top of page

Haritanızdaki Retro Gezegenler

Ne anlam ifade ediyor?
Sevgili Arkadaşlarım,


Gezegenleri 'yaş dönemlerine' göre ayırdığımızda haritanızdaki Retro gezegen hangi dönemlerinizin kaotik geçtiğini ya da geçeceğini gösterebilir.


Retro Merkür:

4-13 yaş arası travmatik problemler yaşamış olabilirsiniz, çocukluk dönemi taşınmalarla ya da zorlu mücadelelerle geçmiş olabilir.


Retro Venüs:

14-22 yaş arası bluğ / ergenlik yaşlarınızda travmatik sorunlar yaşamış olabilirsiniz. Değer eksikliği yaşamanız bu yaş diliminde başınıza gelenler vesilesiyle olabilir. Boşanmalar ya da ayrı yaşayan ebeveynlerin ortamında büyüme zorunluluğu ile karşılaşmış olabilirsiniz.


Retro Mars:

41 -56 yaş arasında orta yaş krizleri deneyimlemeniz kaçınılmaz olabilir. Yaşamınızın ilk döneminde attığınız adımların başarısızlıkla sonuçlanması ve ikinci döneminde bu tecrübelerle ilerlemek sizi bekliyor olabilir.


Retro Jüpiter:

56- 65 yaş arası uzun yıllar emek verdiğiniz işinizi sonlandırma kararı alabilir, bambaşka bir sektörde yeni bir başlangıç yapmaya zorunlu kalabilirsiniz. Emeklilik yaşınızda gecikmeler ve devletle ilgili problemlerle karşılaşabilirsiniz.


Retro Satürn:

Toplumsal konularda her daim aynı tekerrürü ve sınavları verdiğiniz bir yaşam döngünüz olabilir. Fakat yaşam sonu, bilhassa 65 yaş ve sonrası hayatınızda kalıcılık sağlamak, yaşama kalıcı eserler bırakmak konusunda mücadele verebilir bu konularda sonraki nesil için çaba göstermek zorunda kalabilirsiniz.


Retro Uranüs:

Toplumsal konularda ve etik yargıları ile ilgili meselelerde zorluklar yaşayabilirsiniz. Eşit haklar, ırkçılık, cinsel kimlik, dil, din, renk ve coğrafya gibi konularla ilgili hayatınızda tekerrür eden sınavlarınız olabilir.


Retro Neptün:

Kurban rolüne girme ve kurban rolüne giren kişileri hayatınıza tekrar tekrar çekme potansiyeli ile yaşamınız boyunca karşılaşabilir ve bu konularda sınavlar vermek durumunda kalabilirsiniz.


Retro Plüton:

Tutku peşinde giderken manipülatif etkilerin hayatınızda tekerrür etmesi ile karşılaşabilirsiniz. Yaşamınızın belirli dönemlerinde küllerinden yeniden doğma, sıfırdan, sil baştan başlama gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.Sevgiyle...KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. MAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

E-mail: astroyasam@gmail.com

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page