dengeyi korumakta zorlanabilir ayrıca artan iş yükümüz sebebiyle kariyer alanlarımızda krizlere açık bir haftayı deneyimleyebiliriz. Çarşamba günü mümkün olduğunca esnek kalmaya ve gereksiz krizli ortamlara yaşamımızda yer vermemeye özen göstermeliyiz. Yeni Ay’ın yenilenme enerjileriyle birlikte önümüzdeki +14 günlük süreç içinde yeni bir iş ortaklığı teklifi şanslı bir şekilde hayatımıza kolay akışta gelebilir. İkili ilişkilerimizde var olan sorunlarımızı kalıcı bir şekilde çözüme kavuşturabilir ve kendimizi net bir şekilde ifade edebiliriz. Yaşamımızda daha net kararlar vermemiz, eskimiş bağımlılıklarımızdan arınmamız gereken bu döngüde zihinsel şifa içeren çalışmalara yönelerek, toprağın ve suyun şifasından faydalanarak, mavi ve lacivert tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, kendi iç alanlarımızda kalarak enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Yeni bir haftaya gündelik rutin işlerimize yönelebileceğimiz ve çalışıyorsak iş yerlerimizde arkadaşlarımızla olan grup çalışmalarımızın odak noktamız haline gelebileceği bir enerji ile başlangıç yapabiliriz. Sağlığımızın önem kazanabileceği hafta genelinde dolaşım sistemi rahatsızlıklarına açık bir enerji içinde olabiliriz. Haftanın ilk günlerini kendi kişisel bakım ve alışverişimiz için rahatlıkla tercih edebiliriz. Yeni Ay’ın yenilenme enerjileriyle birlikte önümüzdeki +14 günlük süreç içinde ortak finansal gelirlerimize odaklanırken aynı zamanda iş hayatımız ile ilgili yeni kararlar almak isteyebilir ve kalıcı olabilecek bir enerji içinde kendi işimizi kurmaya niyetlenebiliriz. Hayatımızda daha çok olgun kişilerden destek almak isteyebileceğimiz bu döngümüzde finansal konularda olumlu değişimlerde yaşayabiliriz. Beklediğimiz bir miras , nafaka kredi gibi ödemelerimizde sürpriz ve olumlu gelişmelere açık bir zamanı deneyimleyebiliriz. Bekar olan Başak Burçları devam eden bir ilişkilerini evliliğe taşıma kararı alabilirler. Kontrolsüz borçlanmalara karşı temkinli ve tedbirli olmamız gerekende bir süreç içinde olabiliriz. Fevri davranışlardan, ani kararlardan uzak durarak akışta kalmamız gereken yeniay süresince krem ve kahve tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, tabiat anaya Cuma günü sabah saatlerinde bir tohum hediye ederek, bol sıvı tüketerek, akciğer ve damar sağlığımıza özen göstererek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Yeni bir haftaya hayatın daha çok keyifli yanlarına çekilebileceğimiz ve kendimizi daha çok ruhsal olarak dinlendirmek isteyebileceğimiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Haftanın ilk günlerinde ebeveyn olmak isteyen sevgili Terazi Burçlarını gökyüzü olumlu yönde enerjileri ile destekleyebilir. Hafta ortasında partnerimiz ya da çocuğumuzla aramızdaki duygusal dengeyi kurmakta zorlanabiliriz. Özel ilişkilerimizde daha esnek davranmamız ve şartları fazla zorlamamız gereken bir zamanı deneyimleyebiliriz. Yeni Ay’ın yenilenme enerjileriyle birlikte önümüzdeki +14 günlük süreç içinde zihinsel ve ruhsal olarak hızlanan enerjimiz eşliğinde hayatımızda radikal ve net olabilecek kararlar vermek isteyebiliriz. Hayatımızdaki kadersel olan yol ortaklarımızla ani bir şekilde hukuki bir sürece gidebilecek gündemler içinde olabilir ya da geçmişten kalma bize hizmet etmeyen konularımızı, kırgınlıklarımızı kapatarak şifanlama dönemini de huzurla deneyimleyebiliriz. Bize hizmet etmeyen çürümüş konuların temizlenme ve değişim dönemi de olabilir. Alabileceğimiz yeni ciddi bir karar toplum önü duruşumuzda net bir şekilde değişimi beraberinde getirebilir. Hayatımız adına kalıcı başlangıçlara adım atmak isteyebileceğimiz Yeni Ay döngüsünde hızlı, fevri kararlarımızı önce tecrübesine güvendiğimiz kişilerle istişare ederek, yeni kararlarımız için 5 Nisan ve sonrasındaki günleri tercih ederek, bol sıvı tüketerek, mavi, lacivert ve krem tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, daha çok kişisel gelişimimize yönelerek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Yeni bir haftaya ailevi konularımız daha çok odak noktamız haline gelerek hızlı bir başlangıç yapabiliriz. Haftanın ilk günlerinde ailemizin artan sorumlulukları ile üzerimizde bir baskı hissederken aynı zamanda onlarla daha fazla bir arada vakit geçirmek zihinsel olarak bizi rahatlatabilir. Hafta ortasında ailemizle ilgili beklemediğimiz yönde krizlere açık bir enerji içinde olabiliriz. Ani bir kararla yer değişikliği düşünebilir ve birikimlerimizi gayrimenkul yatırımları ile değerlendirebileceğimiz şanslı fırsatlarla karşılaşabiliriz. Yeni Ay’ın yenilenme enerjileriyle birlikte önümüzdeki +14 günlük süreç içinde beklettiğimiz bir ev içi tadilatını, dekorasyonu başlatmaya karar verebilir ve kişisel gelişimimiz adına güzel fırsatlarla karşılaşabiliriz. İrademizi doğru kullandığımız taktirde hayatımızda şanslı yeni başlangıçlarla karşılaşabiliriz. 5 Nisan’dan sonraki günlerde özel ilişkilerimizde yeniliklere açık huzurlu bir enerji içinde olabiliriz. Yeni bir iş başvurusu yapmayı planlıyorsak yeni ay döngüsünü rahatlıkla tercih edebiliriz. Ruhsal ve zihinsel şifalanma adına oldukça şanslı bir zaman içinde olabiliriz. Yakın çevremizden beklediğimiz desteği net bir şekilde hissedebileceğimiz bu süreç içinde barınaktan bir sevimli dost sahiplenerek, kafein alımını azaltarak, toprağın ve suyun şifasından faydalanarak, soft ve toprak tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Yeni bir haftaya yakın çevremizden alacağımız hızlı ve beklediğimiz haberlerle yoğun bir iletişim trafiği içinde başlangıç yapabiliriz. Haftanın ilk günlerinde günlük rutinlerimizde kontörlümüz dışında gelişebilecek olaylarla programlarımızda değişimler yaşayabilir ve çalışma arkadaşlarımızla aramızda gergin bir enerji hâkim olabilir. Hafta ortası günlerde irademizi doğru kullandığımız taktirde finansal olarak karşımıza çıkabilecek şanslı fırsatları deneyimleyebiliriz. Yeni Ay’ın yenilenme enerjileriyle birlikte önümüzdeki +14 günlük süreç içinde bolca plansız olabilecek kısa seyahatlerimizde artış yaşayabiliriz. Fikirlerimizi rahatlıkla finansal gelirlere çevirebileceğimiz şanslı bir zaman içinde olabiliriz. Partnerimizle ve çocuklarımızla aramızda var olan sorunlarımızı çözüme kavuşturabileceğimiz ayrıca ruhsal ve zihinsel olarak pozitif yönde şifaya kolaylıkla ulaşabileceğimiz bir döngüde ayrıca ebeveyn olmayı planlayan sevgili Yay Burçlarını gökyüzü olumlu yönde destekleyebilir ve bekledikleri müjdeli haberi alabilirler. İrademiz dışında gündemler içinde olabileceğimiz bu süreç içinde mavi ve lacivert tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, özellikle 1 Nisan Cuma günü tabiat anaya bir tohum hediye ederek, bol sıvı tüketerek, sakin ve esnek kalamaya özen göstererek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Yeni bir haftaya finansal gelir ve giderlerimize çok daha fazla odaklanmak isteyebileceğimiz ve beklediğimiz bir paranın gelişinde belki de gecikmeler yaşayabileceğimiz bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Haftanın ilk günlerinde var olan bir borcumuz üzerimizde bir kısıtlama oluşturabilir ve hafta ortasından itibaren yeni bir ödeme planı oluşturabileceğimiz şanslı fırsatlarla karşılaşabiliriz. İrademizi doğru kullandığımız ve kendi değerimizin farkında olduğumuz taktirde finansal olarak önümüzde yeni kazanç kapılarının açılabileceği bir haftayı deneyimleyebiliriz. Yeni Ay’ın yenilenme enerjileriyle birlikte önümüzdeki +14 günlük süreç içinde hayatımızda kalıcı ve net kararlar almak isteyebiliriz. Ev aile ve yuva konularımızda geçmiş kırgınlıklarımızı giderebileceğimiz ve aynı zamanda aile içinde olan sevdiklerimizle birlikte yaralarımızı sarabileceğimiz huzurlu bir enerji içinde olabiliriz. Hayatımızda yeni bir deneyim alanına vesile olabilecek seyahatler içinde yer alabiliriz. Yakın çevremizden beklediğimiz desteği bulabileceğimiz bu süreç içinde suyun ve toprağın şifasından bolca faydalanarak, kafein alımını azaltarak, kendi kişisel değerimizin farkındalığına ulaşmaya niyet ederek, krem ve mavi tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Yeni bir haftaya daha çok kendi hayatımıza odaklanmak isteyebilir ve yeni olabilecek radikal kararlarımıza başlangıç vererek yapabiliriz. Haftanın ilk günlerinde ufak dokunuşlarla dış görünümümüzde değişim yapmak isteyebiliriz. Salı, Perşembe ve cuma günü finansal olarak pürüzsüz bir akış içinde kazançlı olabileceğimiz yeni fırsatlarla karşılaşabiliriz. Zihinsel ve duygusal enerjimizin yüksek olabileceği bir zaman içinde olabiliriz. Yeni Ay’ın yenilenme enerjileriyle birlikte önümüzdeki +14 günlük süreç içinde ikili ilişkilerimizde kendimizi rahat akışta zorlanmadan ortaya koyabileceğimiz bir zamanı deneyimleyebiliriz. Yakın çevre ilişkilerimizde ani gelişebilecek gündemlerle birlikte hızlı kararlar vermek isteyebilir ve uzun zamandır düşündüğümüz bir araç alım satımını gerçekleştirmek isteyebiliriz. Kardeş ya da kuzenlerimizle olan ilişkimizde geçmişten kalma üstü kapanmış gündemlerimiz tekrar gün yüzüne çıkabilir ve kalıcı olarak çözüme kavuşturabileceğimiz bir şifa enerjisiyle birlikte zihinsel olarak ortak noktada sevdiklerimiz ile buluşabiliriz. Yaşamımızda kişisel gelişimimize daha çok önem verebilir, seyahatler ve kalabalıklar içinde bolca vakit geçirerek hayatımızda yeni deneyim alanlarına adım atabiliriz. Kişisel gelişimimize daha çok önem göstermemiz gereken bu süreç içinde kahverengi ,krem ve mavi tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, kırmızı renkli gıdalar tüketerek, bol sıvı tüketerek, sokaktaki sevimli dostlarımıza yardım elimizi uzatarak enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Yeni bir haftaya zihinsel enerjimizin düşük olabileceği ayrıca kadın erkek ilişkilerimizde dengede kalmakta zorlanabileceğimiz kendimizle olan duygusal kavgamızın yüksek olabileceği bir enerji içinde başlangıç yapabiliriz. Haftanın ilk günleri kendi iç alanlarımızda ve esnek kalarak geçirmek faydalı olabilir. Finansal gelir ve giderlerimizde irademizi doğru kullanarak, değerimizin farkına vararak ve üzerimize düşen sorumluluklarımızı yerine getirerek yeni yatırım fırsatları ile karşılaşabileceğimiz bir haftayı deneyimleyebiliriz. Yeni Ay’ın yenilenme enerjileriyle birlikte önümüzdeki + 14 günlük süreç içinde hayatımızda sahip olduğumuz varlıklarımıza, kazançlarımıza, değerlerimize karşı bakış açımız değişme yaşayabiliriz. Yeni olabilecek başlangıçlarımız ve farkındalıklarımızla birlikte finansal olarak kendimizi rahat hissedebileceğimiz bir döngüye geçiş yapabiliriz. Finansal olarak yeni başlangıçlarımız ve yatırımlarımız için 5 Nisan ve sonrasındaki günleri tercih etmek bizler için daha uygun olabilir. Şanslı ve bereketli bir süreç içinde olabileceğimiz bu zamanda bol sıvı tüketerek, mavi ve lacivert tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, kafein alımını azaltarak, bağışıklık sistemimizi güçlendirerek, ruhsal ve zihinsel şifa içeren çalışmalara yönelerek enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.

Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page