top of page

Güneş Boğa Burcunda...Sevgili Arkadaşlarım,


Güneş, 19 Nisan 2021’de saat 23.33 itibari ile 20 Mayıs’a kadar Boğa Burcu’nda ilerlemeye başlıyor ve bizler de yaşam enerjimizi bu süreçte Boğa Burcu’nun sembolize ettiği temalarda hissetmeye başlıyoruz. Haritalarımızda Boğa Burcu’nun bulunduğu ev alanlarına ışık tutacak ve o ev konuları ile ilgili konularda etki alıyor olacağız.

Boğa Burcu sabit nitelikte bir burç olmakla birlikte, sahip olduğu değerleri, var olan koşullarını korumayla ilişkilidir. Bizler de içsel olarak bu ruh haline bürünebiliriz.

 • Maddi- manevi güven ve konfor ihtiyacımız artabilir.

 • Kendimizi güvende hissedeceğimiz alanları yaratabilmek adına daha sağlam ve kalıcı adımlar atmak isteyebiliriz.

 • Maddi konularda istikrar, lükse duyulan ihtiyaç, kişi veya kavramlara oluşturulabilecek kopmaz bağlar ön planda olabilir.

 • Yavaş ilerleyen, sabır gösterilebilen her türlü konumuzda sağlam temeller oluşturabiliriz.

 • Daha pratik, daha gerçekçi yaklaşımlarımız gün yüzüne çıkarken, somut kavramlara vereceğimiz önem artabilir.

 • Yemeye, içmeye düşkünlüğümüz artabilir.

 • Tenselliğe önem verilebilir.

 • 5 duyumuzdan da keyif almaya yönelik yaşamak isteyebiliriz.

 • Bu dönemde yeni başlayacak ilişkiler uzun soluklu ve sağlam olabilir.

 • Coşkuyla hareket etmek yerine konuları ağırdan almaya, biraz tembellik etmeye meyilli olabiliriz.

 • Huzurumuzu kaçıracak her türlü kavramdan uzak durmayı tercih edebiliriz.


Merkür ve Venüs’ün de eşlik edeceği Boğa enerjisinin yoğun olacağı bir dönem geçireceğiz. Hayatımızda kalıcı kılmak istediğimiz konular için kolları sıvama ve emek verme zamanı…

 • Web sayfamıza abone olabilir yazılarımızdan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

 • Günlük transit etkileşimleri ile ilgili yazılarımıza da Instagram sayfamızdan @kenanyasin ulaşabilirsiniz.


Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.
Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Yaşam enerjimizi daha çok gelirlerimiz, maddi- manevi değerlerimiz üzerine yoğunlaştırabiliriz. Üretim enerjimiz artabilir, yeteneklerimizi değerlendirerek kendimize gelir alanları yaratma yönünde adımlar atmak isteyebiliriz. Yatırımlar gündemimizde olabilir.


Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

İsteklerimizi ortaya koyarak, kendimizi görünür kılacak eylemlerde bulunabileceğimiz ve bu noktada destekleneceğimiz bir süreç geçirebiliriz. Fiziksel görüntümüzde değişiklikler yapabiliriz. İkili ilişkilerimiz, ortaklıklarımız ve finansal durumumuzu ilgilendiren konularla ilgilenebiliriz.


İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Geleceğimizi ilgilendiren konularda isteklerimizin, beklentilerimizin üzerinde düşünmek için biraz kendi halimizde kalmayı tercih edeceğimiz bir dönem geçirebiliriz. Geçmişe dair konular, ilişkiler ve maddi durumumuzu değerlendirmek için iç dünyamıza yoğunlaşabiliriz.


Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Arkadaşlıklarımız, sosyal çevremiz ön plana çıkarken, hedeflerimiz doğrultusunda sağlam zeminler kurmak isteyeceğimiz bir dönem geçirebiliriz. Bu alanlarda destekleneceğimiz bir süreç yaşayabiliriz. Yeni bir çevreye dahil olabilir, kalıcı dostluklar edinebiliriz.


Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

Kariyerimizi, toplum önünde bulunduğumuz konumu ilgilendiren konular ön plana çıkabilir. İş ortamımızda ve yaptığımız işlerde kendimizi daha görünür kılan, kalıcı, istikrarlı ilerleyeceğimiz bir dönem geçirebiliriz.


başak burcu
Başak burun

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Yaşamımızla ilgili kalıcı ve istikrar sağlayacak yeni bir düzen kurma isteğimiz ön plana çıkabilir. Hayallerimiz ve hedeflerimiz için bizleri destekleyici toprak enerjisini olumlu değerlendirebiliriz. İlgi duyacağımız yeni eğitimler, hukuksal konularda destekleyici etkiler olabilir.


Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Finansal kaynaklar, ödemeler, banka işleri ön plana çıkabilir. Ek gelirler elde etmek, ihtiyaçlarımızı karşılayabilmek için atmamız gereken adımları planlayabiliriz. Eşin gelirleri, ortak kaynakları ilgilendiren durumlar gündeme gelebilir.

Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

İkili ilişkilerimiz, ortaklıklarımız ile ilgili konular ön plana çıkabilir. Yeni bir ilişkiye başlama veya yeni bir ortaklık kurma yönünde kalıcı güzel başlangıçlar yapabiliriz. İçinde bulunduğumuz şartları daha sağlamlaştırmak için adımlar atabiliriz.


Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Hayatımıza yeni kalıcı adımlar atabileceğimiz, günlük rutinlerimizde değişiklikler yaparak daha keyifli hale getirebileceğimiz bir dönem olabilir. Yeni iş bağlantıları kurmak için destekleyici bir süreç olmakla birlikte, çalışma alanımızda da istikrar sağlayacak gelişmelerimiz gündeme gelebilir. Sağlık olarak boğaz bölgesine dikkat etmemiz gerekebilir.Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Yeteneklerimize, aşk ve ilişkiler ile ilgili konulara odaklanabileceğimiz, bu alanlarda olumlu geçireceğimiz bir dönem olabilir. Keyif alacağımız alanlar önem kazanırken yaratıcılığımızı ve yeteneğimizi kullanarak kazançlar elde edebiliriz.


Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Aile, ev, yuva alanlarımızı ilgilendiren konular ön plana çıkabilir. Evimizde kendimizi güvende hissetme veya kendimize daha konforlu bir alan yaratma arzusu artabilir. Hayatımızla, yatırımlarımızla, ilişkilerimizle ilgili kalıcı ve istikrarlı adımlar atmak isteyebiliriz. Ev alma, taşınma konuları gündeme gelebilir.


Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Düşüncelerimiz, ifade şeklimiz, fikirlerimiz ön planda olabilir. Yaşam enerjimizi daha çok iletişimi doğru kurarak sağlayacağımız işlerimize, yapacağımız görüşmelere, anlaşmalara sözleşmelere, eğitimlere ve hayatımızla ilgili sağlam ve kalıcı kararlar alma üzerine odaklayabiliriz.
Hepimize Şifa Olsun...


KENAN YASİN BÖLÜKBAŞI

ASA Dip. ISAR Cap. mAPAI, OPA Member
Danışmanlık için:

Whatsapp: +90 0533 816 56 88

Comments


Son Yazılar

Whatsapp-Icon.png
bottom of page