top of page

HANGİ BURÇ YAZ AŞKI YAŞAYACAK?

Zorlu bir 2020 yılının neşeli yaz dönemine geldik. Her sezon yenilenmek, canlanmak isteyen yaz mevsimi ile bizim de içimiz, psikolojimiz canlanmak, renklenmek istiyor. Boşuna yaz ayının sabiti Aslan Burçlarına verilmemiş… Tıpkı aslan gibi tatilimizi yapmak, doya doya aşk yaşamak, romantizmin doruklarına taşınmak, donuk hayatlarımızı renklendirmek, sahnelere, müzikallere, aktivitelere katılmak istiyoruz…

Peki, tüm bu süreci tek başımıza mı yoksa uyumlu bir birliktelikle mi geçireceğiz?


İnsan, doğası gereği yalnız kalamaz. Hele ki bu yıl sevgi ve aşk gezegeni Venüs’ün ikizler burcundaki ilerleyişini düşünürsek yalnız kalmak istemeyişimizi daha fazla deneyimliyoruz. Venüs’ün hareketleri, aşk, uyum, cinsellik, doyum ve huzur arayışımın cevabını bulmamızı sağlıyor.


Venüs 7 Ağustos’a kadar İkizler Burcunda…


Bu tarihe kadar aşk ve ilişkiler konusunda en hareketli burçlar İkizler, Yay, Koç, Terazi, Aslan ve Kova Burçları olacak.


İlişkilerimizde sosyalleşmek, yeni maceralar arayışına girmek, tazelenmek ve birlikteliği daha çok yaşamak isteyeceğiz. İlgimiz hızlıca değişecek. Bir etkinliğe katılmak isterken başka bir etkinlik davetini de reddetmemek isteyeceğiz. Her yere yetişmek isterken biraz olsun dinlenmeyi de ihmal etmemeliyiz.


Toprak Burçları: Boğa, Başak ve Oğlak’lar ise bu tarihe kadar yaz aşkı ve doyumu biraz ötelemeliler. Fakat güvendiğiniz dostlarınız ve arkadaşlarınızla birlikte yapacağınız tatiller, birlikte değerlendireceğiniz aktiviteler konusunda gayet verimli günleriniz olacak.


Venüs, 7 Ağustos’tan 6 Eylül’e kadar Yengeç Burcu’nda…


Bu tarihler arasında ise sevgi, aşk, ilgi alanları ve zevklerimizin temsilcisi Venüs bu konularda bizi daha çok bağlılıklara, aile sevgisine, şefkat duygusuna, sahiplenmeye sürükleyecek. Belki de bu tarihe kadar tanıştığımız yeni flörtlerimizle bağlılıklar yaşama zamanlarımız bu günleri gösterecek.


Bu tarihler arasında Venüs’ün yalnız olmadığını, oğlak burcundaki gezegenlerle karşıt temasta olduklarını bilmeliyiz. Yani ilişkilerimizde sorumluluk duygusu yoğun olacak. Çalışmak mı yoksa tatil yapmak, eğlenmek mi ikileminde çalışmayı tercih edeceğimiz ve hayatımızdaki zorluk ve sorumlulukları atlatmak için yakınlarımızdan destekler bekleyeceğimiz ilişkiler yaşayacağız.


Bu süreçteki en verimli burçlar ise Boğa, Oğlak, Başak, Yengeç, Akrep ve Balık Burçları olacaklar.

Diğer burçlar ise daha çok sorumluluk almak zorunda kalacaklar. Özellikle İkizler, Koç, Yay ve Terazi burçları tatil yapmak, bir kaçamak yapmak istediklerinde biletleri iade eden arkadaşlarıyla karşılaşacak, tatil planlarını yalnız başına tamamlamak zorunda kalacaklar…


Hayat önceliklerimizi seçmek ve astroloji rehberliğinde yaz sürecimizi değerlendirmek bizlerin elinde…Sevgi, sağlık ve mutlu günlere…


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. MAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

E-mail: astroyasam@gmail.com

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page