top of page

İkizler Burcu Kadını...
Bir kişiyi sadece Güneş Burcu’nu baz alarak anlatmayı inanın tasvip etmiyorum. Astroloji sadece burçlardan ibaret değil! Lütfen bu hatırlatmamı es geçmeyin!


Karakter analizi yaparken sadece burcunuzu değil, yükseleninizi de baz alın ya da ay burcunuzu.


Ufak tüyolarla açıklamaya çalışacağım.


İkizler doğası gereği çift burçtur. Değişkendir. İki ayrı kutbu ve dualite prensibini anlatır. Bir dişil aura ile ikizleri mukayese ettiğinizde ortaya inanılmaz bir çeşitlilik çıkar. Esnek olmak, anlayışlı yapı, kuvvetli iletişim özellikleri, bir koltukta iki karpuz yürütmeye çalışmak, değişken fikirlere sahip olmak ve hayatın hep yeni tarafını, bilgi tarafını önemsemek bir ikizler kadınının olmazsa olmazlarıdır.


İkizler doğası kısırdır. Üretken ve verimlilik konusunda zorlayıcı bir doğaya sahiptir. Bu kesinlikle ikizler burcu iseniz kısırsınız demek değildir. Fakat sizin için üretken ve verimli olmak farklı bir şekle bürünmüş olabilir. Öyle çok beceriniz vardır ki onlarla bir ürün ortaya çıkartmanız sizin doğurganlığınızı tetikleyecektir.


Bir sonraki burç Yengeç gibi, anneci, korumacı ve kollayıcı olamayabilirsiniz. Bir önceki burç Boğa gibi elde ettiklerinize kıymet vermeyi, sabit bir yaşam şekli yürütmeyi istemeyebilirsiniz. Sizler özgür olmalı, arkadaş canlısı bir yapıda olmalısınız.


Bunun yanında arabuluculuklara dikkat etmeli, iki kişi arasında kalmaktan da uzak durmayı başarabilmelisiniz. Heyecanlı yapınız gereği kullanılmaya açık olabilirsiniz. Aslında en anlaşılır burç sizsinizdir çünkü kalbinizi dilinize çok güzel aktarırsınız fakat her hissettiğinizi anlatmak karşı taraf için anlaşılamaz olma durumunuzu ortaya çıkarır.


Kaçınılması Gereken Yönler: Dedikodu, magazin, dağılganlık, odaklanma problemi, uyku düzensizliği, sinirsel gerginlik.


Üzerine Gidilmesi Gereken Yönler: İletişim köprüleri kurmak, kendini ifade edecek araçlar kullanmak. Örneğin, yazı, makale, blog ya da sanatla iletişim, aktarım becerilerini çalıştırmak bir ikizler kadınının üretkenliğini en iyi şekilde ortaya çıkarabilmesine olanak tanıyacaktır.


Yükselen Burcunuz İkizler ise: Kendinizi ifade etmek sizi motive ediyor demektir. Öncelikleriniz iletişim kurmak, sosyalleşmek ve değişken karakterinizi dışa yansıtmak olabilir. Kolayca kilo almazsınız. Genellikle zayıf ve fit görünüşünüz olur ve bunun için özel çaba sarf etmez, diyetler yapmaz ve beslenme alışkanlıklarınızı düzeltme gereği duymazsınız.


Ay Burcunuz İkizler ise: İhtiyaç duyduğunuz alanlar bilgidir. Öğrenmek sizi besleyecektir. Duygularınızı konuşarak ifade etmeyi tercih edersiniz. Kızgınlığınızı, öfkenizi, sevginizi konuşarak ifade etme arayışında olursunuz. Karşı tarafın da sizinle duygularını konuşmasını, size anlatmasını beklersiniz.


Sağlık Açısından: Sinirsel gerginliklere karşı dikkatli olmanız gerekir. El ve bilek uyuşmalarına karşı ve uyku düzensizliklerinize karşı önlem almanız gerekir.


İkizler Kadınını Yanlış Tanımayın: İkizler aldatır demek doğru bir yaklaşım değildir. O, merak eder. Her şeyi araştırır, sorgular ve merak eder. Onun bu tatlı merakı bazı durumlarda içinden çıkılamaz problemlere vesile olabilir fakat bir ikizler kadınını kolay kandıramayacağınızı bilmeniz gerekir çünkü onun zihni diğer tüm Zodyak burçlarından daha aktif ve faal çalışır. Kuyruğu birbirine değmeyen tilkiler misali zihni sizin sonraki yapacağınız hamleleri de görecektir.

İkizler Kadınının Gölge Tarafı: İkizler doğası gereği o kadar hızlı düşünür ve çabuk kavrar ki zihninin hızına bedeni yetişemez. O nedenle yaş almayan burçtur demek yanlış olmaz. Fakat bazı durumlarda soluklanmasını, durmasını ve dinlemesini bilmesi gerekir. Daha çok bilgi peşinde koşmak yerine sezgileriyle hareket etmeyi, şüphe duymadan adımlar atmayı öğrenmesi gerekir.


Öte yandan zihni kurnazlığa da çalışabilir. Kimsenin akıl etmediği durumları öyle hızlı kavrar ki hedefe giden yolda kestirme yolları tercih edebilir. Bu hileleri bilip de kullanmamayı tercih etmek ise onun ne kadar erdemli olduğu ile alakalıdır.


Bir ikizler kadını siz hissetmeden tüm bilgilerinize erişebilir, sizi sizden daha iyi taklit edebilir. O nedenle eğer bir ikizler kadını ile iletişim şekli kuracaksanız kartları en başta açık oynamanız gerekecektir.


İkizler Burcu Ünlülerimiz: Bülent Ersoy, Sıla Gençoğlu, Fahriye Evcen, Gülşen, Nehir Erdoğan, Marilyn Monroe, Nicole Kidman, Kylie Minogue, Angelina Jolie
Sevgiyle…


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. MAPAI, OPA Member


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

E-mail: astroyasam@gmail.com

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page