top of page

Güneş Yengeç Burcu'nda...Sevgili Arkadaşlarım,


Güneş 21 Haziran 2021 tarihinde saat 06:32’de Yengeç Burcu’na geçiyor ve 22 Temmuz 2021’e kadar bu burçta ilerleyecek.


Öncelikle tüm Yengeç Burçlarının Doğum Günlerini Kutluyorum.


  • Güven, aidiyet arayışımızın güçleneceği,

  • Duygusallığın, romantizmin, şefkat ve merhametin artacağı bir döneme giriyoruz.

  • Sevdiklerimize karşı daha koruyucu kollayıcı yaklaşımlar göstereceğimiz,

  • Hassas, ılımlı, ilgiyi daha çok üzerimizde isteyeceğimiz bir ruh haline girebiliriz.

  • Ailemize, sevdiklerimize olan düşkünlüğümüz artabilir.

  • Duygular ön plana çıkarken, bu dönemde alacağımız kararları da duygularımızla almaya eğilimli olabiliriz.

  • Beklediğimiz ilgiyi etrafımızdan hissedemediğimizde çabuk kırılabilir, alıngan davranabiliriz.


  • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

  • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.


Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Ev, aile, yuva temaları ön planda olabilir. Bu alanlara daha fazla yönelebilir, bazı değişiklikler yapmak isteyebiliriz. Ailemize zaman ayırmak, ev işleri ile ilgilenmek, evimizi güzelleştirmek gibi konular daha çok gündemimizde yer alabilir.


Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

İletişimin önem kazanacağı, eğitim, anlaşma, sözleşme, medya, tanıtım vs gibi kavramların daha fazla gündemimizde yer alacağı ve kendimizi bu alanlarda parlatacağımız bir dönem geçirebiliriz. Yakın çevremiz ile bağlarımızı kuvvetlendirebilir, aile gibi hissettiğimiz kişilerle kısa yolculuklar planlayabiliriz.


İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Maddi konular, gelir gider dengemiz, kaynaklarımız ön plana çıkabilir. Bu alanlarda kendimiz ve ailemiz için yapacağımız girişimleri daha fazla önemseyebiliriz. Kendimizi maddi koşullarda güvende hissetme arzumuz artabilir. Sahip olduklarımızı koruyarak, kazançlarımızı arttıracak yeni yollar belirlemeye yönelebiliriz


Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Kendimize, hayatımıza, ilişkilerimize, geleceğimize yönelik önemli gündemlerimizin olacağı bir döneme giriyoruz. İsteklerimizi, hedeflerimizi belirleyerek yeni yönler çizebiliriz. Dış görünüşümüzde değişiklikler yapmak isteyebiliriz. Kendimizi ortaya koyma ve parlama zamanı! Mutlu yaşlar Yengeçler!


Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Karakterimizi, benliğimizi ortaya koymaktan çok, yaşam planımıza odaklanacağımız ve doğru yönü belirlemek isteyeceğimiz bir süreç geçirebiliriz. Birazİçe dönüp geleceğimize dair kendimizi güvende hissedeceğimiz hangi yollar var değerlendirebiliriz. Geçmiş konuları ele alarak doğruyu yanlışı gözlemleyeceğimiz bir dönem olabilir.


başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Sosyal çevremiz, dostluklarımız, arkadaşlıklarımız ön plana çıkabilir. Yaşam enerjimizi daha çok sosyalleşmeye ve yanında kendimizi güvende ve huzurlu hissettiğimiz dostlarımızla geçireceğimiz keyifli zamanlara yöneltebiliriz. Bunun yanında, yeni çevreler içine girebilir, güzel dostluklar kurabiliriz. Hedeflerimiz, hayallerimiz ile ilgili ailemizden alacağımız güzel destekler söz konusu olabilir.


Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

İşimiz, kariyerimiz önceliğimiz olabilir. İş hayatımızda kendimizi daha görünür kılmayı hedeflediğimiz bir dönem geçirebiliriz. Yöneticilerimiz ile aramızdaki ilişkileri daha sıcak, samimi ve keyifli hale getirmek isteyebiliriz. Kendimizi güvende ve huzurda hissettirecek alanları belirleyerek geleceğimize dair yönler belirleyebiliriz. Bu konuda aile bireylerinden alacağımız önemli destekler olabilir.

Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

Hayata bakış açımızın, hedeflerimizin ön plana çıkacağı ve yaşamımıza yeni bir düzen yaratma arzumuzun artacağı bir dönem geçirebiliriz. Yurtdışını ilgilendiren konular, hukuk, eğitim gibi konularda desteklenebiliriz. Hedeflerimiz doğrultusunda duygularımızla karar almaya eğilimli olabiliriz. Seyahatlerimiz sıklaşabilir.


Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Finansal kaynaklarımız, ortak gelirlerimiz, borç ve ödemeler ile ilgilenmemiz gereken bir süreç geçirebiliriz. Derinimizdeki krizleri, endişeleri, korkuları tetikleyen, hassaslaşacağımız bir zaman dilimi olabilir. Bu alanlarda yapacağımız girişimlerde ailemizden destekler alabiliriz.Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

İkili ilişkiler, ortaklıklar, evlilikler mercek altında olacak. Yaşam enerjimizi daha çok bu alanlara odaklayabiliriz. Birlikte alacağımız kararlar, yeni bir düzen oluşturmak, yeni birliktelikler gündemlerimizde olabilir.


Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

İş hayatımız, çalışma koşullarımız, günlük rutinlerimiz, sağlığımız ön plana çıkabilir. Bu alanlarda yeni bir düzene, kendimizi daha huzurlu hissedebileceğimiz şartlar yaratmaya ihtiyaç duyabiliriz. Yeni projeler, görüşmeler, iş bağlantıları gündemimizde olabilir.


Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

İlişkiler, flörtler, çocuklar, yetenekler, hobiler, spor, sanatsal faaliyetler gibi birçok alanda kendimizi keyifli ve huzurlu hissedeceğimiz bir dönem geçirebiliriz. İlişkilerden yana şanslı, yeteneklerimizi ortaya koyabilmemiz adına ise bizleri destekleyici bir zaman dilimi olabilir.
Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page