top of page

Jüpiter Kova Burcu'nda Retro...Sevgili Arkadaşlarım,


İyicil olarak anılan, bireysel olarak hayatlarımıza dokunduğu alanları genişlete, şans veren ve bereketlendiren gezegen Jüpiter, 28 Temmuz saat 15.42’de Kova Burcu’ndaki Retro hareketine, 18 Ekim sabahı 08.29’a kadar devam ediyor olacak.


Bu süreçte,

 • Kendi inanç sistemimizi sorgulayabiliriz.

 • Geleceğe yönelik plan ve projelerimizin doğruluğundan emin olmak isteyebiliriz.

 • Yarım bıraktığımız eğitimlerimiz varsa tamamlamak için bu dönemi değerlendirebiliriz.

 • Gökyüzü bizlerin teslimiyet sınırlarını test edebilir.

 • Özgürlüğümüzü kısıtlayan yeni bir varyant söz konusu olabilir.

 • Toplumsal hayatlarımızda kademeli kısıtlamaları getirebilir.

 • 22 Ağustos Kova Dolunayının da etkisi ile Kripto para piyasalarında, teknoloji konularında önemli gündemler oluşabilir.

 • Venüs’le yapacağı zorlayıcı enerjinin etkisiyle, finansal tedbirlerimizi almak, yeni yatırımlar içine girmeden beklemeyi deneyimlemek faydalı olabilir.

 • Kendimize zaman ayırabiliriz.

 • Ruhsal yolculuğumuza yönelmek isteyebiliriz.

 • Hayatı biraz akışına bırakarak yaşamak faydalı olabilir.

 • Zihnimizi yavaşlatmayı deneyimlemek bizler için sağlıklı olabilir.


Yaşamı farkındalıkla yeniden şekillendirme zamanı. • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

 • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.

Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Jüpiter Kova Burcu'nda Retro hareketine devam ederken sosyal çevremiz içinde daha çok göz önünde olabiliriz. İkili ilişkilerimizi tekrar gözden geçirmek isteyebiliriz. Çevremizdeki kişiler bizler için doğru seçimler mi? Jüpiter Kova retrosu bu soruları bu dönem bize bilinç altımızda sorgulatabilir. Riskli bir yatırıma girmemeli, her duyduğumuza hemen inanmalı ve biraz sezgilerimize güvenmeliyiz.


Göklerin mesajı: Mutlu olmak ister misin?


Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Jüpiter Kova Burcu'nda Retro seyrine devam ederken, kariyer ve iş alanlarımızda bazı farkındalıklar kazanabiliriz. Ufak değişimler yapamaya ihtiyaç duyabiliriz. Annelerimiz ile olan ilişkilerimizde bazı sorgulamalara gidebiliriz. Eski iş ortaklarımızdan haberler alabilir ve yeni iş birlikteliklerini değerlendirmek isteyebiliriz. Retro döneminde olduğumuzu unutmadan yarım kalan işlerimizi tamamlamayı deneyimleyebiliriz.


Göklerin mesajı: Bölünmüş ekmek birleşmez.İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Jüpiter Kova Burcu seyrine devam ederken, eğitim alanlarımızı, inançlarımızı ve hayat amacımızı sorgulayabiliriz. Yeni eğitimlere başlayabiliriz fakat Retro döneminde olduğumuzu unutmayalım. İleriki günlerde kendimizi tekrar sorgulamak durumunda kalabileceğimizi hatırlayalım. Yarım kalmış bir eğitimi bitirmek için kollarımızı sıvayabiliriz. Yabancılarla iş, ticaret ve seyahatler, gündemimizde olabilir.


Göklerin mesajı: Yarım kalanı tamamla.Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Jüpiter Kova Burcu'nda Retro hareketine devam ederken, seyahat ve eğitim konularında istediğimiz yeni fırsatları yakalama şansımız olabilir. Ortak gelirlerimizi tekrar sorgulayabileceğimiz bu dönem, ani bir karar ile kasalarımızı ayırmak isteyebiliriz. Beklediğimiz hukuksal davalarımız var ise tazminat, nafaka gibi alanlarda olumlu gelişmeler yaşayabiliriz. Yurt dışı iş ortaklıkları gündeme gelebilir. İnanç sistemlerimizi gözden geçirmek isteyebiliriz.


Göklerin mesajı: Geçmişe odaklanma.Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Jüpiter Kova Burcu'nda Retro hareketine devam ederken, eş ve iş ortaklıklarımızda güzel gelişmeler yaşayacağımız bir dönem olabilir. Yakın ilişkilerimizi derinlemesine sorgulamak isteyebiliriz. İkili ilişkilerimizde yeni iş ortaklıkları gündeme gelebilir. Liderlik vasfımızı ön plana rahatça çıkararak, çevremizin sorunlarına ışık tutabiliriz. Yeni kadersel birlikteliklere adım atabiliriz.


Göklerin mesajı: Hayatında yeniliklere yer aç.başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Jüpiter Kova Burcu'nda Retro hareketine devam ederken, günlük rutin işlerimizde hayatımızı kolaylaştıracak yeni düzenlemeler yapabiliriz. Yaşamın tadını çıkartmak için yeni fırsatlar yakalayabiliriz. Yolunda gitmeyen ilişkilerimizde yaşanan aksaklıkları iyi analiz ederek vadesi dolmuş birlikteliklerimizde yollarımızı ayırmaya karar verebiliriz. Geçmişte bitirdiğimiz ilişkilerimiz tekrar gündeme gelebilir. Sindirim sistemimize dikkat etmeli gereksiz streslerden uzak durmayı deneyimlemeliyiz.


Göklerin mesajı: Söyleyemediklerini içinde yaşatma.Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Jüpiter Kova Burcu'nda Retro hareketine devam ederken, gündemimizde çocuklarımız ve aşk hayatımız sıkça yerini alabilir. Var olan bir ilişkimizdeki aksaklıkların üzerine gidebilir. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar tekrar gözden geçirmek isteyebiliriz. Çocuklarımızla ilgili yeni kararlar almak, ufak dokunuşlarla hayatlarını yeniden güzel bir şekilde dizayn etmek isteyebiliriz. Bu süreçte ikili ilişkilerimizin dengede gidip gitmediğini analiz etmek isteyebiliriz.


Göklerin mesajı: Herkese eşit şekilde yaklaş.


Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Jüpiter Kova Burcu'nda Retro hareketine devam ederken, ailemiz ve köklerimiz ile ilgili yeni gündemlerimiz olabilir. Aile yaşantımızda yolunda gitmeyen konular var ise bu süreçte daha çok üzerine gidip sonuca kolayca ulaşabilir sevdiklerimize yardım elimizi uzatabiliriz. Ev değiştirme kararı alıp, yaşam alanlarımızda ufak değişikliler yapmak isteyebiliriz. Aile içi tartışmalardan ve dilimizi sert kullanmaktan uzak durmamız gereken bir dönem olabilir.


Göklerin mesajı: Hayat sevdiklerinle güzel.Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Jüpiter Kova Burcu'nda Retro hareketine devam ederken, bireysel olarak daha çok inanç sistemlerimizi sorgulayabiliriz. Önümüze çıkan bazı iletişim aksaklıklarını gidermek isteyebiliriz. Yakın çevremizle aramızda yanlış anlaşılmalar yaşanabiliriz. Kendimizi ifade etmek isterken bu süreçte biraz yıprandığımızı hissedebiliriz. Olayları çok büyütmemeli yaşamı akışına bırakmalıyız. Yarım bıraktığımız eğitimlerimizi tekrar değerlendirmek için ideal bir zaman olabilir.


Göklerin mesajı: Son bir şansın daha var.Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Jüpiter Kova Burcu'nda Retro hareketine devam ederken, yaşam alanlarımızda bizleri neyin beslediğini sorgulayabiliriz. Bir kez daha etrafımızda yaşanan olayları gözlemlemek isteyebiliriz. Hayatta emek harcadığımız alanlarda verdiğimizin karşılığını alıp almadığımızı sorgularken, yeni farkındalıklar kazanabiliriz. Sevgimizi hak etmeyenlerle, yollarımızı ayırmak isteyebiliriz. Alma verme dengemizi yeniden yapılandırmak için ideal bir zaman olabilir.


Göklerin mesajı: Yaşam amacını sorgula.Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Jüpiter Kova Burcu'nda Retro hareketine devam ederken, hayatımızı yeniden şekillendirmek içsel huzurumuza odaklanmak isteyebiliriz. Çevremize karşı kendimizi daha entelektüel ve olumlu bir şekilde ortaya koyabiliriz. Hiçbir şeyin imkânsız olmadığını düşünebileceğimiz bu dönemde, abartılı davranışlara kaçmaktan uzak durmayı deneyimlemeliyiz. Beslenme şeklimizi yeniden yapılandırmak, bize zararı olan bağımlılıklardan kurtulmak içinde ideal bir zaman olabilir.


Göklerin mesajı: İyimser olma zamanı.Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Jüpiter Kova Burcu'nda Retro hareketine devam ederken, daha çok kendimizle baş başa kalmak isteyebiliriz. Yalnızken fikir üretmek ve bir kez daha yaşam planlarımız gözden geçirmek bu süreçte iyi gelebilir. Kalabalıklar içinde yalnız kalmak isteyebiliriz. Haberci rüyalarımızda artış olabilir. Kendimizi ve bilinçaltımızı yeniden yapılandırmak ve ruhsal olarak dinlenmek için ideal olabilir.


Göklerin mesajı: Tekamül yolculuğunu başlat.
Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page