top of page

Jüpiter Balık Burcu'nda...

Sevgili Arkadaşlarım,


Astrolojinin sevilen, iyicil dokunduğu yeri enerjisi ile besleyen bereketlendiren büyüleyici etkisi altına alan gezegeni Jüpiter 29 Aralık saat 07.09'da Balık Burcu'na geçiş yapıyor olacak. Zor günleri deneyimlediğimiz bu zor zamanlarda, bir nebzede olsa yaşamlarımıza umut katmaya hazırlanıyor.


Bu süreç içinde;

  • Yaşamı etik kurallarına uyarak yaşadıysak,

  • Vicdanımızın sesini duyabildiysek,

  • Kâinatta işleyen sisteme iyilikle hizmet ettiysek,

Şimdi gökyüzünün bizlerin önüne serebileceği sürprizleri huzurla deneyimleme vakti içinde olabiliriz.


Jüpiter Balık seyrinde;

  • Maddeden çok maneviyat teması yaşamlarımızda hâkim olabilir.

Jüpiter Balık Burcu'nun doğal yöneticisidir, dolayısı ile rahat ettiği kendi tahtında oturduğu zamanlarda konumu ile global anlamda insanlık alemi olarak yaşımı biraz daha akışına bırakmamıza yardımcı olabilir diye düşünebiliriz.


Yeni çıkabilecek kanunlarla karşılaşabilir ve bol yağışlı günleri deneyimleyebiliriz.

Din, dil, ırk ayrımı yapmadan birbirimizi kucaklama zamanını iyi değerlendirelim.


Zihinsel ve ruhsal şifa içeren bu enerjinin yüreklerimize bir parça huzur, üzerimize mutluluğun ve bereketin tozlarını yağdırması dileğiyle,


Şifa Olsun...


  • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

  • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.
Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.

Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Jüpiter Balık Burcu seyrine devam ederken kronik bir rahatsızlığımız var ise iyileşme sürecine girebilir ve olumlu yönde bir döngüye merhaba diyebiliriz. Kişisel gelişim ve bilinç altı çalışmaları için ideal bir zaman olabilir. Sezgilerimiz güçlenebilir, vicdanımızın sesini dileyebilir ve korkularımızla yüzleşmek bu süreç içinde bizler olurken farkındalıklarımız artabilir.


Dilerseniz bu transit süresince bilim, şifa konularıyla ilgilenebilir, regresyon, bilinçaltı ve astrolojik bir danışmanlık alarak değerlendirebilirsiniz.
Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Jüpiter Balık Burcu seyrinde kariyerimizde ışık gibi parlayabilir, finansal kazançlarımız artabilir. Sosyal çevremizde aranılan kişi olabiliriz. Geleceğe yönelik plan ve projelerimiz açısından şanlı ve bereketli bir dönemi deneyimleyebiliriz. Maneviyatımızın güçlendiği bu dönemde yardımımıza ihtiyacı olanlar için hizmet adına ideal bir dönemde olabiliriz.


Dilerseniz bu transit süresince sosyalleştiğiniz ortamlarda üzerinizde bir at figürü ya da kuş tüyü taşıyabilir, telefonunuzda da bu figürleri bulundurabilirsiniz. Çevremizdeki insanlarla çıkacağımız seyahatlerde bu süreçte enerjiyi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Jüpiter Balık Burcu seyrinde toplum önünü statümüzde değişim yaşayabilir ve bereketli bir dönemi deneyimleyebiliriz. Annemizle olan ilişkimiz güçlenebilir. İş seyahatlerimiz yoğunlaşabilir ve yurt dışı bağlantılı konularımızda beklediğimiz yönde sürpriz gelişmeler yaşayabiliriz.


Dilerseniz bu transit sürecinde iş yerinizde, çalışma alanlarınızda bir at figürü, bir at sembolü ya da fotoğrafı bulundurarak, ayakları yere sağlam basan otoriter ve güvenilir insanlarla iletişim halinde olarak bu enerjiyi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Jüpiter Balık Burcu seyrinde yaşama karşı bakış açımız değişebilir ve daha çok manevi temalara yönelebiliriz. Sosyal medya aracılığı ile bir iş yapıyorsak, bir tanıtım yapmayı planlıyorsak ya da duyurumuzu paylaşmak ve ayrıca yeni bir sayfamızı aktif hale getirmek istiyorsak şanslı olabileceğimiz bu süreci olumlu yönde değerlendirebiliriz. Beklediğimiz bir yurt dışı tatiline çıkabilir ve yüksek eğitim konularında desteklendiğimiz bir süreci deneyimleyebiliriz.


Dilerseniz bu transit süresince iyi ve kaliteli yabancı filmler izleyebilir, seyahat biletlerimizi saklayabilir ve bir at figürü ile bir rafta bulundurarak enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.
Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Jüpiter Balık Burcu seyrinde ortak gelirlerimizde artış yaşayabiliriz. Eşimizin kazancında rahatlama olabilir. Beklediğimiz bir kredi başvurusunun sonucu olumlu yönde alabilir ve yeni bir ortaklık teklifi ile karşılaşabiliriz. Beklettiğimiz bir sağlık kontrolümüzü de bu dönemde yaptırmak bizler için faydalı olabilir.


Dilerseniz bu transit süresince bir at figürü yad sembolünü banyomuzda bulundurabilir, kredi ve banka kartlarımız koyu lacivert bir kılıfta ya da kartlıkta saklayabilir, ayrıca ihtiyacımız var ise terapi ve danışmanlık alarak enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Jüpiter Balık Burcu seyrinde kadersel hayat ortaklarımızla olan birlikteliğimizde olumlu günleri deneyimleyebiliriz. İkili ilişkilerimiz vesilesi ile gökyüzü önümüze şanslı ve bereketli olabilecek ortaklık tekliflerini sunabilir. Devam eden bir ilişkimizi evlilikle taçlandırma kararı alabiliriz.


Dilerseniz bu transit süresince sanatla ilgilenebilir, düşüncelerinizi bir avukata, bir psikoloğa ya da bir astroloğa teslim edebilir ve yaşamımızdaki problemlere ışık olmasını tercih edebilir, evimizin giriş çıkış kısmına üzerinde güzel bir kuş ya da at figürü olan bir resim yapıştırarak enerjiyi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Jüpiter Balık Burcu seyrinde sağlığımızda önemli ölçüde şifa içeren enerjiler içinde olabiliriz. Beklettiğimiz bir sağlık kontrolümüzü yaptırmak için ideal bir süreç olabilir. İş hayatımızda geçmişten gelen üstü kapanmamış problemlerimiz büyüyebilir ve bu transit vesilesi ile kalıcı bir çözüme kavuşturma şansı yakalayabiliriz. Günlük tempomuz ve enerjimiz artarken, spora başlamak, yeni bir beslenme düzenine geçmek bizler için doğru bir karar olabilir.


Dilerseniz bu transit süresince evcil hayvan sahiplenebilir, at beslenmeyi ya da ata binmeyi tercih edebilir, şifa enerjisinin yüksek olabileceği bu süreçte meditasyon, reiki, yoga gibi çalışmalarına yönelerek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Jüpiter Balık Burcu seyrinde hayatın keyif içeren yanına çekilebilir, özel ilişkilerimizde ve çocuklarımızla aramızdaki diyaloğumuzda huzurlu bir atmosferi yakalayabiliriz. Bekar olan Akreplerin yeni bir aşk kapısını çalarken Risk içeren yatırımlar gündemimize gelebilir. Ebeveyn olmayı planlıyorsak gökyüzü bu süreç içinde bizi destekleyebilir ve güzel gelişmeler yaşamımıza vesile olabilir. Yaratıcı gücümüzle finansal fırsatlarla karşılaşabiliriz.


Dilerseniz bu transit süresince konser, tiyatro, kültür sanat etkinliklerine katılabilir, büyük ve geniş ortamlarda kendimize huzurlu ortamlar oluşturarak, koyu mavi ve lacivert tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, özel ilişkilerimizde etik ve ahlaklı davranarak enerjiyi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Jüpiter Balık Burcu seyrinde ailevi değerlerimiz bizim için önemi artabilir. Aile içi görüşmelerimiz yoğunlaşabilir ve gayrimenkul alım satımı gündemimize olabilir. Aile içi iletişimimizin önem kazanabileceği bu süreç içinde var olan bir sorunumuz büyüyebilir ve yeni farkındalıklar kazanmamıza sebep olabilir.


Dilerseniz bu transit süresince planladığımız bir ev içi dekorasyon projemizi gerçekleştirerek, tercihimizi büyük eşyalardan yana kullanarak, evimizin içinde var olan kitaplığımıza yabancı yazarların romanlarını ekleyerek enerjiyi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Jüpiter Balık Burcu seyrinde kısa seyahatlerimiz artabilir ve yakın çevremizle yoğun bir iletişim trafiği içinde olabiliriz. Yakın çevremizde var olan sevdiklerimizin yaşamında olumlu gelişmelere şahit olurken, ticari faaliyetlerimizde bereketli bir süreci deneyimleyebiliriz. Kişisel gelişimimize katkı sağlayabilecek bir eğitim programına yazılmak içinde ideal bir zaman içinde olabiliriz.


Dilerseniz bu transit süresince kısa seyahatlerinizde büyük otobanları tercih edebilir, çalışma ortamlarımızda kardeş ve yakın çevremizle aynı fotoğraf çerçevesinde buluna geniş bir aile tablosunu kullanarak, eski okul arkadaşlarımıza yılbaşı tebrik kartı yollayarak enerjiyi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Jüpiter Balık Burcu seyrinde finansal olarak rahat bir nefes alabilir ve para kazanma şeklimizde yeniliklerle karşılaşabiliriz. Planımızda olmayan bir zamanda gayrimenkul alımı gündemimizde gelebilir. Varlıklarımızda genişleme ve büyüme fırsatları yakalayabiliriz, bireysel gelirimiz artabilir. İş başvurusu yapmayı planlıyorsak bu zamanı olumlu yönde değerlendirebiliriz.


Dilerseniz bu transit süresince buzdolabımızın üzerinde yabancı ülkelere ait magnetler bulundurabilir, yabancı bir ülkeye ait bir parayı cüzdanımızda saklayabilir, var olan yatırımlarımız için bir sepet oluşturarak enerjiyi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Jüpiter Balık Burcu seyrinde yaşamın içinde şansımızın yükseldiğini hissedebilir ve toplum önündeki duruşumuzun değişim içerebileceği bereketli bir atmosfer altında olabiliriz. Sağlığımıza ekstra dikkat etmek ve iştahımızın artabileceği bu süreçte kilo alımına yatkın olabileceğimizin farkında olmak bizler için faydalı olabilir. Beslenme şeklimizi değiştirmek, spora ve diete başlamak içinde ideal bir zamanda olabiliriz.


Dilerseniz bu transit süresince üzerimizde kuş tüyü taşıyarak, uzun bol elbiseler, koyu mavi ve lacivert tonlarında kıyafetler tercih ederek enerjiyi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.
Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page