top of page

İkizler Burcu Erkeği....


Bir kişiyi sadece Güneş Burcu’nu baz alarak anlatmayı inanın tasvip etmiyorum. Astroloji sadece burçlardan ibaret değil! Lütfen bu hatırlatmamı es geçmeyin!


Karakter analizi yaparken sadece burcunuzu değil, yükseleninizi de baz alın ya da ay burcunuzu.


Ufak tüyolarla açıklamaya çalışacağım.


Eril bir enerji ile ikizler doğasını yan yana almak birçok açıdan zorluk yaratır. Erkek hegemonyası üzerinde ilerleyen bir dünya düzeni içerisinde ikizler burcu erkeği pek çok alanda feminen kalabilir. Dedikodular, el becerikliliği, meraklı yapısı, bol çenesi ve her ortamda bulunmak isteyişi nedeniyle başkaları tarafından karakter eleştirilerine maruz kalması kaçınılmazdır.


Kendinizi ifade etmek diğer her şeyden önemli olacaktır. Zihninizi eğer doğru bir alana odaklayabilirseniz üretkenliğinizi ve veriminizi net bir şekilde ortaya çıkarabilirsiniz. Önemli olan dağılma problemlerine karşı önceden önlem alabilmenizdir. Sizler bir kişinin emri altında çalışmaktan ziyade daha bireysel kariyer hedefleri peşinde koşmalısınız.


Sizin hızınızı engelleyen, anlamakta zorluk yaşayan karakterlerle bir arada olmanız tahammülsüzlüklere yol açacaktır. Değişken ruh halinize adapte olabilen kişilerle adımlar atmanız mutlu olmanıza vesile olur. Kariyer başarıları için iletişimi en iyi kullanan, koordinasyon, insan ilişkileri ve araştırma, aktarma, anlatma becerileri gerektiren her sektörde başarılı olabilmeniz mümkündür.


Tek bir işte uzmanlaşmak yerine hedefinizin tek olmasına dikkat etmelisiniz. O hedefe giderken çoklu seçeneklerle ilerlemeye özen göstermelisiniz. O zaman güneşiniz doğru alanlarda parlayacaktır.


İlişkilerde anlaşılmama durumları ile sıkça karşılaşabilirsiniz. Sizin için iletişimde olmak ve bilgi aktarımını sağlamak önceliklidir. Her ne olursa olsun yanlış konuşulmalara ve yalanlara asla tahammül edemediğinizi bilmeleri gerekir. Çünkü sizle her şey konuşabilir, her şey paylaşabilir fakat bunun içine riya, yalan girdiğinde kaçınılmaz tuzaklar baş göstermeye başlar.


Kaçınılması Gereken Yönler: Hayatın pratize yönünü kuvvetli tutmalı ve fayda sağlayan kişilerle iletişiminize devam etmelisiniz. Sizler özgür olmalısınız ve sosyal ilişkilerinizde arkadaş canlısı bir yapı çizmelisiniz. İçe kapalı, soyut düşünen kişiler size bir bilmece gibi gelebilir ve onu çözmek için attığınız her adım sizi kısır bir döngünün bilinmezliğinde boğabilir.


Üzerine Gidilmesi Gereken Yönler: Leb demeden Çorum diyen kişilerle sağlıklı iletişim ağları kurmak sizi başarılı kılacaktır. Negatif enerji barındıran ortamlar ya da insanlarla geçirdiğiniz zamanlar sizi o enerjinin içine doğru sürükleyebilir. Fakat aksi yönde başarılı, sağlıklı ortamlarda bulunmanız ise pozitif enerji alanlarına adaptasyon sağlamanıza olanak tanır.


Yükselen Burcunuz İkizler ise: İletişim köprüleri kurmak ve doğru bilgiyi almak/aktarmak sizin için motivasyon kaynağı olacaktır. Düşünceleriniz daha çok rasyonel ve gerçekçi olabilir. Kendinizi ifade şekliniz de öyle. Öncelikleriniz sıkça yer değiştireceğinden kendinize hedefler belirlemeniz ve bu hedeflere sadık kalmayı başarmanız sizi güçlü kılacaktır.


Ay Burcunuz İkizler ise: Hayatınıza çekeceğiniz partnerler genellikle çok yönlü, entelektüel ve akılcı zekâya önem veren kişiler olabilirler. İlişkilerinizi daha çok sosyal alanlarda yaşayabilir, partnerinizle sosyalleşebilirsiniz. İhtiyaç alanlarınız ise daha çok bilgi ve deneyim olabilir. Deneyimlemek ve merak duygunuz diğer her şeyden baskın olacaktır.


Sağlık Açısından: Zihninizin faal çalışması nedeniyle ayak ve bileklerinizin genellikle ışımaması bir problem teşkil edecektir. Uyku problemi ve zihinsel gerginliklere karşı önlem almanız gerekir.

İkizler Erkeğini Yanlış Tanımayın: Bir ikizler erkeği ilk bakışta kolay anlaşılmıyor gibi görülebilir. Zihnin odalarında çıkışı olmayan bir labirente girmiş gibi hissedebilirsiniz kendinizi. Fakat ne hissediyorsanız tam karşınızdaki kişi de aynı şeyi hissediyordur aslında.


İlişkilerinizde ve iletişiminizde yansıttığınız enerjiyi direkt (değişmeden) aynı şekilde almak sizin nasıl bir enerjiyi yansıttığınıza bağlı olarak şekillenir. Yani partnerinize güven duymayı tercih ediyorsanız o da size güveni yansıtacaktır ama şüphe duymayı tercih ediyorsanız en başta çıkmaz yola girmişsiniz demektir.


İkizler Erkeğinin Gölge Tarafı: Değişken ruh hali çoğu zaman yanlış anlaşılmalar doğurur. Kendinizden emin olmadığınız hiçbir alanda adımlar atmamayı denemeniz gerekir. Özellikle birine ön ayak olduğunuz durumlarda önerdiğiniz o kişi sonrasında sizin canınızı sıkacak durumlarda bırakabilir.


Bir ikizlere de ön ayak olmadan evvel onu iyi tanımanız gerekir. Yani siz de sonucundan emin olmadığınız durumlar içerisine sırf deneyimlemek ve merak konusu olduğu için girmeyi yeğlememelisiniz. Sizi refere eden kişilerle yayacağınız tartışmalara açık olmalı, sonucunu göremediğiniz işler konusundaki adımlarını atarken iki kere düşünmeyi tercih etmelisiniz.


Kestirme yollara başvurmamak önem arz eder. Bir işi ne kadar detay ve ayrıntısı ile yaparsanız o kadar başarılı olursunuz fakat başarı için her yol mubahtır kestirmesine girmemeye özen göstermelisiniz.


İkizler Burcu Ünlülerimiz: Kenan Doğulu, Kerem Bürsin, Acun Ilıcalı, Kenan İmirzalıoğlu, Bob Dylan, Donald Trump, Jonny Depp, Colin Farrell, Morgan Freeman
Sevgiyle…


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. MAPAI, OPA Member


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

E-mail: astroyasam@gmail.com

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page