top of page

Kendi Kendinizin Düşmanı Olmayın!


Başarılı olmak hiç bu kadar önemli olmamıştı! Takdir görme isteğimiz büyüyor! Gökyüzünde Güneş ve Mars karesi kesinleşti. Etkisi son günlerde üzerimizdeydi ve birkaç hafta daha bu enerjinin altında kalacağız. Odaklandığınız hangi konular var önce düşünün. İlişki, evlilik, tatil, para, çocuk, sınav? Odaklandığınız konu ne ise onu başarılı kılmak için çaba göstermek zorunda kalacaksınız.
Hayal kırıklığına uğramak sizi daha çok hırslandırabilir. Başarma arzunuz daha çok güdülenebilir. Fakat eylem gezegeni Mars, Balık Burcu’ndaki seyrine devam ediyor. Yani eyleme geçmek yerine eylemleri yüce bir güce teslim etmemiz gerektiğini bizlere öğütlüyor."Siz de kendi haritanızdaki gezegen transit etkilerini detaylıca öğrenmek istiyorsanız danışmanlık için randevu kaydınızı +90 533 816 56 88 whatsapp danışmanlık hattımıza bir mesaj göndererek oluşturabilirsiniz."

Bu dönemi en iyi şekilde geçirebilmek için gökyüzünün bize söyledikleri,


Bu dönemden en çok dişil burçlar etkilenecek. Boğa, Başak, Oğlak, Akrep, Yengeç ve Balık Burçları sizler eyleme geçmeden evvelki kararsızlıklarınızla yüzleşeceksiniz.


Her ne için sabırsızlık gösterirseniz onun sizden git gide uzaklaştığına şahit olursunuz. Siz yakınlaştıkça o sizden uzaklaşır. İşte bu gibi durumlarda önce durmak ve soluklanmak en çok işe yarayan hamledir.


Önce cesaretinizi içte toplamalısınız. Hamle yapmadan önce kendinizle yüzleşmelisiniz. Cesaret göstermekten ziyade cesaretsiz görünmekten korkabileceğinizi kendinize hatırlatmalısınız.


Siz aslında cesaretlisiniz. İstediğinizi elde etme konusunda kararlısınız fakat yenik düşmek, kendinizi başarısız hissetmek tahammül edemediğiniz bir durum olabilir.


Kabullenişe geçmelisiniz. Sorunlarınızın olumlu ya da olumsuz her iki yönüyle sonuçlar doğurabileceğinin idrakine varmalısınız. Sonrasında ise adım atmak, adımları beklemekten daha çok işe yarayacaktır.Hepimize Şifa Olsun...

Sevgiyle…


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. MAPAI, OPA Member


Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

E-mail: astroyasam@gmail.com

ความคิดเห็น


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page